teracopy - en to uk_UA translation catalogue (271 entries)

en: %d item | %d items
uk_UA[0]: %d елемент
uk_UA[1]: %d елемента
uk_UA[2]: %d елементів
uk_UA[3]: %d елементів

en: %s hash file saved
uk_UA: %s хеш-файл збережено

en: %s hash in Clipboard matches: #10%s
uk_UA: Збіг з хешем %s в буфері обміну: #10%s

en: %s: completed
uk_UA: %s: завершено

en: (this requires elevated privileges)
uk_UA: (це вимагає підвищених привілеїв)

en: About
uk_UA: Про програму

en: Absent
uk_UA: Відсутні

en: Action to take on filename conflict
uk_UA: Дія при конфлікті імен файлу

en: Add files
uk_UA: Додати файли

en: Add files or folders
uk_UA: Додайте файли або папки

en: Add folders
uk_UA: Додати теки

en: Add to Explorer context menu
uk_UA: Додати в контекстне меню Провідника

en: Add to favorites
uk_UA: Додати в обране

en: Add to: %s
uk_UA: Додати до: %s

en: Added
uk_UA: Додати

en: Adding files...
uk_UA: Додавання файлів...

en: Adds Copy and Move buttons to the Total Commander default buttons bar.
uk_UA: Додати кнопки «Копіювати» та «Перемістити» на панель кнопок Total Commander за замовчуванням.

en: All items
uk_UA: Усі завдання

en: Always On Top
uk_UA: Завжди поверх всіх вікон

en: Always test after copy
uk_UA: Завжди тестувати після копіювання

en: Append path
uk_UA: Додати шлях

en: Applying attributes and removing folders...
uk_UA: Застосування атрибутів і видалення папок...

en: Applying folder attributes...
uk_UA: Застосувати атрибутів до тек...

en: Attributes
uk_UA: Атрибути

en: Audit
uk_UA: Аудит

en: Auto
uk_UA: Авто

en: Auto-scroll
uk_UA: Автоматичне прокручування

en: Automatic updates
uk_UA: Автоматичне оновлення

en: B
uk_UA: Б

en: Bigger
uk_UA: Більше

en: Browse
uk_UA: Огляд

en: Buffer size for all operations
uk_UA: Розмір буфера для всіх операцій

en: Bytes
uk_UA: Байт

en: CSV (to import in Excel, etc)
uk_UA: CSV (для імпорту в Excel, і т. д.)

en: Cancel
uk_UA: Скасувати

en: Cancelled
uk_UA: Скасовано

en: Category
uk_UA: Категорія

en: Check for updates
uk_UA: Перевірити наявність оновлень

en: Check free space
uk_UA: Перевірте вільне місце

en: Checksum copied
uk_UA: Контрольна сума скопійована

en: Clean history now
uk_UA: Очистити історію

en: Close
uk_UA: Закрити

en: Close all panels
uk_UA: Закрити всі панелі

en: Close app
uk_UA: Закрити програму

en: Confirm drag and drop
uk_UA: Підтвердити перетягування

en: Copy
uk_UA: Копіювати

en: Copy files
uk_UA: Копіювати фали

en: Copying
uk_UA: Копіювання

en: Create a new list
uk_UA: Створіть новий список

en: Create folders
uk_UA: Створити тека

en: Created
uk_UA: Створений

en: Data
uk_UA: Дані

en: Delete
uk_UA: Видалити

en: Delete %d file from disk? | Delete %d files from disk?
uk_UA[0]: Видалити %d файл з диска?
uk_UA[1]: Видалити %d файл з диска?
uk_UA[2]: Видалити %d файлів з диска?
uk_UA[3]: Видалити %d файлів з диска?

en: Delete ALL files in the list?
uk_UA: Видалити всі файли в списку?

en: Delete all files in the list
uk_UA: Видалити всі файли зі списку

en: Delete from disk
uk_UA: Видалити з диска

en: Deleted
uk_UA: Видалено

en: Deleting
uk_UA: Видалення

en: Deselect all
uk_UA: Зняти всі виділення

en: Destination File Already Exists
uk_UA: Файл призначення вже існує

en: Disable asynchronous file transfer
uk_UA: Вимкнути синхронну передачу файлів

en: Disk is full, please free up %s
uk_UA: Диск переповнений, будь ласка, звільніть %s

en: Done
uk_UA: Готово

en: Download
uk_UA: Звантажити

en: Drag files or folders here
uk_UA: Перетягніть файли або теки сюди

en: Edit
uk_UA: Редагувати

en: Edit in Notepad
uk_UA: Редагувати в Блокноті

en: Empty
uk_UA: Порожньо

en: Enter key
uk_UA: Введіть ключ

en: Error
uk_UA: Помилка

en: Error creating folder.
uk_UA: Помилка при створенні теки.

