teracopy - en to hr_HR translation catalogue (156 entries)

note: mode
en: Copying
hr_HR: Kopiranje

en: Moving
hr_HR: Premještanje

en: Testing
hr_HR: Testiranje

en: Verifying
hr_HR: Provjera

en: Deleting
hr_HR: Brisanje

note: results
en: Added
hr_HR: Dodano

en: OK
hr_HR: U redu

en: Verified
hr_HR: Potvrđeno

en: Error
hr_HR: Greška

note: File list filter
en: Skipped
hr_HR: Preskočeno

en: Deleted
hr_HR: Izbrisano

en: Moved
hr_HR: Premješteno

en: Absent
hr_HR: Nedostaje

note: File list filter
en: Ignored
hr_HR: Zanemareno

en: File list
hr_HR: Popis datoteka

note: target mode log second line
en: Target
hr_HR: Cilj

en: Options
hr_HR: Mogućnosti

en: Log
hr_HR: Zapisnik

note: File list filter
en: All items
hr_HR: Sve stavke

note: File list filter
en: Successful
hr_HR: Uspješno

note: File list filter
en: Failed
hr_HR: Nije uspjelo

note: foder
en: Folder
hr_HR: Mapa

en: Category
hr_HR: Kategorija

en: Files
hr_HR: Datoteke

en: Time
hr_HR: Vrijeme

en: Total
hr_HR: Ukupno

en: days
hr_HR: dana

en: hours
hr_HR: sati

note: seconds
en: s
hr_HR: sek

en: Prompt on filename collision
hr_HR: Obavijesti  kod sukobljavanja naziva datoteke

en: Overwrite
hr_HR: Prepiši

en: Overwrite all
hr_HR: Prepiši sve

en: Skip
hr_HR: Preskoči

en: Skip all
hr_HR: Preskoči sve

en: Keep both
hr_HR: Zadrži oba

note: replace dialog
en: Overwrite all older files
hr_HR: Prepiši sve starije datoteke

en: Replace all smaller files
hr_HR: Zamjeni sve manje datoteke

en: Replace all files if size different
hr_HR: Zamjeni sve datoteke ako je veličina različita

en: Rename all copied files
hr_HR: Preimenuj sve kopirane datoteke

en: Rename all target files
hr_HR: Preimenuj sve ciljne datoteke

en: Rename all older target files
hr_HR: Preimenuj sve starije ciljne datoteke

note: replace dialog
en: More
hr_HR: Više

en: Expanded view
hr_HR: Prošireni prikaz

en: Create a new list
hr_HR: Stvori novi popis

en: Transfers history
hr_HR: Povijest prijenosa

note: export dialog
en: Print/export
hr_HR: Ispis/Izvoz

en: Preferences
hr_HR: Postavke

en: About
hr_HR: O programu

en: Enter key
hr_HR: Unesite ključ

note: options
en: (this requires elevated privileges)
hr_HR: (ovo zahtjeva administratorske ovlasti)

en: Create folders
hr_HR: Stvori mapu

note: text text := _('On finish') + ': ' + _(text).ToLower;
en: Close app
hr_HR: Zatvori aplikaciju

en: Keep app open
hr_HR: Zadrži aplikaciju otvorenom

en: Shutdown
hr_HR: Isključi računalo

en: Sleep
hr_HR: Stanje mirovanja

en: Hibernate
hr_HR: Hibernacija

en: Always On Top
hr_HR: Uvijek na vrhu

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
hr_HR: Koristi način Povuci i ispusti datoteke dok držite pritisnuto lijevu tipku miša kao da je naredba Kopiraj i zalijepi u Eksploreru za datoteke.

en: Adds Copy and Move buttons to the Total Commander default buttons bar.
hr_HR: Dodaj dugmad Kopiraj i Premjesti  u alatnu traku „Total Commander“-a.

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
hr_HR: Pročitaj kako dodati gumbe Kopiraj i Premjesti u programu  Directory Opus.

en: Misc
hr_HR: Razno

en: Interface
hr_HR: Sučelje

en: Register Copy Handler
hr_HR: Registriraj u Sustav kopiranja

en: Unregister Copy Handler
hr_HR: Poništi Sustav kopiranja

en: Use TeraCopy as default copy handler
hr_HR: Кoristi TeraCopy kao zadani Sustav kopiranja

en: Only when Scroll Lock is OFF
hr_HR: Samo kada је tipka „Scroll Lock“ ugašena

en: Add to Explorer context menu
hr_HR: Dodaj u kontekstni izbornik Eksplorera

en: Check free space
hr_HR: Provjeri slobodan prostor

en: Always test after copy
hr_HR: Uvijek provjeri nakon kopiranja

en: Disable asynchronous file transfer
hr_HR: Onemogući asinhroni prijenos datoteka

en: Confirm drag and drop
hr_HR: Potvrdi Povuci i ispusti

note: / file managers
en: File managers
hr_HR: Upravitelji datoteka

en: Cancel
hr_HR: Odustani

en: Not registered for Commercial Use
hr_HR: Nije registrirano za komercijalnu upotrebu

