teracopy - en to hu_HU translation catalogue (162 entries)

note: mode
en: Copying
hu_HU: Másolás

en: Moving
hu_HU: Áthelyezés

en: Testing
hu_HU: Tesztelés

en: Verifying
hu_HU: Ellenőrzés

en: Deleting
hu_HU: Törlés

note: results
en: Added
hu_HU: Hozzáadva

en: Verified
hu_HU: Ellenőrizve

en: Error
hu_HU: Hiba

note: File list filter
en: Skipped
hu_HU: Kihagyva

en: Deleted
hu_HU: Törölve

en: Moved
hu_HU: Áthelyezve

en: File list
hu_HU: Fájl lista

note: target mode log second line
en: Target
hu_HU: Cél

en: Options
hu_HU: Opciók

en: Status
hu_HU: Állapot

en: Log
hu_HU: Napló

note: File list filter
en: All items
hu_HU: Minden elem

note: File list filter
en: Successful
hu_HU: Sikeres

note: File list filter
en: Failed
hu_HU: Sikertelen

en: No target
hu_HU: Nincs cél

note: foder
en: Folder
hu_HU: Mappa

en: Category
hu_HU: Kategória

en: Files
hu_HU: Fájlok

en: Time
hu_HU: Idő

en: days
hu_HU: nap

en: hours
hu_HU: óra

note: minutes
en: min
hu_HU: perc

note: seconds
en: s
hu_HU: másodperc

en: Prompt on filename collision
hu_HU: Kérdezzen fájlnév ütközéskor

en: Overwrite
hu_HU: Felülírás

en: Overwrite all
hu_HU: Mindet felülírja

en: Skip
hu_HU: Kihagyás

en: Skip all
hu_HU: Mindet kihagyja

en: Keep both
hu_HU: Mindkettőt megtartása

note: replace dialog
en: Overwrite all older files
hu_HU: Minden régebbi fájlt felülír

en: Replace all smaller files
hu_HU: Kicserél minden kisebb fájlt

en: Replace all files if size different
hu_HU: Kicserél minden fájlt ha a méretük különbözik

en: Rename all copied files
hu_HU: Átnevez minden másolt fájlt

en: Rename all target files
hu_HU: Átnevez minden cél fájlt

en: Rename all older target files
hu_HU: Nevezzen át minden régebbi cél fájlt

note: replace dialog
en: More
hu_HU: Több

en: Expanded view
hu_HU: Bővített nézet

note: delete button
en: Delete all files in the list
hu_HU: Összes fájl eltávolítása a listáról

en: Create a new list
hu_HU: Új lista létrehozása

en: Transfers history
hu_HU: Másolási előzmények

en: Running with administrator priviledges
hu_HU: Rendszergazdai jogokkal fut

en: Run as administrator
hu_HU: Futtatás rendszergazdaként

note: export dialog
en: Print/export
hu_HU: Nyomtatás/exportálás

en: Preferences
hu_HU: Beállítások

en: About
hu_HU: Névjegy

en: Enter key
hu_HU: Kulcs megadása

en: Create folders
hu_HU: Mappák létrehozása

en: Keep folder timestamps
hu_HU: Tartsa meg a mappák időbélyegeit

en: Copy files
hu_HU: Fájlok másolása

en: Keep file timestamps
hu_HU: Tartsa meg a fájlok időbélyegeit

en: Keep owner information for folders
hu_HU: Tartsa meg a mappák tulajdonosadatait

en: Keep owner information for files
hu_HU: Tartsa meg a fájlok tulajdonosadatait

note: text text := _('On finish') + ': ' + _(text).ToLower;
en: Close app
hu_HU: Alkalmazás bezárása

en: Keep app open
hu_HU: Alkalmazás nyitva tartása

en: Shutdown
hu_HU: Kikapcsolás

en: Sleep
hu_HU: Alvás

en: Hibernate
hu_HU: Hibernálás

en: Always On Top
hu_HU: Mindig felül

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
hu_HU: Használja a Fogd és vidd módszert az egér bal gombjával, vagy a Másolás és Beillesztés parancsokat a Fájlkezelőben.

en: Adds Copy and Move buttons to the Total Commander default buttons bar.
hu_HU: Másolás és Áthelyezés gombok hozzáadása a Total Commander alapértelmezett gombjaihoz.

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
hu_HU: Olvasd el, hogyan adhatod a Directory Opus-hoz a Másolás és Mozgatás gombokat.

en: Misc
hu_HU: Egyéb

en: Interface
hu_HU: Felület

en: Register Copy Handler
hu_HU: Másoláskezelő regisztrálása

en: Unregister Copy Handler
hu_HU: Másoláskezelő regisztrálásának törlése

en: Use TeraCopy as default copy handler
hu_HU: Használd a TeraCopy-t mint alapértelmezett másoláskezelő

en: Only when Scroll Lock is OFF
hu_HU: Csak ha a Scroll Lock kikapcsolva

en: Add to Explorer context menu
hu_HU: Hozzáadás az Explorer (Fájlkezelő) helyi menüjéhez.

