teracopy - en to sk_SK translation catalogue (258 entries)

note: mode
en: Copying
sk_SK: Kopírovanie

en: Moving
sk_SK: Presúvanie

en: Testing
sk_SK: Testovanie

en: Verifying
sk_SK: Overovanie

en: Deleting
sk_SK: Odstraňovanie

note: results
en: Added
sk_SK: Pridané

en: Verified
sk_SK: Overené

en: Error
sk_SK: Chyba

note: File list filter
en: Skipped
sk_SK: Vynechané

en: Deleted
sk_SK: Odstránené

en: Moved
sk_SK: Presunuté

en: Absent
sk_SK: Chýbajúce

note: File list filter
en: Ignored
sk_SK: Ignorované

en: File list
sk_SK: Zoznam súborov

note: target mode log second line
en: Target
sk_SK: Cieľ

en: Options
sk_SK: Možnosti

en: Status
sk_SK: Stav

en: Log
sk_SK: Záznam

note: File list filter
en: All items
sk_SK: Všetky položky

note: File list filter
en: Successful
sk_SK: Úspešné

note: File list filter
en: Failed
sk_SK: Neúspešné

en: No files added
sk_SK: Žiadne pridané súbory

en: No target
sk_SK: Žiadny cieľ

note: foder
en: Folder
sk_SK: Priečinok

en: Category
sk_SK: Kategória

en: Files
sk_SK: Súbory

en: Bytes
sk_SK: bajtov

en: Time
sk_SK: Čas

en: Total
sk_SK: Celkom

en: days
sk_SK: dni

en: hours
sk_SK: hodín

note: minutes
en: min
sk_SK: minút

en: Prompt on filename collision
sk_SK: Upozorniť pri kolízii názvov

en: Overwrite
sk_SK: Prepísať

en: Overwrite all
sk_SK: Prepísať všetko

en: Skip
sk_SK: Preskočiť

en: Skip all
sk_SK: Preskočiť všetko

en: Keep both
sk_SK: Ponechať oba súbory

note: replace dialog
en: Overwrite all older files
sk_SK: Prepísať všetky staré súbory

en: Replace all smaller files
sk_SK: Prepísať všetky menšie súbory

en: Replace all files if size different
sk_SK: Prepísať všetky súbory s odlišnou veľkosťou

en: Rename all copied files
sk_SK: Premenovať všetky skopírované súbory

en: Rename all target files
sk_SK: Premenovať všetky cieľové súbory

en: Rename all older target files
sk_SK: Premenovať všetky staršie cieľové súbory

note: replace dialog
en: More
sk_SK: Viac

note: tooltips
en: Select target path
sk_SK: Vybrať cieľovú cestu

en: Add files or folders
sk_SK: Pridať súbory alebo priečinky

en: Expanded view
sk_SK: Rozšírené zobrazenie

note: delete button
en: Delete all files in the list
sk_SK: Vymazať všetky súbory v zozname

en: Read target files and compare checksums
sk_SK: Načítať cieľové súbory a porovnať kontrolné súčty

en: Read source files and create checksums
sk_SK: Načítať zdrojové súbory a vytvoriť kontrolný súčet

en: Create a new list
sk_SK: Vytvoriť nový zoznam

en: Transfers history
sk_SK: História presunov

en: Running with administrator priviledges
sk_SK: Spustiť s právami administrátora

en: Run as administrator
sk_SK: Spustiť ako správca

note: export dialog
en: Print/export
sk_SK: Tlač a export

en: Preferences
sk_SK: Nastavenia

en: About
sk_SK: O programe

en: Order license
sk_SK: Objednať licenciu

en: Enter key
sk_SK: Vložiť kľúč

note: options
en: (this requires elevated privileges)
sk_SK: (sú vyžadované zvýšené privilégiá)

en: Toggle row
sk_SK: Prepnúť riadok

en: Create folders
sk_SK: Vytvoriť priečinky

en: Keep folder attributes (Read only, Archive...)
sk_SK: Zachovať atribúty priečinkov (iba na čítanie, archivácia...)

