teracopy - en to pl_PL translation catalogue (261 entries)

en: %d item | %d items
pl_PL[0]: %d element
pl_PL[1]: %d elementy
pl_PL[2]: %d elementów
pl_PL[3]: %d elementów

en: %s hash file saved
pl_PL: %s plik haszujący został zapisany

en: %s hash in Clipboard matches: #10%s
pl_PL: %s haszów ze schowka pasuje: #10%s

en: %s: completed
pl_PL: %s: ukończone

en: (this requires elevated privileges)
pl_PL: (wymaga to podwyższonych uprawnień)

en: About
pl_PL: O programie

en: Absent
pl_PL: Nieobecny

en: Action to take on filename conflict
pl_PL: Akcja do podjęcia podczas konfliktu nazw plików

en: Add files
pl_PL: Dodaj pliki

en: Add files or folders
pl_PL: Dodaj pliki lub foldery

en: Add folders
pl_PL: Dodaj foldery

en: Add to Explorer context menu
pl_PL: Dodaj TeraCopy do menu kontekstowego Eksploratora

en: Add to favorites
pl_PL: Dodaj do Ulubionych

en: Add to: %s
pl_PL: Dodaj do: %s

en: Added
pl_PL: Dodano

en: Adding files...
pl_PL: Dodawanie plików...

en: Adds Copy and Move buttons to the Total Commander default buttons bar.
pl_PL: Dodaj przyciski Kopiuj i Przenieś do paska narzędzi w Total Commander.

en: All items
pl_PL: Wszystkie elementy

en: Always On Top
pl_PL: Zawsze na wierzchu

en: Always test after copy
pl_PL: Zawsze weryfikuj po skopiowaniu

en: Append path
pl_PL: Dołącz ścieżkę

en: Applying attributes and removing folders...
pl_PL: Stosowanie atrybutów i usuwanie folderów...

en: Applying folder attributes...
pl_PL: Zastosowanie atrybutów folderów...

en: Attributes
pl_PL: Atrybuty

en: Audit
pl_PL: Audyt

en: Auto-scroll
pl_PL: Auto przewijanie

en: Automatic updates
pl_PL: Automatyczne aktualizacje

en: Bigger
pl_PL: Większy

en: Browse
pl_PL: Przeglądaj

en: Buffer size for all operations
pl_PL: Rozmiar bufora dla wszystkich operacji

en: Bytes
pl_PL: Bajtów

en: CSV (to import in Excel, etc)
pl_PL: CSV (do importu Excel, itp)

en: Cancel
pl_PL: Anuluj

en: Cancelled
pl_PL: Anulowano

en: Category
pl_PL: Kategoria

en: Check for updates
pl_PL: Sprawdź dostępność aktualizacji

en: Check free space
pl_PL: Sprawdzaj dostępne wolne miejsce

en: Checksum copied
pl_PL: Suma kontrolna skopiowana

en: Clean history now
pl_PL: Czyść historię teraz

en: Close
pl_PL: Zamknij

en: Close all panels
pl_PL: Zamknij wszystkie panele

en: Close app
pl_PL: Zamknij program

en: Confirm drag and drop
pl_PL: Potwierdź przeciąganie i upuszczanie

en: Copy
pl_PL: Kopiuj

en: Copy files
pl_PL: Kopiuj pliki

en: Copying
pl_PL: Kopiowanie

en: Create a new list
pl_PL: Utwórz nową listę

en: Create folders
pl_PL: Utwórz foldery

en: Created
pl_PL: Utworzony

en: Data
pl_PL: Dane

en: Delete
pl_PL: Usuń

en: Delete %d file from disk? | Delete %d files from disk?
pl_PL[0]: Usunąć %d plik z dysku?
pl_PL[1]: Usunąć %d pliki z dysku?
pl_PL[2]: Usunąć %d plików z dysku?
pl_PL[3]: Usunąć %d plików z dysku?

en: Delete ALL files in the list?
pl_PL: Usunąć wszystkie pliki z listy?

en: Delete all files in the list
pl_PL: Usuń wszystkie pliki z listy

en: Delete from disk
pl_PL: Usuń z dysku

en: Deleted
pl_PL: Usunięto

en: Deleting
pl_PL: Usuwanie

en: Deselect all
pl_PL: Odznacz wszystko

en: Destination File Already Exists
pl_PL: Plik docelowy już istnieje

en: Disable asynchronous file transfer
pl_PL: Wyłącz asynchroniczny transfer plików

en: Disk is full, please free up %s
pl_PL: Dysk jest pełny, proszę zwolnić %s

en: Done
pl_PL: Gotowe

en: Download
pl_PL: Pobieranie

en: Drag files or folders here
pl_PL: Przeciągnij pliki lub foldery tutaj

en: Edit
pl_PL: Edytuj

en: Edit in Notepad
pl_PL: Edytuj w Notatniku

en: Empty
pl_PL: Puste

en: Enter key
pl_PL: Wprowadź klucz

en: Error
pl_PL: Błąd

en: Error creating folder.
pl_PL: Błąd tworzenia folderu.

