teracopy - en to nl_NL translation catalogue (255 entries)

en: %s hash file saved
nl_NL: %s hash-bestand opgeslagen

en: %s hash in Clipboard matches: #10%s
nl_NL: %s hash op het klembord komt overeen met: #10%s

en: %s: completed
nl_NL: %s: voltooid

en: (this requires elevated privileges)
nl_NL: (hiervoor zijn verhoogde rechten vereist)

en: About
nl_NL: Over

en: Absent
nl_NL: Afwezig

en: Action to take on filename conflict
nl_NL: Te ondernemen actie bij bestandsnaamconflict

en: Add files
nl_NL: Bestanden toevoegen

en: Add files or folders
nl_NL: Mappen of bestanden toevoegen

en: Add folders
nl_NL: Mappen toevoegen

en: Add to Explorer context menu
nl_NL: Aan het contextmenu van verkenner toevoegen

en: Add to favorites
nl_NL: Aan favorieten toevoegen

en: Add to: %s
nl_NL: Toevoegen aan: %s

en: Added
nl_NL: Toegevoegd

en: Adding files...
nl_NL: Bestanden toevoegen...

en: Adds Copy and Move buttons to the Total Commander default buttons bar.
nl_NL: Voegt knoppen voor kopiëren en verplaatsen toe aan de standaard knoppenbalk van Total Commander.

en: All items
nl_NL: Alle items

en: Always On Top
nl_NL: Altijd bovenaan

en: Always test after copy
nl_NL: Altijd testen na het kopiëren

en: Append path
nl_NL: Pad toevoegen

en: Applying attributes and removing folders...
nl_NL: Attributen toepassen en mappen verwijderen...

en: Applying folder attributes...
nl_NL: Mapattributen toepassen...

en: Attributes
nl_NL: Attributen

en: Auto
nl_NL: Automatisch

en: Auto-scroll
nl_NL: Automatisch scrollen

en: Automatic updates
nl_NL: Automatische updates

en: Bigger
nl_NL: Groter

en: Browse
nl_NL: Bladeren

en: Buffer size for all operations
nl_NL: Buffergrootte voor alle bewerkingen

en: CSV (to import in Excel, etc)
nl_NL: CSV (om te importeren in Excel, enz...)

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Cancelled
nl_NL: Geannuleerd

en: Category
nl_NL: Categorie

en: Check for updates
nl_NL: Op updates controleren

en: Check free space
nl_NL: Vrije ruimte controleren

en: Checksum copied
nl_NL: Controlesom gekopieerd

en: Clean history now
nl_NL: Geschiedenis nu wissen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close all panels
nl_NL: Alle deelvensters sluiten

en: Close app
nl_NL: App sluiten

en: Confirm drag and drop
nl_NL: Slepen en neerzetten bevestigen

en: Copy
nl_NL: Kopiëren

en: Copy files
nl_NL: Bestanden kopiëren

en: Copying
nl_NL: Kopiëren

en: Create a new list
nl_NL: Nieuwe lijst aanmaken

en: Create folders
nl_NL: Mappen aanmaken

en: Created
nl_NL: Aangemaakt

en: Data
nl_NL: Gegevens

en: Delete
nl_NL: Verwijderen

en: Delete %d file from disk? | Delete %d files from disk?
nl_NL[0]: %d bestand van schijf verwijderen?
nl_NL[1]: %d bestanden van schijf verwijderen?

en: Delete ALL files in the list?
nl_NL: ALLE bestanden in de lijst verwijderen?

en: Delete all files in the list
nl_NL: Alle bestanden in de lijst verwijderen

en: Delete from disk
nl_NL: Van schijf verwijderen

en: Deleted
nl_NL: Verwijderd

en: Deleting
nl_NL: Verwijderen

en: Deselect all
nl_NL: Alles deselecteren

en: Destination File Already Exists
nl_NL: Doelbestand bestaat al

en: Disable asynchronous file transfer
nl_NL: Asynchrone bestandsoverdracht uitschakelen

en: Disk is full, please free up %s
nl_NL: Schijf is vol. Maak %s vrij

en: Done
nl_NL: Klaar

en: Download
nl_NL: Downloaden

en: Drag files or folders here
nl_NL: Bestanden of mappen hier slepen

en: Edit
nl_NL: Bewerken

en: Edit in Notepad
nl_NL: Bewerken in kladblok

en: Empty
nl_NL: Leeg

en: Enter key
nl_NL: Sleutel ingeven

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error creating folder.
nl_NL: Fout bij aanmaken map.