en: Error deleting file.
uk_UA: Помилка при видаленні файлу.

en: Error opening file.
uk_UA: Помилка відкриття файлу.

en: Error reading file.
uk_UA: Помилка читання файлу.

en: Error writing file.
uk_UA: Помилка запису файлу.

en: Expanded
uk_UA: Розгорнутий

en: Expanded view
uk_UA: Розгорнутий вигляд

en: Export as
uk_UA: Експортувати як

en: Export only
uk_UA: Експортувати тільки

en: Extension
uk_UA: Розширення

en: Failed
uk_UA: Не вдалося

en: Faster, hard to recover.
uk_UA: Швидше, важко відновити.

en: Favorites & recent
uk_UA: Вибране та історія

en: File
uk_UA: Файл

en: File info
uk_UA: Відомості про файл

en: File is offline, waiting...
uk_UA: Файл в автономному режимі, очікуємо...

en: File is too large for this file system
uk_UA: Файл завеликий для цієї файлової системи

en: File list
uk_UA: Список файлів

en: File list is empty
uk_UA: Список файлів порожній

en: File managers
uk_UA: Файловий менеджер

en: File skipped
uk_UA: Файл пропущений

en: Files
uk_UA: Файли

en: Files & folders
uk_UA: Файли та теки

en: Filter
uk_UA: Фільтр

en: Folder
uk_UA: Папка

en: Folder not found
uk_UA: Теку не знайдено

en: Free for Home Users
uk_UA: Безкоштовно для домашніх користувачів

en: Free space: %s
uk_UA: Вільне місце: %s

en: GB
uk_UA: Гб

en: Get Pro version
uk_UA: Отримати Pro версію

en: HTML (with sortable columns)
uk_UA: HTML (з сортованими стовпцями)

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
uk_UA: Керуйте перетягуванням файлів за допомогою лівої кнопки миші, а також командами копіювання та вставки в Провіднику.

en: Hash
uk_UA: Хеш

en: Hashes mismatch
uk_UA: Невідповідність хешів

en: Hibernate
uk_UA: Режим гібернації

en: Ignore
uk_UA: Ігнорувати

en: Ignored
uk_UA: Ігнорувати

en: Interface
uk_UA: Інтерфейс

en: Inverse selection
uk_UA: Інвертувати виділення

en: KB
uk_UA: Кб

en: Keep ACLs for files
uk_UA: Зберегти ACL для файлів

en: Keep ACLs for folders
uk_UA: Зберегти ACL для тек

en: Keep app open
uk_UA: Не закривати

en: Keep audit information for files
uk_UA: Зберігати інформацію аудиту для файлів

en: Keep audit information for folders
uk_UA: Зберігайте інформацію аудиту для тек

en: Keep both
uk_UA: Зберегти обидва

en: Keep file alternate data streams
uk_UA: Зберігати альтернативні потоки даних для файлів

en: Keep file attributes (Read only, Archive...)
uk_UA: Зберегти атрибути файлів (лише для читання, архів...)

en: Keep file timestamps
uk_UA: Зберігати часові мітки для тек

en: Keep folder alternate data streams
uk_UA: Зберігати альтернативні потоки даних для тек

en: Keep folder attributes (Read only, Archive...)
uk_UA: Зберігати атрибути теки (лише для читання, архів...)