en: Error deleting file.
pl_PL: Błąd usuwania pliku.

en: Error opening file.
pl_PL: Błąd otwarcia pliku.

en: Error reading file.
pl_PL: Błąd odczytu pliku.

en: Error writing file.
pl_PL: Błąd zapisu pliku.

en: Expanded
pl_PL: Rozszerzony widok

en: Expanded view
pl_PL: Widok rozszerzony

en: Export as
pl_PL: Eksportuj jako:

en: Export only
pl_PL: Tylko eksport

en: Extension
pl_PL: Rozszerzenie

en: Failed
pl_PL: Błąd

en: Faster, hard to recover.
pl_PL: Szybszy, trudny do odzyskania.

en: Favorites & recent
pl_PL: Ulubione i ostatnie

en: File
pl_PL: Plik

en: File info
pl_PL: Informacja o pliku

en: File is offline, waiting...
pl_PL: Plik jest offline, czekaj...

en: File is too large for this file system
pl_PL: Nie można utworzyć pliku o tym rozmiarze w tym systemie plików

en: File list
pl_PL: Lista plików

en: File list is empty
pl_PL: Lista plików jest pusta

en: File managers
pl_PL: Menedżery plików

en: File skipped
pl_PL: Plik pominięty

en: Files
pl_PL: Pliki

en: Files & folders
pl_PL: Pliki i foldery

en: Filter
pl_PL: Filtr

en: Folder
pl_PL: Katalog

en: Folder not found
pl_PL: Nie znaleziono katalogu

en: Free for Home Users
pl_PL: DARMOWY dla użytkowników prywatnych

en: Free space: %s
pl_PL: Wolne miejsce: %s

en: Get Pro version
pl_PL: Kup wersję Pro

en: HTML (with sortable columns)
pl_PL: HTML (z kolumnami)

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
pl_PL: (włącza obsługę przeciągania i upuszczania plików oraz poleceń Kopiuj i Wklej w Eksploratorze)

en: Hash
pl_PL: Sumy kontrolne

en: Hashes mismatch
pl_PL: Niezgodność sum kontrolnych

en: Hibernate
pl_PL: Hibernacja

en: Ignore
pl_PL: Ignoruj

en: Ignored
pl_PL: Ignorowane

en: Interface
pl_PL: Interfejs

en: Inverse selection
pl_PL: Odwróć zaznaczenie

en: KB
pl_PL: kB

en: Keep ACLs for files
pl_PL: Zachowaj listy ACL dla plików

en: Keep ACLs for folders
pl_PL: Zachowaj listy ACL dla folderów

en: Keep app open
pl_PL: Zachowaj otwarte aplikacje

en: Keep audit information for files
pl_PL: Zachowaj informacje o audycie dla plików

en: Keep audit information for folders
pl_PL: Zachowaj informacje o audycie dla folderów

en: Keep both
pl_PL: Zachowaj oba

en: Keep file alternate data streams
pl_PL: Zachowaj alternatywne strumienie danych pliku

en: Keep file attributes (Read only, Archive...)
pl_PL: Zachowaj atrybuty pliku (tylko do odczytu, archiwum...)

en: Keep file timestamps
pl_PL: Zachowaj znaczniki czasu pliku

en: Keep folder alternate data streams
pl_PL: Zachowaj alternatywne strumienie danych folderu

en: Keep folder attributes (Read only, Archive...)
pl_PL: Zachowaj atrybuty folderu (tylko do odczytu, archiwum...)

en: Keep folder timestamps
pl_PL: Zachowaj znaczniki czasu folderu

en: Keep history for 1 day
pl_PL: Zachowaj historię przez 1 dzień

en: Keep history for 1 week
pl_PL: Zachowaj historię przez 1 tydzień

en: Keep history permanently
pl_PL: Trzymaj historię na stałe

en: Keep owner information for files
pl_PL: Zachowaj informacje o właścicielu dla plików

en: Keep owner information for folders
pl_PL: Zachowaj informacje o właścicielu folderów

en: Log
pl_PL: Logi

en: Method to calculate checksums while transferring or testing files
pl_PL: Metoda obliczania sum kontrolnych podczas przesyłania lub testowania plików

