teracopy - en to sl_SI translation catalogue (262 entries)

note: mode
en: Copying
sl_SI: Kopiranje

en: Moving
sl_SI: Premikanje

en: Testing
sl_SI: Testiranje

en: Verifying
sl_SI: Preverjanje

en: Deleting
sl_SI: Brisanje

note: results
en: Added
sl_SI: Dodano

en: OK
sl_SI: V redu

en: Verified
sl_SI: Preverjeno

en: Error
sl_SI: Napaka

note: File list filter
en: Skipped
sl_SI: Preskočeno

en: Deleted
sl_SI: Izbrisano

en: Moved
sl_SI: Premaknjeno

en: Absent
sl_SI: Odsotno

note: File list filter
en: Ignored
sl_SI: Prezrto

en: File list
sl_SI: Seznam datotek

note: target mode log second line
en: Target
sl_SI: Cilj

en: Options
sl_SI: Možnosti

en: Status
sl_SI: Stanje

en: Log
sl_SI: Dnevnik

note: File list filter
en: All items
sl_SI: Vse postavke

note: File list filter
en: Successful
sl_SI: Uspelo

note: File list filter
en: Failed
sl_SI: Spodletelo

en: No files added
sl_SI: Nobena datoteka ni bila dodana

en: No target
sl_SI: Brez cilja

note: foder
en: Folder
sl_SI: Mapa

en: Category
sl_SI: Kategorija

en: Files
sl_SI: Datoteke

en: Bytes
sl_SI: Bajtov

en: Time
sl_SI: Čas

en: Total
sl_SI: Skupaj

en: days
sl_SI: dni

en: hours
sl_SI: ur

en: Prompt on filename collision
sl_SI: Opozorilo na nasprotje v imenu datoteke

en: Overwrite
sl_SI: Prepiši

en: Overwrite all
sl_SI: Prepiši vse

en: Skip
sl_SI: Preskoči

en: Skip all
sl_SI: Preskoči vse

en: Keep both
sl_SI: Obdrži obe

note: replace dialog
en: Overwrite all older files
sl_SI: Prepiši vse starejše datoteke

en: Replace all smaller files
sl_SI: Zamenjaj vse manjše datoteke

en: Replace all files if size different
sl_SI: Zamenjaj vse datoteke, če je velikost različna

en: Rename all copied files
sl_SI: Preimenuj vse kopirane datoteke

en: Rename all target files
sl_SI: Preimenuj vse ciljne datoteke

en: Rename all older target files
sl_SI: Preimenuj vse starejše ciljne datoteke

note: replace dialog
en: More
sl_SI: Več

note: tooltips
en: Select target path
sl_SI: Izberi ciljno pot

en: Add files or folders
sl_SI: Dodaj datoteke ali mape

en: Expanded view
sl_SI: Razširjen pogled

note: delete button
en: Delete all files in the list
sl_SI: Izbriši vse datoteke iz seznama

en: Read target files and compare checksums
sl_SI: Preberi ciljne datoteke in primerjaj kontrolne vsote

en: Read source files and create checksums
sl_SI: Preberi izvorne datoteke in ustvari kontrolne vsote

en: Create a new list
sl_SI: Ustvari nov seznam

en: Transfers history
sl_SI: Zgodovina prenosov

en: Running with administrator priviledges
sl_SI: Deluje s skrbniškimi pravicami

en: Run as administrator
sl_SI: Zaženi kot skrbnik

note: export dialog
en: Print/export
sl_SI: Tiskanje/izvoz

en: Preferences
sl_SI: Nastavitve

en: About
sl_SI: Vizitka

en: Order license
sl_SI: Naroči licenco

en: Enter key
sl_SI: Vnesi ključ

note: options
en: (this requires elevated privileges)
sl_SI: (to zahteva višja dovoljenja)

en: Toggle row
sl_SI: Preklopi vrstico

en: Create folders
sl_SI: Ustvari mape

en: Keep folder attributes (Read only, Archive...)
sl_SI: Ohrani atribute mape (samo za branje, arhiv ...)

en: Keep folder timestamps
sl_SI: Ohrani časovne žige map

en: Keep folder alternate data streams
sl_SI: Ohrani nadomestne podatkovne tokove mape

en: Copy files
sl_SI: Kopiraj datoteke

en: Keep file attributes (Read only, Archive...)
sl_SI: Ohrani atribute mape (samo za branje, arhiv ...)