en: Keep folder timestamps
sk_SK: Zachovať časové pečiatky priečinkov

en: Keep folder alternate data streams
sk_SK: Zachovať alternatívne dátové toky priečinka

en: Copy files
sk_SK: Kopírovať súbory

en: Keep file attributes (Read only, Archive...)
sk_SK: Zachovať atribúty priečinkov (iba na čítanie, archivácia...)

en: Keep file timestamps
sk_SK: Zachovať časové značky súboru

en: Keep file alternate data streams
sk_SK: Zachovať alternatívne dátové streamy súboru

note: security
en: Keep ACLs for folders
sk_SK: Zachovať ACL pre priečinky

en: Keep owner information for folders
sk_SK: Zachovať vlastnícke informácie priečinkov

en: Keep audit information for folders
sk_SK: Zachovať informácie auditu priečinkov

en: Keep ACLs for files
sk_SK: Zachovať ACL pre súbory

en: Keep owner information for files
sk_SK: Zachovať vlastnícke informácie pre súbory

en: Keep audit information for files
sk_SK: Zachovať informácie auditu súborov

note: trasfer options
en: Buffer size for all operations
sk_SK: Veľkosť vyrovnávajúcej pamäte pre všetky operácie

en: Action to take on filename conflict
sk_SK: Akcia pri konflikte názvov súborov

en: Method to calculate checksums while transferring or testing files
sk_SK: Metóda výpočtu kontrolného súčtu počas prenosu alebo testovania súboru

en: Save the checksum file to the target folder
sk_SK: Uložiť kontrolný súčet súboru do cieľového priečinka

note: testing options
en: Save the checksum file to the source folder
sk_SK: Uložiť kontrolný súčet súboru do zdrojového priečinka

en: Store calculated checksum inside the file using Alternate Data Streams
sk_SK: Uložiť vypočítaný kontrolný súčet pomocou alternatívnych dátový tokov

note: all idle, closing
en: Stop all operations?
sk_SK: Zastaviť všetky operácie?

note: text text := _('On finish') + ': ' + _(text).ToLower;
en: Close app
sk_SK: Zavrieť aplikáciu

en: Keep app open
sk_SK: Nezatvárať aplikáciu

en: Shutdown
sk_SK: Vypnúť

en: Sleep
sk_SK: Uspať

en: Hibernate
sk_SK: Režim dlhodobého spánku

note: Close app / shutdown
en: On finish: %s
sk_SK: Akcia po ukončení: %s

en: Always On Top
sk_SK: Vždy na vrchu

en: Shell integration
sk_SK: Integrácia systému

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
sk_SK: Pracujte so súbormi presúvaním pomocou ľavého tlačidla myši alebo aj príkazmi na kopírovanie a vkladanie v Prieskumníkovi.

en: Adds Copy and Move buttons to the Total Commander default buttons bar.
sk_SK: Pridá tlačidlá Kopírovať a Premiestniť do panela tlačidiel programu Total Commander.

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
sk_SK: Prečítajte si ako pridať tlačidlá Kopírovať a Premiestniť do Directory Opus.

en: Misc
sk_SK: Rôzne nastavenia

en: Interface
sk_SK: Rozhranie

en: Register Copy Handler
sk_SK: Zaregistrovať obslužný program pre kopírovanie

en: Unregister Copy Handler
sk_SK: Zrušiť registráciu ovládač kopírovania

en: Use TeraCopy as default copy handler
sk_SK: Použiť program TeraCopy ako predvolený nástroj na kopírovanie