en: Misc
pl_PL: Inne

en: Modified
pl_PL: Zmodyfikowany

en: More
pl_PL: Więcej

en: More options, applicable to all files
pl_PL: Więcej opcji, dotyczy wszystkich plików

en: More space is required: %s
pl_PL: Wymagane jest więcej miejsca: %s

en: Move
pl_PL: Przenieś

en: Move to Recycle Bin
pl_PL: Przenieś do Kosza

en: Moved
pl_PL: Przeniesiono

en: Moving
pl_PL: Przenoszenie

en: Never keep history
pl_PL: Nigdy nie zachowuj historii

en: New file list
pl_PL: Nowa lista plików

en: Newer
pl_PL: Nowszy

en: Next
pl_PL: Następny

en: No checksums are available, please copy or test files first.
pl_PL: Brak sum kontrolnych, najpierw skopiuj lub testuj pliki.

en: No files added
pl_PL: Nie dodano plików

en: No items to show. Remove filters to see all files.
pl_PL: Brak elementów do wyświetlenia. Usuń filtry, aby zobaczyć wszystkie pliki.

en: No open windows
pl_PL: Brak otwartych okien

en: No target
pl_PL: Brak celu

en: No target file
pl_PL: Brak pliku docelowego

en: Not calculated
pl_PL: Nie obliczono

en: Not registered for Commercial Use
pl_PL: NIEZAREJESTROWANY do użytku komercyjnego

en: Older
pl_PL: Starszy

en: On every operation
pl_PL: Przy każdej operacji

en: On finish: %s
pl_PL: Po zakończeniu: %s

en: Only when Scroll Lock is OFF
pl_PL: ... tylko gdy Scroll Lock jest WYŁĄCZONY

en: Open file
pl_PL: Otwórz plik

en: Open folder
pl_PL: Otwórz folder

en: Opening via service:
pl_PL: Otwarcie przez serwis

en: Options
pl_PL: Opcje

en: Order license
pl_PL: Zamów licencję

en: Overwrite
pl_PL: Nadpisz

en: Overwrite all
pl_PL: Nadpisz wszystkie

en: Overwrite all older files
pl_PL: Nadpisz wszystkie starsze pliki

en: Owner
pl_PL: Właściciel

en: Pause
pl_PL: Wstrzymaj

en: Paused
pl_PL: Wstrzymano

en: Play sound
pl_PL: Odtwórz dźwięk

en: Preferences
pl_PL: Ustawienia

en: Print/export
pl_PL: Drukowanie/eksportowanie

en: Process files:
pl_PL: Przetwarzaj pliki:

en: Prompt on filename collision
pl_PL: Monit o kolizji nazwy pliku

en: Querying...
pl_PL: Odpytywanie...

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
pl_PL: Jak dodać przyciski Kopiuj i Przenieś w Directory Opus?

en: Read source files and create checksums
pl_PL: Odczytuj pliki źródłowe i twórz sumy kontrolne

en: Read target files and compare checksums
pl_PL: Odczytuj pliki docelowe i porównaj sumy kontrolne

en: Register Copy Handler
pl_PL: Włącz integrację

en: Remove from favorites
pl_PL: Usuń z ulubionych

en: Remove selected
pl_PL: Usuń zaznaczone

en: Rename all copied files
pl_PL: Zmień nazwę wszystkich skopiowanych plików

en: Rename all older target files
pl_PL: Zmień nazwę wszystkich starszych plików docelowych

en: Rename all target files
pl_PL: Zmień nazwę wszystkich docelowych plików

en: Replace all files if size different
pl_PL: Zastąp wszystkie pliki, jeśli rozmiar jest inny

en: Replace all smaller files
pl_PL: Zastąp wszystkie mniejsze pliki

en: Reset completed and process all added files?
pl_PL: Zresetować ukończone i przetworzyć wszystkie dodane pliki?

en: Reset list
pl_PL: Resetuj listę

en: Reset to default
pl_PL: Przywróć ustawienia domyślne

en: Result
pl_PL: Wynik

en: Resume
pl_PL: Wznów

en: Run as administrator
pl_PL: Uruchom jako administrator

en: Running with administrator priviledges
pl_PL: Uruchamianie z prawami administratora

en: Same date
pl_PL: Ta sama data

en: Same extension
pl_PL: Identyczne rozszrzenie

en: Same folder
pl_PL: Identyczny folder

en: Same size
pl_PL: Ten sam rozmiar

en: Save Hash
pl_PL: Zachowaj sumę kontrolną

en: Save as default
pl_PL: Zapisz jako domyślne

en: Save checksum file on finish
pl_PL: Zapisz plik sum kontrolnych po zakończeniu