en: Check free space
hu_HU: Szabad hely ellenőrzése

en: Always test after copy
hu_HU: Mindig ellenőrizze a másolatot

en: Disable asynchronous file transfer
hu_HU: Aszinkron másolás tiltása

en: Confirm drag and drop
hu_HU: Fogd és vidd megerősítése

note: / file managers
en: File managers
hu_HU: Fájlkezelõk

en: Cancel
hu_HU: Mégsem

en: Not registered for Commercial Use
hu_HU: Nincs regisztrálva kereskedelmi használatra

en: Free for Home Users
hu_HU: Otthoni használatra ingyenes

note: cancel timer
en: Close
hu_HU: Bezárás

note: history options
en: Never keep history
hu_HU: Soha ne tartsa meg az előzményeket

en: Keep history for 1 day
hu_HU: Előzmények megtartása 1 napig

en: Keep history for 1 week
hu_HU: Előzmények megtartása 1 hétig

en: Clean history now
hu_HU: Előzmények törlése most

en: Delete
hu_HU: Törlés

en: Unattended
hu_HU: Felügyelet nélkül

note: source mode add busy drives
en: Source
hu_HU: Forrás

note: file - use target if renamed
en: File
hu_HU: Fájl

en: Not calculated
hu_HU: Nincs kiszámítva

en: File info
hu_HU: Fájl információ

note: select
en: This item
hu_HU: Ez az elem

note: space bar key
en: Space
hu_HU: Szóköz

en: Inverse selection
hu_HU: Fordított kijelölés

note: select
en: Same folder
hu_HU: Ugyanazon könyvtár

note: select
en: Same extension
hu_HU: Ugyanazon kiterjesztés

en: Deselect all
hu_HU: Összes kijelölés törlése

en: Select
hu_HU: Kiválasztás

note: remove selected items from list
en: Remove selected
hu_HU: Kijelöltek eltávolítása

note: ignore
en: Ignore
hu_HU: Mellőz

en: New file list
hu_HU: Új fájl lista

en: Close all panels
hu_HU: Minden panel bezárása

en: Add files
hu_HU: Fájlok hozzáadása

en: Add folders
hu_HU: Mappa hozzáadása

en: Save checksums
hu_HU: Ellenőrzőösszeg mentése

note: Buy Pro version
en: Get Pro version
hu_HU: A Pro verzió megvásárlása

en: Export as
hu_HU: Exportálás

en: HTML (with sortable columns)
hu_HU: HTML (csoportosítható oszlopokkal)

en: CSV (to import in Excel, etc)
hu_HU: CSV (Excel-be történő importáláshoz stb.)

en: Export only
hu_HU: Csak exportálás

en: Browse
hu_HU: Tallózás

en: Favorites & recent
hu_HU: Kedvencek & legutóbb használt

en: Copy
hu_HU: Másolás

en: Move
hu_HU: Áthelyezés

en: Start Now
hu_HU: Indítás most

en: Stop
hu_HU: Állj

en: Pause
hu_HU: Szünet

en: Resume
hu_HU: Folytatás

en: Applying attributes and removing folders...
hu_HU: Attribútumok alkalmazása és mappák eltávolítása...

en: Applying folder attributes...
hu_HU: Mappa attribútumok alkalmazása...

en: Verify
hu_HU: Ellenőrzés

note: save checksums file (e.g. *.md5)
en: Save Hash
hu_HU: Hash mentése

note: operation buttons
en: Test
hu_HU: Teszt

en: Opening via service:
hu_HU: Szolgáltatás megnyitása:

en: No checksums are available, please copy or test files first.
hu_HU: Nincsenek ellenőrző összegek, először másolja át, vagy ellenőrizze a fájlokat.

en: Sizes mismatch
hu_HU: Eltérő méretek

en: Hashes mismatch
hu_HU: Nem egyező hash

en: Waiting for other transfers...
hu_HU: Másik másolásra várás...

en: More space is required: %s
hu_HU: Több hely szükséges: %s

note: Moving within the same folder
en: Source is the same as target
hu_HU: A forrás és a cél egyezik

en: Destination File Already Exists
hu_HU: A célfájl már létezik

en: Open file
hu_HU: Fájl megnyitása

en: Open folder
hu_HU: Könyvtár megnyitása

en: Bigger
hu_HU: Nagyobb

en: Smaller
hu_HU: Kisebb

en: Same size
hu_HU: Ugyanolyan méret

note: replace dialog, auto-select Skip all button in N seconds
en: skip all in %d s
hu_HU: Mindet kihagy %d másodperc múlva

note: more options in file replace dialog
en: More options, applicable to all files
hu_HU: További beállítások, mely minden fájlra érvényes

en: Older
hu_HU: Régebbi

en: Newer
hu_HU: Újabb

en: Same date
hu_HU: Egyező dátum

en: File is offline, waiting...
hu_HU: A fájl offline állapotban van, várakozás...

en: Cancelled
hu_HU: Törölve

en: The file is available again, resuming transfer...
hu_HU: A fájl újra elérhető, folytatom az átvitelt...

en: Disk is full, please free up %s
hu_HU: A lemez megtelt, kérjük szabadítson fel %s helyet

en: File is too large for this file system
hu_HU: A fájl túl nagy erre a fájlrendszerre

en: File skipped
hu_HU: Fájl kihagyva

en: Stopped
hu_HU: Megállított

en: Skip requested by user
hu_HU: Felhasználó által kért kihagyás

en: Stop requested by user
hu_HU: Felhasználó által kért megállítás

en: Move to Recycle Bin
hu_HU: Áthelyezés a kukába

en: Delete from disk
hu_HU: Törlés a lemezről

en: Wipe data
hu_HU: Adat megsemmisítés

note: Wipe data
en: Very slow, one pass with random data, useless for solid state drives.
hu_HU: Nagyon lassú, egymenetes felülírás véletlen generált adattal, nem alkalmazható SSD és flash meghajtón.

en: Delete ALL files in the list?
hu_HU: Eltávolítja az összes fájlt a listából?

en: Paused
hu_HU: Szüneteltetve

en: Drag files or folders here
hu_HU: Húzza a fájlokat vagy mappákat ide

en: Save checksum file on finish
hu_HU: Az ellenőrzőösszegfájl mentése befejeződött

en: Auto-scroll
hu_HU: Automatikus görgetés

note: menu
en: Menu
hu_HU: Menü

note: captions
en: Transfer
hu_HU: Átvitel