en: Keep file timestamps
sl_SI: Ohrani časovne žige datotek

en: Keep file alternate data streams
sl_SI: Ohrani nadomestne podatkovne tokove datoteke

note: security
en: Keep ACLs for folders
sl_SI: Ohrani sezname nadzora dostopa za mape

en: Keep owner information for folders
sl_SI: Ohranite podatke o lastniku za mape

en: Keep audit information for folders
sl_SI: Ohrani revizijske podatke za mape

en: Keep ACLs for files
sl_SI: Ohrani seznam nadzora dostopa za datoteke

en: Keep owner information for files
sl_SI: Ohrani podatke o lastniku za datoteke

en: Keep audit information for files
sl_SI: Ohrani revizijske podatke za datoteke

note: trasfer options
en: Buffer size for all operations
sl_SI: Velikost medpomnilnika za vse operacije

en: Action to take on filename conflict
sl_SI: Ukrep, ki ga je treba izvesti v primeru spora v imenu datoteke

en: Method to calculate checksums while transferring or testing files
sl_SI: Metoda za izračun kontrolnih vsot med prenosom ali preskušanjem datotek

en: Save the checksum file to the target folder
sl_SI: Datoteko s kontrolno vsoto shrani v ciljno mapo

note: testing options
en: Save the checksum file to the source folder
sl_SI: Datoteko s kontrolno vsoto shrani v izvorno mapo

en: Store calculated checksum inside the file using Alternate Data Streams
sl_SI: Shrani izračunano kontrolno vsoto v datoteko z uporabo nadomestnih podatkovnih tokov

note: all idle, closing
en: Stop all operations?
sl_SI: Ustavim vsa opravila?

note: text text := _('On finish') + ': ' + _(text).ToLower;
en: Close app
sl_SI: Zapri aplikacijo

en: Keep app open
sl_SI: Obdrži aplikacijo odprto

en: Shutdown
sl_SI: Izklopi

en: Sleep
sl_SI: Spanje

en: Hibernate
sl_SI: Mirovanje

note: Close app / shutdown
en: On finish: %s
sl_SI: Na zaključku: %s

en: Always On Top
sl_SI: Vedno na vrhu

en: Shell integration
sl_SI: Integracija lupine

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
sl_SI: Omogoči vlečenje in spuščanje datotek z uporabo levega gumba miške, kot tudi kopiranje in lepljenje v Raziskovalcu.

en: Adds Copy and Move buttons to the Total Commander default buttons bar.
sl_SI: Doda gumbe Kopiraj in Premakni v privzeto vrstico z gumbi aplikacije Total Commander.

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
sl_SI: Preberi, kako dodati gumba Kopiraj in Premakni v aplikacijo Directory Opus.

en: Misc
sl_SI: Razno

en: Interface
sl_SI: Vmesnik

en: Register Copy Handler
sl_SI: Registriraj upravljalca kopiranja

en: Unregister Copy Handler
sl_SI: Odregistriraj upravljalca kopiranja

en: Use TeraCopy as default copy handler
sl_SI: Uporabi TeraCopy kot privzeti program za kopiranje

en: Only when Scroll Lock is OFF
sl_SI: Samo ko je Scroll Lock IZKLJUČEN

en: Add to Explorer context menu
sl_SI: Dodaj v priročni meni Raziskovalca

en: Play sound
sl_SI: Predvajaj zvok

en: Check free space
sl_SI: Preveri prazen prostor

en: Always test after copy
sl_SI: Vedno preveri po kopiranju

en: Disable asynchronous file transfer
sl_SI: Onemogoči asinhroni prenos datotek

en: Use system write cache
sl_SI: Uporabi sistemski predpomnilnik za zapisovanje

en: Confirm drag and drop
sl_SI: Potrdi povleci in spusti

en: Test single files against a checksum in Clipboard
sl_SI: Preizkusite posamezne datoteke s kontrolno vsoto v odložišču

note: / file managers
en: File managers
sl_SI: Upravitelji datotek

en: Window
sl_SI: Okno

en: Show notifications
sl_SI: Prikaži obvestila

en: Automatic updates
sl_SI: Samodejne posodobitve

en: Cancel
sl_SI: Prekliči

note: Window mode
en: Expanded
sl_SI: Razširjen

en: Stacks
sl_SI: Zloženke

en: Auto
sl_SI: Samodejno

en: Not registered for Commercial Use
sl_SI: Ni registriran za komercialno uporabo