en: Save checksums
pl_PL: Zapisz sumy kontrolne

en: Save the checksum file to the source folder
pl_PL: Zapisz plik sumy kontrolnej do folderu źródłowego

en: Save the checksum file to the target folder
pl_PL: Zapisz plik sumy kontrolnej do folderu docelowego

en: Security
pl_PL: Bezpieczeństwo

en: Select
pl_PL: Wybierz

en: Select ignore list
pl_PL: Wybierz listę ignorowanych

en: Select target path
pl_PL: Wybierz ścieżkę docelową

en: Shared options
pl_PL: Opcje współdzielone

en: Shell integration
pl_PL: Integracja z powłoką systemową

en: Show notifications
pl_PL: Pokaż powiadomienia

en: Shutdown
pl_PL: Zamknij sys.

en: Sizes mismatch
pl_PL: Różne rozmiary

en: Skip
pl_PL: Pomiń

en: Skip all
pl_PL: Pomiń wszystkie

en: Skip requested by user
pl_PL: Pomiń żądanie użytkownika

en: Skipped
pl_PL: Pominięto

en: Sleep
pl_PL: Uśpij

en: Slower, easy to recover.
pl_PL: Wolniejszy, łatwy do odzyskania.

en: Smaller
pl_PL: Mniejszy

en: Source
pl_PL: Plik źródłowy

en: Source is the same as target
pl_PL: Źródło jest takie same jak cel

en: Space
pl_PL: Spacja

en: Stacks
pl_PL: Stosy

en: Start Now
pl_PL: Rozpocznij

en: Stop
pl_PL: Zatrzymaj

en: Stop all operations?
pl_PL: Zatrzymać wszystkie operacje?

en: Stop requested by user
pl_PL: Zatrzymanie żądania przez użytkownika

en: Stopped
pl_PL: Zatrzymano

en: Store calculated checksum inside the file using Alternate Data Streams
pl_PL: Przechowuj obliczoną sumę kontrolną w pliku za pomocą alternatywnych strumieni danych

en: Store/verify checksum in ADS
pl_PL: Zachowaj / sprawdź sumę kontrolną w alternatywnym strumieniu danych (ADS)

en: Streams
pl_PL: Strumienie

en: Successful
pl_PL: Powodzenie

en: Target
pl_PL: Plik docelowy

en: Test
pl_PL: Zweryfikuj

en: Test options
pl_PL: Opcje testowe

en: Test single files against a checksum in Clipboard
pl_PL: Testuj pojedyncze pliki z sumą kontrolną w schowku

en: Testing
pl_PL: Testowanie

en: The destination folder is a subfolder of the source folder!
pl_PL: Katalog docelowy to podkatalog katalogu źródłowego!

en: The file is available again, resuming transfer...
pl_PL: Plik jest ponownie dostępny, wznawianie transferu ...

en: This item
pl_PL: Ta pozycja

en: Time
pl_PL: Czas

en: Timestamps
pl_PL: Znaczniki czasu

en: Toggle row
pl_PL: Przełącz wiersz

en: Total
pl_PL: Łącznie

en: Transfer options
pl_PL: Opcje transferu

en: Transfers history
pl_PL: Historia transferów

en: Unattended
pl_PL: Bez nadzoru

en: Unavailable
pl_PL: Niedostępne

en: Unregister Copy Handler
pl_PL: Wyłącz integrację

en: Use TeraCopy as default copy handler
pl_PL: Użyj TeraCopy jako domyślnego programu kopiowania

en: Use system write cache
pl_PL: Użyj systemowej pamięci podręcznej zapisu

en: Verified
pl_PL: Zweryfikowano

en: Verify
pl_PL: Zweryfikuj

en: Verify files after transfer
pl_PL: Zweryfikuj pliki po transferze

en: Verifying
pl_PL: Weryfikowanie

en: Very slow, one pass with random data, useless for solid state drives.
pl_PL: Bardzo wolne, jedno przejście z danymi losowymi, bezużyteczne dla dysków SSD.

en: Waiting for other transfers...
pl_PL: Oczekiwanie na inne transfery ...

en: Window
pl_PL: Okno

en: Wipe data
pl_PL: Wyczyść dane

en: buffer size
pl_PL: rozmiar bufora

en: days
pl_PL: dni

en: errors: %d
pl_PL: błędy: %d

en: hours
pl_PL: godzin

en: min
pl_PL: minut

en: s
pl_PL: sekund

en: skip all in %d s
pl_PL: Pomiń wszystko w %d s

en: skipped: %d
pl_PL: pominięto: %d