en: Keep folder timestamps
uk_UA: Зберігати часові мітки для тек

en: Keep history for 1 day
uk_UA: Зберігати історію протягом 1 дня

en: Keep history for 1 week
uk_UA: Зберігати історію протягом 1 тижня

en: Keep history permanently
uk_UA: Зберігати історію постійно

en: Keep owner information for files
uk_UA: Зберігати інформацію про власника файлів

en: Keep owner information for folders
uk_UA: Зберігати інформацію про власника тек

en: Log
uk_UA: Журнал

en: MB
uk_UA: Мб

en: Menu
uk_UA: Меню

en: Method to calculate checksums while transferring or testing files
uk_UA: Метод обчислення контрольних сум під час передачі або тестування файлів

en: Misc
uk_UA: Інше

en: Modified
uk_UA: Змінено

en: More
uk_UA: Більше

en: More options, applicable to all files
uk_UA: Додаткові параметри, застосовуються до всіх файлів

en: More space is required: %s
uk_UA: Необхідно більше місця: %s

en: Move
uk_UA: Перемістити

en: Move to Recycle Bin
uk_UA: Перемістити до кошика

en: Moved
uk_UA: Переміщено

en: Moving
uk_UA: Переміщення

en: Never keep history
uk_UA: Ніколи не зберігати історію

en: New file list
uk_UA: Створити список

en: Newer
uk_UA: Новіші

en: Next
uk_UA: Далі

en: No checksums are available, please copy or test files first.
uk_UA: Немає контрольних сум, будь ласка, спочатку скопіюйте або перевірте файли.

en: No files added
uk_UA: Немає доданих файлів

en: No items to show. Remove filters to see all files.
uk_UA: Видаліть фільтри, щоб побачити всі файли.

en: No open windows
uk_UA: Немає відкритих вікон

en: No target
uk_UA: Каталог не вказаний

en: No target file
uk_UA: Немає цільового файлу

en: Not calculated
uk_UA: Не підраховано

en: Not registered for Commercial Use
uk_UA: Не для комерційного використання

en: OK
uk_UA: Гаразд

en: Older
uk_UA: Старіші

en: On every operation
uk_UA: При кожній операції

en: On finish: %s
uk_UA: По закінченні: %s

en: Only when Scroll Lock is OFF
uk_UA: Тільки тоді коли Scroll Lock вимкнений

en: Open file
uk_UA: Відкрити файл

en: Open folder
uk_UA: Відкрити теку

en: Opening via service:
uk_UA: Відкриття через сервіс:

en: Options
uk_UA: Параметри

en: Order license
uk_UA: Замовити ліцензію

en: Overwrite
uk_UA: Замінити

en: Overwrite all
uk_UA: Перезаписати все

en: Overwrite all older files
uk_UA: Перезаписати всі старі файли

en: Owner
uk_UA: Власник

en: Pause
uk_UA: Пауза

en: Paused
uk_UA: Призупинено

en: Play sound
uk_UA: Відтворити звук

en: Preferences
uk_UA: Параметри

en: Print/export
uk_UA: Друк/експорт

en: Process files:
uk_UA: Опрацьовувати:

en: Prompt on filename collision
uk_UA: Запитувати про конфлікт імен файлів

en: Querying...
uk_UA: Запит...

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
uk_UA: Інструкція по додаванню кнопок в Directory Opus.

en: Read source files and create checksums
uk_UA: Перевірити вихідні файли та створити контрольні суми

en: Read target files and compare checksums
uk_UA: Перевірити цільові файли та порівняти контрольні суми

en: Register Copy Handler
uk_UA: Зареєструвати

en: Remove from favorites
uk_UA: Видалити з обраного

en: Remove selected
uk_UA: Видалити вибране

en: Rename all copied files
uk_UA: Перейменувати всі скопійовані фали

en: Rename all older target files
uk_UA: Перейменуйте всі старі цільові файли

en: Rename all target files
uk_UA: Перейменувати усі цільові фали

en: Replace all files if size different
uk_UA: Замінити файли, якщо їх розмір відрізняється

en: Replace all smaller files
uk_UA: Замінити файли меншого розміру

en: Reset completed and process all added files?
uk_UA: Скинути завершені та опрацювати всі додані файли?

en: Reset list
uk_UA: Скинути список

en: Reset to default
uk_UA: Значення за замовчуванням

en: Result
uk_UA: Результат

en: Resume
uk_UA: Поновити

en: Run as administrator
uk_UA: Запустити від імені адміністратора

en: Running with administrator priviledges
uk_UA: Запуск з правами адміністратора

en: Same date
uk_UA: Така ж дата

en: Same extension
uk_UA: Таке ж розширення

en: Same folder
uk_UA: Та ж папка

en: Same size
uk_UA: Такий самий розмір

en: Save Hash
uk_UA: Зберегти хеш

en: Save as default
uk_UA: Зберегти за замовчуванням

en: Save checksum file on finish
uk_UA: Зберегти файл контрольної суми в кінці

en: Save checksums
uk_UA: Зберегти контрольні суми

en: Save the checksum file to the source folder
uk_UA: Збережіть файл контрольної суми у вихідній теці