en: Only when Scroll Lock is OFF
sk_SK: Iba ak je vypnutý Scroll Lock

en: Add to Explorer context menu
sk_SK: Pridať do kontextového menu

en: Play sound
sk_SK: Prehrať zvuk

en: Check free space
sk_SK: Skontrolovať voľné miesto

en: Always test after copy
sk_SK: Vždy po kopírovaní overiť

en: Disable asynchronous file transfer
sk_SK: Zakázať asynchrónny prenos súborov

en: Use system write cache
sk_SK: Použiť systémovú vyrovnávajúcu pamäť pre zápis

en: Confirm drag and drop
sk_SK: Zobraziť potvrdenie pre ťahať a pustiť

en: Test single files against a checksum in Clipboard
sk_SK: Otestovať súbory a porovnať s kontrolným súčtom v schránke

note: / file managers
en: File managers
sk_SK: Správca súborov

en: Window
sk_SK: Okno

en: Show notifications
sk_SK: Zobraziť upozornenia

en: Automatic updates
sk_SK: Automatické aktualizácie

en: Cancel
sk_SK: Zrušiť

note: Window mode
en: Expanded
sk_SK: Rozšírené zobrazenie

en: Stacks
sk_SK: Minimálne zobrazenie

en: Auto
sk_SK: Automaticky

en: Not registered for Commercial Use
sk_SK: Nie je registrované pre komerčné použitie

en: Free for Home Users
sk_SK: Zdarma pre domáce použitie

note: cancel timer
en: Close
sk_SK: Zatvoriť

en: Check for updates
sk_SK: Skontrolovať aktualizácie

note: history options
en: Never keep history
sk_SK: Neukladať históriu

en: Keep history for 1 day
sk_SK: Ukladať históriu 1 deň

en: Keep history for 1 week
sk_SK: Ukladať históriu 1 týždeň

en: Keep history permanently
sk_SK: Ukladať históriu nepretržite

en: Clean history now
sk_SK: Vymazať históriu

en: Delete
sk_SK: Odstrániť

note: date
en: Created
sk_SK: Vytvorené

en: Unattended
sk_SK: Bez dozoru

note: source mode add busy drives
en: Source
sk_SK: Zdroj

note: file - use target if renamed
en: File
sk_SK: Súbor

en: Not calculated
sk_SK: Neprepočítané

en: Modified
sk_SK: Upravené

en: File info
sk_SK: Informácie o súbore

note: select
en: This item
sk_SK: Táto položka

note: space bar key
en: Space
sk_SK: Medzera

en: Inverse selection
sk_SK: Obrátiť výber

note: select
en: Same folder
sk_SK: Rovnaký priečinok

note: select
en: Same extension
sk_SK: Rovnaká prípona

en: Deselect all
sk_SK: Zrušiť výber

en: Select
sk_SK: Vybrať

note: remove selected items from list
en: Remove selected
sk_SK: Odstrániť vybraté

note: ignore
en: Ignore
sk_SK: Ignorovať

en: Extension
sk_SK: Prípona

en: Select ignore list
sk_SK: Vybrať ignorovací zoznam

en: Add to: %s
sk_SK: Pridať do: %s

en: New file list
sk_SK: Nový zoznam súborov

en: Close all panels
sk_SK: Zatvoriť všetky panely

en: Add files
sk_SK: Pridať súbory

en: Add folders
sk_SK: Pridať priečinky

en: Save checksums
sk_SK: Uložiť kontrolný súčet

note: Buy Pro version
en: Get Pro version
sk_SK: Získať Pro verziu

en: Export as
sk_SK: Exportovať vo formáte

en: HTML (with sortable columns)
sk_SK: HTML (s triediteľnými stĺpcami)

en: CSV (to import in Excel, etc)
sk_SK: CSV (import do Excelu atď.)

