teracopy - en to sr_SP translation catalogue (42 entries)

en: Error
sr_SP: Грешка

note: File list filter
en: Skipped
sr_SP: Прескочено

note: target mode log second line
en: Target
sr_SP: Циљ

en: Overwrite
sr_SP: Препиши

en: Skip
sr_SP: Прескочи

note: replace dialog
en: More
sr_SP: Више

en: Preferences
sr_SP: Подешавања

en: Enter key
sr_SP: Унети кључ

en: Shutdown
sr_SP: Угаси

en: Always On Top
sr_SP: Увек на врху

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
sr_SP: Рукујте са повуци/пусти користећи леви тастер миша као и копирај и прилепи команде у Претраживачу.

en: Adds Copy and Move buttons to the Total Commander default buttons bar.
sr_SP: Додај Копирај и Премести дугмад у траци „Total Commander-а“.

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
sr_SP: Прочитајте како да додате дугмад Копирај/Премести у Directory Opus.

en: Misc
sr_SP: Остало

en: Register Copy Handler
sr_SP: Упиши менаџер у систем

en: Unregister Copy Handler
sr_SP: Склони упис менаџера из система

en: Use TeraCopy as default copy handler
sr_SP: Користи TeraCopy као стандардни менаџер копирања

en: Only when Scroll Lock is OFF
sr_SP: Само када је „Scroll Lock“ угашено

en: Add to Explorer context menu
sr_SP: Додај у контекстуалном менију Explorer-а

en: Check free space
sr_SP: Провери слободан простор

en: Always test after copy
sr_SP: Увек пробај након копирања

en: Cancel
sr_SP: Поништи

en: Not registered for Commercial Use
sr_SP: Није регистровано за комерцијалну употребу

en: Free for Home Users
sr_SP: Бесплатно за кућне кориснике

note: cancel timer
en: Close
sr_SP: Затвори

en: Delete
sr_SP: Избриши

note: source mode add busy drives
en: Source
sr_SP: Извор

note: file - use target if renamed
en: File
sr_SP: Датотека

en: Select
sr_SP: Изабрати

note: ignore
en: Ignore
sr_SP: Игнорисати

note: Buy Pro version
en: Get Pro version
sr_SP: Преузми Про верзију

en: Browse
sr_SP: Претражи

en: Copy
sr_SP: Копирај

en: Move
sr_SP: Премести

en: Start Now
sr_SP: Почни сада

en: Pause
sr_SP: Паузирај

en: Resume
sr_SP: Настави

en: Verify
sr_SP: Верификовати

note: operation buttons
en: Test
sr_SP: Проба

en: Sizes mismatch
sr_SP: Величине неусклађене

en: Paused
sr_SP: Паузирано

note: menu
en: Menu
sr_SP: Мени