en: Free for Home Users
sl_SI: Brezplačen za domače uporabnike

note: cancel timer
en: Close
sl_SI: Zapri

en: Check for updates
sl_SI: Preveri za posodobitve

note: history options
en: Never keep history
sl_SI: Nikoli ne hrani zgodovine

en: Keep history for 1 day
sl_SI: Hrani zgodovino za 1 dan

en: Keep history for 1 week
sl_SI: Hrani zgodovino za 1 teden

en: Keep history permanently
sl_SI: Trajno hrani zgodovino

en: Clean history now
sl_SI: Izbriši zgodovino zdaj

en: Delete
sl_SI: Izbriši

note: date
en: Created
sl_SI: Ustvarjeno

en: Unattended
sl_SI: Nenadzorovano

note: source mode add busy drives
en: Source
sl_SI: Izvor

note: file - use target if renamed
en: File
sl_SI: Datoteka

en: Not calculated
sl_SI: Ne izračunava

en: Modified
sl_SI: Spremenjeno

en: File info
sl_SI: Informacije o datoteki

note: select
en: This item
sl_SI: Ta postavka

note: space bar key
en: Space
sl_SI: Presledek

en: Inverse selection
sl_SI: Obrni izbor

note: select
en: Same folder
sl_SI: Ista mapa

note: select
en: Same extension
sl_SI: Ista končnica

en: Deselect all
sl_SI: Prekliči izbor

en: Select
sl_SI: Izberi

note: remove selected items from list
en: Remove selected
sl_SI: Odstrani izbrano

note: ignore
en: Ignore
sl_SI: Prezri

en: Extension
sl_SI: Pripona

en: Select ignore list
sl_SI: Izberi seznam prezrtih

en: Add to: %s
sl_SI: Dodaj v: %s

en: New file list
sl_SI: Nov seznam datotek

en: Close all panels
sl_SI: Zapri vsa okna

en: Add files
sl_SI: Dodaj datoteke

en: Add folders
sl_SI: Dodaj mape

en: Save checksums
sl_SI: Shrani kontrolno vsoto

note: Buy Pro version
en: Get Pro version
sl_SI: Kupi različico Pro

en: Export as
sl_SI: Izvozi kot

en: HTML (with sortable columns)
sl_SI: HTML (s stolpci za razvrščanje)

en: CSV (to import in Excel, etc)
sl_SI: CSV (za uvoz v Excel, itd)

en: Export only
sl_SI: Samo izvozi

en: Reset list
sl_SI: Ponastavi seznam

note: ignore always
en: Empty
sl_SI: Prazno

note: always
en: Edit
sl_SI: Uredi

en: Download
sl_SI: Prenos

en: On every operation
sl_SI: Pri vsaki operaciji

en: Browse
sl_SI: Brskaj

en: Favorites & recent
sl_SI: Priljubljeno in nedavno

en: No open windows
sl_SI: Brez odprtih oken

en: Checksum copied
sl_SI: Kontrolna vsota je kopirana

en: Copy
sl_SI: Kopiraj

en: Move
sl_SI: Premakni

en: Process files:
sl_SI: Datoteke obdelave:

en: Start Now
sl_SI: Začni zdaj

en: Adding files...
sl_SI: Dodajanje datotek...

en: Stop
sl_SI: Ustavi

en: Pause
sl_SI: Premor

en: Resume
sl_SI: Nadaljuj

en: Applying attributes and removing folders...
sl_SI: Uveljavljanje atributov in odstranjevanje map...

en: Applying folder attributes...
sl_SI: Uveljavljanje atributov mape...

note: result
en: Result
sl_SI: Rezultat

note: e.g. Testing: completed copy: completed
en: %s: completed
sl_SI: %s: dokončano

en: Next
sl_SI: Naslednji

en: Verify
sl_SI: Preveri

note: save checksums file (e.g. *.md5)
en: Save Hash
sl_SI: Shrani hash

note: operation buttons
en: Test
sl_SI: Preveri

en: Opening via service:
sl_SI: Odpiranje preko storitve:

en: %s hash file saved
sl_SI: %s hash datoteka je shranjena

en: No checksums are available, please copy or test files first.
sl_SI: Nobena kontrolna vsota ni na voljo. Prosim, najprej kopiraj ali testiraj datoteke.

note: check sizes before
en: No target file
sl_SI: Ni ciljne datoteke

en: Sizes mismatch
sl_SI: Neujemanje velikosti

en: Hashes mismatch
sl_SI: Neujemanje Hash

en: Waiting for other transfers...
sl_SI: Čakanje na druge prenose...

note: ask to merge
en: Reset completed and process all added files?
sl_SI: Ali ste ponastavili in obdelali vse dodane datoteke?

en: More space is required: %s
sl_SI: Potrebnega je več prostora: %s

note: Moving within the same folder
en: Source is the same as target
sl_SI: Vir je enak cilju

note: Source is inside the target?
en: The destination folder is a subfolder of the source folder!
sl_SI: Ciljna mapa je podmapa izvorne mape!

en: Destination File Already Exists
sl_SI: Ciljna datoteka že obstaja

en: Open file
sl_SI: Odpri datoteko

en: Open folder
sl_SI: Odpri mapo

en: Bigger
sl_SI: Večja

en: Smaller
sl_SI: Manjša

en: Same size
sl_SI: Enaka velikost

note: replace dialog, auto-select Skip all button in N seconds
en: skip all in %d s
sl_SI: preskoči vse v %d s

note: more options in file replace dialog
en: More options, applicable to all files
sl_SI: Več možnosti, ki veljajo za vse datoteke

en: Older
sl_SI: Starejše

en: Newer
sl_SI: Novejše

en: Same date
sl_SI: Isti datum

en: File is offline, waiting...
sl_SI: Datoteka je brez povezave, čakam...