en: Error deleting file.
nl_NL: Fout bij verwijderen van bestand.

en: Error opening file.
nl_NL: Fout bij openen van bestand.

en: Error reading file.
nl_NL: Fout bij lezen van bestand.

en: Error writing file.
nl_NL: Fout bij schrijven van bestand.

en: Expanded
nl_NL: Uitgebreid

en: Expanded view
nl_NL: Uitgebreide weergave

en: Export as
nl_NL: Exporteren als

en: Export only
nl_NL: Alleen exporteren

en: Extension
nl_NL: Extensie

en: Failed
nl_NL: Mislukt

en: Faster, hard to recover.
nl_NL: Sneller, moeilijk te herstellen.

en: Favorites & recent
nl_NL: Favorieten en recente

en: File
nl_NL: Bestand

en: File info
nl_NL: Bestandsinformatie

en: File is offline, waiting...
nl_NL: Bestand is offline, wachten...

en: File is too large for this file system
nl_NL: Bestand is te groot voor dit bestandssysteem

en: File list
nl_NL: Bestandslijst

en: File list is empty
nl_NL: Bestandslijst is leeg

en: File managers
nl_NL: Bestandsbeheerders

en: File skipped
nl_NL: Bestand overgeslagen

en: Files
nl_NL: Bestanden

en: Files & folders
nl_NL: Bestanden en mappen

en: Folder
nl_NL: Map

en: Folder not found
nl_NL: Map niet gevonden

en: Free for Home Users
nl_NL: Gratis voor thuisgebruikers

en: Free space: %s
nl_NL: Vrije ruimte: %s

en: Get Pro version
nl_NL: Pro-versie verkrijgen

en: HTML (with sortable columns)
nl_NL: HTML (met sorteerbare kolommen)

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
nl_NL: Verwerken van zowel slepen en neerzetten van bestanden met de linkermuisknop als kopieer- en plakopdrachten in verkenner.

en: Hashes mismatch
nl_NL: Hash komt niet overeen

en: Hibernate
nl_NL: Sluimerstand

en: Ignore
nl_NL: Negeren

en: Ignored
nl_NL: Genegeerd

en: Inverse selection
nl_NL: Selectie omkeren

en: KB
nl_NL: kB

en: Keep ACLs for files
nl_NL: ACL's voor bestanden behouden

en: Keep ACLs for folders
nl_NL: ACL's voor mappen behouden

en: Keep app open
nl_NL: App open houden

en: Keep audit information for files
nl_NL: Audit-informatie voor bestanden behouden

en: Keep audit information for folders
nl_NL: Audit-informatie voor mappen behouden

en: Keep both
nl_NL: Beide behouden

en: Keep file alternate data streams
nl_NL: Alternate data streams van bestanden behouden

en: Keep file attributes (Read only, Archive...)
nl_NL: Bestandsattributen behouden (alleen-lezen, archief...)

en: Keep file timestamps
nl_NL: Tijdstempels van bestanden behouden

en: Keep folder alternate data streams
nl_NL: Alternate data streams van mappen behouden

en: Keep folder attributes (Read only, Archive...)
nl_NL: Map-attributen behouden (alleen-lezen, archief...)

en: Keep folder timestamps
nl_NL: Tijdstempels van mappen behouden

en: Keep history for 1 day
nl_NL: Geschiedenis voor 1 dag bijhouden

en: Keep history for 1 week
nl_NL: Geschiedenis voor 1 week bijhouden

en: Keep history permanently
nl_NL: Geschiedenis permanent bijhouden

en: Keep owner information for files
nl_NL: Eigenaarsinformatie voor bestanden behouden

en: Keep owner information for folders
nl_NL: Eigenaarsinformatie voor mappen behouden

en: Log
nl_NL: Logboek

en: Method to calculate checksums while transferring or testing files
nl_NL: Methode om controlesommen te berekenen tijdens het overzetten of testen van bestanden

en: Misc
nl_NL: Overige

en: Modified
nl_NL: Gewijzigd

en: More
nl_NL: Meer

en: More options, applicable to all files
nl_NL: Meer opties, van toepassing op alle bestanden

