teracopy - en to sat_IN translation catalogue (25 entries)

en: Error
sat_IN: ᱵᱷᱩᱞ

note: File list filter
en: Skipped
sat_IN: ᱨᱮᱫᱽ ᱯᱷᱤᱞᱴᱚᱨ ᱞᱤᱥᱴ

note: target mode log second line
en: Target
sat_IN: ᱴᱟᱨᱜᱮᱴ

en: Overwrite
sat_IN: ᱚᱱᱟᱪᱮᱛᱟᱱᱚᱞ

en: Skip
sat_IN: ᱟᱲᱟᱜ

note: replace dialog
en: More
sat_IN: ᱟᱨᱦᱚᱸ

en: Shutdown
sat_IN: ᱵᱚᱸᱫᱽ

en: Always On Top
sat_IN: ᱪᱮᱛᱟᱱ ᱨᱮ ᱛᱟᱦᱮᱸ ᱢᱟ

en: Cancel
sat_IN: ᱵᱟᱹᱰᱨᱟᱹ

note: cancel timer
en: Close
sat_IN: ᱵᱚᱫᱽ

en: Delete
sat_IN: ᱢᱮᱴᱟᱣ

note: source mode add busy drives
en: Source
sat_IN: ᱥᱨᱚᱛ

note: file - use target if renamed
en: File
sat_IN: ᱨᱮᱫᱽ

en: Select
sat_IN: ᱪᱚᱭᱚᱱ

note: ignore
en: Ignore
sat_IN: ᱤᱜᱱᱚᱨ

note: Buy Pro version
en: Get Pro version
sat_IN: ᱯᱨᱳ ᱵᱷᱟᱹᱨᱥᱚᱱ ᱠᱤᱨᱤᱧ ᱢᱮᱸ

en: Copy
sat_IN: ᱱᱚᱠᱚᱞ

en: Move
sat_IN: ᱩᱪᱟᱹᱲ

en: Start Now
sat_IN: ᱱᱤᱛᱚᱜ ᱮᱷᱚᱵᱽ ᱢᱮᱸ

en: Pause
sat_IN: ᱯᱚᱡᱽ

en: Resume
sat_IN: ᱞᱟᱦᱟ

en: Verify
sat_IN: ᱯᱩᱥᱴᱟᱹᱣ

note: operation buttons
en: Test
sat_IN: ᱯᱚᱨᱠᱷᱭᱟ

en: Paused
sat_IN: ᱯᱚᱡᱽᱮᱱᱟ

note: menu
en: Menu
sat_IN: ᱢᱮᱱᱩ