en: Cancelled
sl_SI: Preklicano

en: The file is available again, resuming transfer...
sl_SI: Datoteka je spet na voljo, nadaljevanje prenosa ...

en: Disk is full, please free up %s
sl_SI: Disk je poln, prosimo sprostite %s

en: File is too large for this file system
sl_SI: Datoteka je prevelika za ta datotečni sistem

en: Error reading file.
sl_SI: Napaka pri branju datoteke.

en: Error writing file.
sl_SI: Napaka pri pisanju datoteke.

en: File skipped
sl_SI: Preskočena datoteka

en: Stopped
sl_SI: Ustavljeno

en: Error creating folder.
sl_SI: Napaka pri ustvarjanju mape.

en: Edit in Notepad
sl_SI: Uredi v Beležnici

en: Remove from favorites
sl_SI: Odstrani iz priljubljenih

en: Add to favorites
sl_SI: Dodaj med priljubljene

en: %d item | %d items
sl_SI[0]: %d postavka
sl_SI[2]: %d postavk
sl_SI[3]: %d postavk

en: Skip requested by user
sl_SI: Preskočena zahteva od uporabnika

en: Stop requested by user
sl_SI: Zaustavljena zahteva od uporabnika

en: Delete %d file from disk? | Delete %d files from disk?
sl_SI[0]: Izbrišem %d datoteko iz diska?
sl_SI[2]: Izbrišem %d datotek iz diska?

en: Move to Recycle Bin
sl_SI: Premakni v koš

en: Delete from disk
sl_SI: Izbriši iz diska

en: Wipe data
sl_SI: Brisanje podatkov

note: Move to Recycle Bin
en: Slower, easy to recover.
sl_SI: Počasneje, enostavneje za obnovitev.

note: Delete from disk
en: Faster, hard to recover.
sl_SI: Hitreje, težje za obnovitev.

note: Wipe data
en: Very slow, one pass with random data, useless for solid state drives.
sl_SI: Zelo počasi, v enem prehodu z naključnimi podatki, neuporabno za SSD diske.

en: Delete ALL files in the list?
sl_SI: Izbrišem VSE datoteke na seznamu?

en: Folder not found
sl_SI: Mape ni mogoče najti

note: compare with hash in clipboard
en: %s hash in Clipboard matches: #10%s
sl_SI: %s hash v odložišču ustreza: #10%s

en: Error opening file.
sl_SI: Napaka pri odpiranju datoteke.

en: Error deleting file.
sl_SI: Napaka pri brisanju datoteke.

en: Paused
sl_SI: Zaustavljeno

note: errors count
en: errors: %d
sl_SI: napake: %d

note: skipped files count
en: skipped: %d
sl_SI: preskočeno: %d

en: Append path
sl_SI: Dodaj pot

en: File list is empty
sl_SI: Seznam datotek je prazen

en: Free space: %s
sl_SI: Prosti prostor: %s

en: Unavailable
sl_SI: Ni na voljo

en: Querying...
sl_SI: Poizvedovanje...

en: Drag files or folders here
sl_SI: Povleci datoteke ali mape sem

en: No items to show. Remove filters to see all files.
sl_SI: Ni elementov za prikaz. Odstranite filtre za ogled vseh datotek.

en: Verify files after transfer
sl_SI: Preveri datoteke po prenosu

en: Save checksum file on finish
sl_SI: Na zaključku shrani datoteko kontrolnih vsot

en: Auto-scroll
sl_SI: Samodejno pomikanje

note: menu
en: Menu
sl_SI: Meni

en: Shared options
sl_SI: Možnosti skupne rabe

en: buffer size
sl_SI: velikost medpomnilnika

note: captions
en: Transfer
sl_SI: Prenos

en: Transfer options
sl_SI: Možnosti prenosa

en: Files & folders
sl_SI: Datoteke in mape

en: Data
sl_SI: Podatki

en: Attributes
sl_SI: Atributi

en: Timestamps
sl_SI: Časovni žig

en: Streams
sl_SI: Tokovi

en: Security
sl_SI: Varnost

en: ACL
sl_SI: Seznam kontrole dostopa

en: Owner
sl_SI: Lastnik

en: Audit
sl_SI: Revizija

en: Test options
sl_SI: Testne možnosti

en: Store/verify checksum in ADS
sl_SI: Shranjevanje/preverjanje kontrolne vsote v nadomestnih podatkovnih tokovih

en: Save as default
sl_SI: Shrani kot privzeto

en: Reset to default
sl_SI: Ponastavi na privzeto

en: Done
sl_SI: Opravljeno