en: More space is required: %s
nl_NL: Meer ruimte vereist: %s

en: Move
nl_NL: Verplaatsen

en: Move to Recycle Bin
nl_NL: Naar prullenbak verplaatsen

en: Moved
nl_NL: Verplaatst

en: Moving
nl_NL: Verplaatsen

en: Never keep history
nl_NL: Nooit de geschiedenis bewaren

en: New file list
nl_NL: Nieuwe bestandslijst

en: Newer
nl_NL: Nieuwer

en: Next
nl_NL: Volgende

en: No checksums are available, please copy or test files first.
nl_NL: Er zijn geen controlesommen beschikbaar. Kopieer of test de bestanden eerst.

en: No files added
nl_NL: Geen bestanden toegevoegd

en: No items to show. Remove filters to see all files.
nl_NL: Geen items om weer te geven. Verwijder filters om alle bestanden te zien.

en: No open windows
nl_NL: Geen open vensters

en: No target
nl_NL: Geen doel

en: No target file
nl_NL: Geen doelbestand

en: Not calculated
nl_NL: Niet berekend

en: Not registered for Commercial Use
nl_NL: Niet geregistreerd voor commercieel gebruik

en: OK
nl_NL: Ok

en: Older
nl_NL: Ouder

en: On every operation
nl_NL: Bij elke bewerking

en: On finish: %s
nl_NL: Wanneer klaar: %s

en: Only when Scroll Lock is OFF
nl_NL: Alleen wanneer Scroll Lock UIT staat

en: Open file
nl_NL: Bestand openen

en: Open folder
nl_NL: Map openen

en: Opening via service:
nl_NL: Openen via service:

en: Options
nl_NL: Opties

en: Order license
nl_NL: Licentie bestellen

en: Overwrite
nl_NL: Overschrijven

en: Overwrite all
nl_NL: Alles overschrijven

en: Overwrite all older files
nl_NL: Alle oudere bestanden overschrijven

en: Owner
nl_NL: Eigenaar

en: Pause
nl_NL: Pauzeren

en: Paused
nl_NL: Gepauzeerd

en: Play sound
nl_NL: Geluid afspelen

en: Preferences
nl_NL: Voorkeuren

en: Print/export
nl_NL: Afdrukken/exporteren

en: Process files:
nl_NL: Bestanden verwerken:

en: Prompt on filename collision
nl_NL: Verwittigen bij gelijke bestandsnamen

en: Querying...
nl_NL: Opvragen...

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
nl_NL: Lezen hoe u knoppen voor kopiëren en verplaatsen kunt toevoegen aan de Directory Opus.

en: Read source files and create checksums
nl_NL: Bronbestanden lezen en controlesommen aanmaken

en: Read target files and compare checksums
nl_NL: Doelbestanden lezen en controlesommen vergelijken

en: Register Copy Handler
nl_NL: Kopieerafhandeling registreren

en: Remove from favorites
nl_NL: Uit favorieten verwijderen

en: Remove selected
nl_NL: Geselecteerde verwijderen

en: Rename all copied files
nl_NL: Alle gekopieerde bestanden hernoemen

en: Rename all older target files
nl_NL: Alle oudere doelbestanden hernoemen

en: Rename all target files
nl_NL: Alle doelbestanden hernoemen

en: Replace all files if size different
nl_NL: Alle bestanden vervangen als de grootte verschilt

en: Replace all smaller files
nl_NL: Alle kleinere bestanden vervangen

en: Reset completed and process all added files?
nl_NL: Voltooide resetten en alle toegevoegde bestanden verwerken?

en: Reset list
nl_NL: Lijst herstellen

en: Reset to default
nl_NL: Standaardinstellingen herstellen

en: Result
nl_NL: Resultaat

en: Resume
nl_NL: Hervatten

en: Run as administrator
nl_NL: Als administrator uitvoeren

en: Running with administrator priviledges
nl_NL: Uitgevoerd met beheerdersrechten

en: Same date
nl_NL: Zelfde datum

en: Same extension
nl_NL: Zelfde extensie

en: Same folder
nl_NL: Zelfde map

en: Same size
nl_NL: Zelfde grootte

en: Save Hash
nl_NL: Hash opslaan

en: Save as default
nl_NL: Als standaard opslaan

en: Save checksum file on finish
nl_NL: Controlesom-bestand opslaan na afloop

en: Save checksums
nl_NL: Controlesommen opslaan

en: Save the checksum file to the source folder
nl_NL: Het controlesom-bestand opslaan in de bronmap