en: Save the checksum file to the target folder
uk_UA: Збережіть файл контрольної суми в цільовій теці

en: Security
uk_UA: Безпека

en: Select
uk_UA: Вибрати

en: Select ignore list
uk_UA: Виберіть ігнорований список

en: Select target path
uk_UA: Виберіть цільовий шлях

en: Shared options
uk_UA: Загальні налаштування

en: Shell integration
uk_UA: Інтеграція в систему

en: Show notifications
uk_UA: Показувати сповіщення

en: Shutdown
uk_UA: Вимкнути

en: Sizes mismatch
uk_UA: Невідповідність розміру

en: Skip
uk_UA: Пропустити

en: Skip all
uk_UA: Пропустити все

en: Skip requested by user
uk_UA: Пропустити за запитом користувача

en: Skipped
uk_UA: Пропущено

en: Sleep
uk_UA: Режим сну

en: Slower, easy to recover.
uk_UA: Повільніше, легко відновити.

en: Smaller
uk_UA: Менше

en: Source
uk_UA: Джерело

en: Source is the same as target
uk_UA: Вихідний файл збігається з цільовим

en: Space
uk_UA: Відступ

en: Stacks
uk_UA: Стос

en: Start Now
uk_UA: Запуск

en: Status
uk_UA: Статус

en: Stop
uk_UA: Зупинити

en: Stop all operations?
uk_UA: Зупинити всі операції?

en: Stop requested by user
uk_UA: Зупинити за запитом користувача

en: Stopped
uk_UA: Зупинено

en: Store calculated checksum inside the file using Alternate Data Streams
uk_UA: Зберігайте обчислену контрольну суму у файлі за допомогою альтернативних потоків даних

en: Store/verify checksum in ADS
uk_UA: Зберігати/перевіряти контрольну суму в ADS

en: Streams
uk_UA: Потоки

en: Successful
uk_UA: Успішно

en: TB
uk_UA: Тб

en: Target
uk_UA: Ціль

en: Test
uk_UA: Тестування

en: Test options
uk_UA: Опції тестування

en: Test single files against a checksum in Clipboard
uk_UA: Перевіряти одинарні файли на збіг контрольної суми в буфері обміну

en: Testing
uk_UA: Тестування

en: The destination folder is a subfolder of the source folder!
uk_UA: Тека призначення є підтекою вихідної теки!

en: The file is available again, resuming transfer...
uk_UA: Файл знову доступний, відновлення передачі...

en: This item
uk_UA: Цей елемент

en: Time
uk_UA: Час

en: Timestamps
uk_UA: Часові мітки

en: Toggle row
uk_UA: Перемикнути рядок

en: Total
uk_UA: Загалом

en: Transfer
uk_UA: Копіювання

en: Transfer options
uk_UA: Параметри копіювання

en: Transfers history
uk_UA: Історія

en: Unattended
uk_UA: Без нагляду

en: Unavailable
uk_UA: Недоступно

en: Unregister Copy Handler
uk_UA: Скасувати реєстрацію

en: Use TeraCopy as default copy handler
uk_UA: Використовувати TeraCopy за замовчуванням

en: Use system write cache
uk_UA: Використовувати системний кеш запису

en: Verified
uk_UA: Перевірено

en: Verify
uk_UA: Перевірити

en: Verify files after transfer
uk_UA: Перевірити файли після передачі

en: Verifying
uk_UA: Перевірка

en: Very slow, one pass with random data, useless for solid state drives.
uk_UA: Дуже повільний, один проходження з випадковими даними, марний для Ssd.

en: Waiting for other transfers...
uk_UA: Очікування завершення інших задач...

en: Window
uk_UA: Вікно

en: Wipe data
uk_UA: Стерти дані

en: buffer size
uk_UA: розмір буферу

en: days
uk_UA: днів

en: errors: %d
uk_UA: помилок: %d

en: hours
uk_UA: годин

en: m
uk_UA: хв

en: min
uk_UA: хв

en: s
uk_UA: сек

en: skip all in %d s
uk_UA: пропустити всі через %d s

en: skipped: %d
uk_UA: пропущено: %d