en: Export only
sk_SK: Položky pre export

en: Reset list
sk_SK: Zrušiť zoznem

note: ignore always
en: Empty
sk_SK: Prázdne

note: always
en: Edit
sk_SK: Upraviť

en: Download
sk_SK: Stiahnuť

en: On every operation
sk_SK: Pri každej operácii

en: Browse
sk_SK: Prehliadať

en: Favorites & recent
sk_SK: Obľúbené a nedávne

en: No open windows
sk_SK: Žiadne otvorené okná

en: Checksum copied
sk_SK: Kontrolný súčet skopírovaný

en: Copy
sk_SK: Kopírovať

en: Move
sk_SK: Premiestniť

en: Process files:
sk_SK: Spracované súbory:

en: Start Now
sk_SK: Spustiť teraz

en: Adding files...
sk_SK: Pridávanie súborov...

en: Stop
sk_SK: Zastaviť

en: Pause
sk_SK: Pauza

en: Resume
sk_SK: Pokračovať

en: Applying attributes and removing folders...
sk_SK: Prebieha aplikovanie atribútov a odstraňovanie priečinkov...

en: Applying folder attributes...
sk_SK: Aplikujú sa atribúty priečinka...

note: result
en: Result
sk_SK: Výsledok

note: e.g. Testing: completed copy: completed
en: %s: completed
sk_SK: %s: dokončené

en: Next
sk_SK: Ďalej

en: Verify
sk_SK: Overiť

note: save checksums file (e.g. *.md5)
en: Save Hash
sk_SK: Uložiť hash

note: operation buttons
en: Test
sk_SK: Testovať

en: Opening via service:
sk_SK: Otvoriť použitím služby:

en: %s hash file saved
sk_SK: %s hash súbor uložený

en: No checksums are available, please copy or test files first.
sk_SK: Žiadny kontrolný súčet nie je dostupný, spustite najprv kopírovanie alebo kontrolu.

note: check sizes before
en: No target file
sk_SK: Žiadny cieľový súbor

en: Sizes mismatch
sk_SK: Veľkosti sa nezhodujú

en: Hashes mismatch
sk_SK: Hash kontroly sa nezhodujú

en: Waiting for other transfers...
sk_SK: Čakanie na iný prevod...

note: ask to merge
en: Reset completed and process all added files?
sk_SK: Obnoviť dokončené a spracovať pridané súbory?

en: More space is required: %s
sk_SK: Je potrebné uvoľniť viac miesta na disku: %s

note: Moving within the same folder
en: Source is the same as target
sk_SK: Zdroj je rovnaký ako cieľ

note: Source is inside the target?
en: The destination folder is a subfolder of the source folder!
sk_SK: Cieľový priečinok je podpriečinkom zdrojového priečinka!

en: Destination File Already Exists
sk_SK: Cieľový priečinok už existuje

en: Open file
sk_SK: Otvoriť súbor

en: Open folder
sk_SK: Otvoriť priečinok

en: Bigger
sk_SK: Väčší

en: Smaller
sk_SK: Menší

en: Same size
sk_SK: Rovnaká veľkosť

note: replace dialog, auto-select Skip all button in N seconds
en: skip all in %d s
sk_SK: preskočiť všetko za %d sek

note: more options in file replace dialog
en: More options, applicable to all files
sk_SK: Viac nastavení, použiteľné na všetky súbory

en: Older
sk_SK: Staršie

en: Newer
sk_SK: Novšie

en: Same date
sk_SK: Rovnaký dátum

en: File is offline, waiting...
sk_SK: Súbor je offline, čakanie...

en: Cancelled
sk_SK: Zrušené

en: The file is available again, resuming transfer...
sk_SK: Súbor je opäť dostupný, pokračovanie prenosu...

en: Disk is full, please free up %s
sk_SK: Disk je plný, je potrebné z neho uvoľniť %s

en: File is too large for this file system
sk_SK: Súbor je príliš veľký pre daný súborový systém

en: Error reading file.
sk_SK: Vyskytla sa chyba pri čítaní súboru.

en: Error writing file.
sk_SK: Vyskytla sa chyba pri zapisovaní súboru.

en: Stopped
sk_SK: Zastavené

en: Error creating folder.
sk_SK: Chyba pri vytváraní priečinka.