en: Save the checksum file to the target folder
nl_NL: Het controlesom-bestand opslaan in de doelmap

en: Security
nl_NL: Beveiliging

en: Select
nl_NL: Selecteren

en: Select ignore list
nl_NL: Negeerlijst selecteren

en: Select target path
nl_NL: Doelpad selecteren

en: Shared options
nl_NL: Gedeelde opties

en: Shell integration
nl_NL: Shell-integratie

en: Show notifications
nl_NL: Meldingen weergeven

en: Shutdown
nl_NL: Afsluiten

en: Sizes mismatch
nl_NL: Grootte komt niet overeen

en: Skip
nl_NL: Overslaan

en: Skip all
nl_NL: Alles overslaan

en: Skip requested by user
nl_NL: Overslaan gevraagd door gebruiker

en: Skipped
nl_NL: Overgeslagen

en: Sleep
nl_NL: Slaapstand

en: Slower, easy to recover.
nl_NL: Trager, eenvoudig te herstellen.

en: Smaller
nl_NL: Kleiner

en: Source
nl_NL: Bron

en: Source is the same as target
nl_NL: Bron is hetzelfde als doel

en: Space
nl_NL: Spatie

en: Stacks
nl_NL: Gestapeld

en: Start Now
nl_NL: Nu starten

en: Stop
nl_NL: Stoppen

en: Stop all operations?
nl_NL: Alle bewerkingen stoppen?

en: Stop requested by user
nl_NL: Stop gevraagd door gebruiker

en: Stopped
nl_NL: Gestopt

en: Store calculated checksum inside the file using Alternate Data Streams
nl_NL: Berekende controlesom in het bestand opslaan met alternate data streams

en: Store/verify checksum in ADS
nl_NL: Controlesom in ADS opslaan/verifiëren

en: Successful
nl_NL: Gelukt

en: Target
nl_NL: Doel

en: Test
nl_NL: Testen

en: Test options
nl_NL: Test-opties

en: Test single files against a checksum in Clipboard
nl_NL: Afzonderlijke bestanden testen met een controlesom op het klembord

en: Testing
nl_NL: Testen

en: The destination folder is a subfolder of the source folder!
nl_NL: De doelmap is een submap van de bronmap!

en: The file is available again, resuming transfer...
nl_NL: Het bestand is weer beschikbaar, overdracht hervatten...

en: This item
nl_NL: Dit item

en: Time
nl_NL: Tijd

en: Timestamps
nl_NL: Tijdstempels

en: Toggle row
nl_NL: Rij aan/uit

en: Total
nl_NL: Totaal

en: Transfer
nl_NL: Overdragen

en: Transfer options
nl_NL: Overdracht-opties

en: Transfers history
nl_NL: Overdrachtgeschiedenis

en: Unattended
nl_NL: Zonder toezicht

en: Unavailable
nl_NL: Niet beschikbaar

en: Unregister Copy Handler
nl_NL: Kopieerafhandeling de-registreren

en: Use TeraCopy as default copy handler
nl_NL: TeraCopy als standaard kopieerbehandelaar gebruiken

en: Use system write cache
nl_NL: Schrijfcache van systeem gebruiken

en: Verified
nl_NL: Geverifieerd

en: Verify
nl_NL: Verifiëren

en: Verify files after transfer
nl_NL: Bestanden verifiëren na overdracht

en: Verifying
nl_NL: Verifiëren

en: Very slow, one pass with random data, useless for solid state drives.
nl_NL: Zeer traag, één keer met willekeurige gegevens, nutteloos voor solid state drives.

en: Waiting for other transfers...
nl_NL: Wachten op andere overdrachten...

en: Window
nl_NL: Venster

en: Wipe data
nl_NL: Gegevens wissen

en: buffer size
nl_NL: buffergrootte

en: days
nl_NL: dagen

en: errors: %d
nl_NL: fouten: %d

en: hours
nl_NL: uren

en: skip all in %d s
nl_NL: alles overslaan over %d s

en: skipped: %d
nl_NL: overgeslagen: %d