en: Edit in Notepad
sk_SK: Upraviť v programe Notepad

en: Remove from favorites
sk_SK: Odstrániť z obľúbených

en: Add to favorites
sk_SK: Pridať do obľúbených

en: %d item | %d items
sk_SK[0]: %d položka
sk_SK[1]: %d položky
sk_SK[2]: %d položiek
sk_SK[3]: položiek (%d)

en: Skip requested by user
sk_SK: Preskočenie vyžiadané používateľom

en: Stop requested by user
sk_SK: Zastavenie vyžiadané používateľom

en: Delete %d file from disk? | Delete %d files from disk?
sk_SK[0]: Prajete si vymazať %d súbor z disku?
sk_SK[1]: Chcete z disku odstrániť %d súbory?
sk_SK[2]: Chcete z disku odstrániť %d súborov?
sk_SK[3]: Chcete z disku odstrániť %d súborov?

en: Move to Recycle Bin
sk_SK: Premiestniť do koša

en: Delete from disk
sk_SK: Odstrániť z disku

en: Wipe data
sk_SK: Vymazať údaje

note: Move to Recycle Bin
en: Slower, easy to recover.
sk_SK: Pomalšie, ľahšie obnoviteľné.

note: Delete from disk
en: Faster, hard to recover.
sk_SK: Rýchlejšie, ťažšie obnoviteľné.

note: Wipe data
en: Very slow, one pass with random data, useless for solid state drives.
sk_SK: Veľmi pomalé, jeden náhodný prechod cez údaje, použiteľné pre SSD disky.

en: Delete ALL files in the list?
sk_SK: Naozaj chcete vymazať VŠETKY súbory zo zoznamu?

en: Folder not found
sk_SK: Priečinok nebol nájdený

note: compare with hash in clipboard
en: %s hash in Clipboard matches: #10%s
sk_SK: %s hash v schránke sa zhoduje: #10%s

en: Error opening file.
sk_SK: Vyskytla sa chyba pri otváraní súboru.

en: Error deleting file.
sk_SK: Vyskytla sa chyba pri odstraňovaní súboru.

en: Paused
sk_SK: Pozastavené

note: errors count
en: errors: %d
sk_SK: chyby: %d

note: skipped files count
en: skipped: %d
sk_SK: preskočené: %d

en: Append path
sk_SK: Pripojiť cestu

en: File list is empty
sk_SK: Zoznam súborov je prázdny

en: Free space: %s
sk_SK: Voľné miesto na disku: %s

en: Unavailable
sk_SK: Nedostupné

en: Querying...
sk_SK: Zisťovanie...

en: Drag files or folders here
sk_SK: Ťahajte a pustite súbory sem

en: No items to show. Remove filters to see all files.
sk_SK: Žiadne položky na zobrazenie. Odstráňte filtre, ak chcete vidieť všetky súbory.

en: Verify files after transfer
sk_SK: Overiť súbory po dokončení prenosu

en: Save checksum file on finish
sk_SK: Uložiť súbor kontr. súčtu po dokončení

en: Auto-scroll
sk_SK: Automatický posun

en: Shared options
sk_SK: Ďalšie možnosti

en: buffer size
sk_SK: veľkosť cache

note: captions
en: Transfer
sk_SK: Prenos

en: Transfer options
sk_SK: Nastavenia prenosu

en: Files & folders
sk_SK: Súbory a priečinky

en: Data
sk_SK: Údaje

en: Attributes
sk_SK: Atribúty

en: Timestamps
sk_SK: Časové značky

en: Streams
sk_SK: Toky

en: Security
sk_SK: Bezpečnosť

en: Owner
sk_SK: Vlastník

en: Test options
sk_SK: Nastavenia testovania

en: Store/verify checksum in ADS
sk_SK: Uložiť/overiť kontrolný súčet v ADS

en: Save as default
sk_SK: Uložiť ako predvolené

en: Reset to default
sk_SK: Obnoviť predvolené

en: Done
sk_SK: Dokončené