en: Free for Home Users
hr_HR: Besplatno za kućne korisnike

note: cancel timer
en: Close
hr_HR: Zatvori

note: history options
en: Never keep history
hr_HR: Nikad ne čuvaj povijest

en: Keep history for 1 day
hr_HR: Zadrži povijest za 1 dan

en: Keep history for 1 week
hr_HR: Zadrži povijest za 1 tjedan

en: Clean history now
hr_HR: Očisti povijest sada

en: Delete
hr_HR: Izbriši

en: Unattended
hr_HR: Nenadzirano

note: source mode add busy drives
en: Source
hr_HR: Izvor

note: file - use target if renamed
en: File
hr_HR: Datoteka

en: Not calculated
hr_HR: Nije uračunato

en: File info
hr_HR: Informacije o datoteci

note: select
en: This item
hr_HR: Ova stavka

note: space bar key
en: Space
hr_HR: Stanka

en: Inverse selection
hr_HR: Obrni odabir

note: select
en: Same folder
hr_HR: Ista mapa

note: select
en: Same extension
hr_HR: Ista ekstenzija

en: Deselect all
hr_HR: Odznači sve

en: Select
hr_HR: Izaberi

note: remove selected items from list
en: Remove selected
hr_HR: Ukloni odabrano

note: ignore
en: Ignore
hr_HR: Ignoriraj

en: New file list
hr_HR: Novi popis datoteka

en: Close all panels
hr_HR: Zatvori sve ploče

en: Add files
hr_HR: Dodaj datoteke

en: Add folders
hr_HR: Dodaj mape

en: Save checksums
hr_HR: Spremi checksum datoteke

note: Buy Pro version
en: Get Pro version
hr_HR: Kupi PRO verziju

en: Export as
hr_HR: Izvezi kao

en: HTML (with sortable columns)
hr_HR: HTML (s stupcima za razvrstavanje)

en: CSV (to import in Excel, etc)
hr_HR: CSV (za uvoz u Excel, itd.)

en: Export only
hr_HR: Samo izvezi

en: Browse
hr_HR: Pretraži

en: Favorites & recent
hr_HR: Omiljeno i nedavne stavke

en: Copy
hr_HR: Kopiraj

en: Move
hr_HR: Premjesti

en: Start Now
hr_HR: Započni sad

en: Stop
hr_HR: Zaustavi

en: Pause
hr_HR: Pauza

en: Resume
hr_HR: Nastavi

en: Applying attributes and removing folders...
hr_HR: Primjenjivanje atributa i uklanjanje mapa...

en: Applying folder attributes...
hr_HR: Primjenjivanje atributa na mape ...

en: Verify
hr_HR: Provjeri

note: save checksums file (e.g. *.md5)
en: Save Hash
hr_HR: Spremi Hash

note: operation buttons
en: Test
hr_HR: Testiranje

en: Opening via service:
hr_HR: Otvaranje preko usluge:

en: No checksums are available, please copy or test files first.
hr_HR: Nema kontrolnih zbrojeva za uvid. Kopirajte ili testirajte datoteke prije svega.

en: Sizes mismatch
hr_HR: Nepodudaranje veličine

en: Hashes mismatch
hr_HR: Hash se ne podudara

en: Waiting for other transfers...
hr_HR: Čekanje na druge prijenose...

en: More space is required: %s
hr_HR: Potrebno je više prostora: %s

note: Moving within the same folder
en: Source is the same as target
hr_HR: Izvor je jednak kao cilj

en: Destination File Already Exists
hr_HR: Odredišna datoteka već postoji

en: Open file
hr_HR: Otvori datoteku

en: Open folder
hr_HR: Otvori mapu

en: Bigger
hr_HR: Veće

en: Smaller
hr_HR: Manje

en: Same size
hr_HR: Ista veličina

note: replace dialog, auto-select Skip all button in N seconds
en: skip all in %d s
hr_HR: preskoči sve u %d s

note: more options in file replace dialog
en: More options, applicable to all files
hr_HR: Više opcija koje su primjenjive na sve datoteke

en: Older
hr_HR: Starije

en: Newer
hr_HR: Novije

en: Same date
hr_HR: Isti datum

en: File is offline, waiting...
hr_HR: Datoteka je odsutna, na čekanju...

en: Cancelled
hr_HR: Otkazano

en: The file is available again, resuming transfer...
hr_HR: Datoteka je opet na volju, nastavljanje prijenosa...

en: Disk is full, please free up %s
hr_HR: Disk je pun, molimo da izbrišete %s

en: File is too large for this file system
hr_HR: Datoteka je prevelika za taj datotečni sustav

en: File skipped
hr_HR: Preskočena datoteka

en: Stopped
hr_HR: Zaustavljeno

en: Skip requested by user
hr_HR: Preskočen zahtjev od strane korisnika

en: Stop requested by user
hr_HR: Zaustavljen zahtjev od strane korisnika

en: Move to Recycle Bin
hr_HR: Premjesti u Koš za smeće

en: Delete from disk
hr_HR: Izbriši s diska

en: Wipe data
hr_HR: Čišćenje podataka

note: Wipe data
en: Very slow, one pass with random data, useless for solid state drives.
hr_HR: Jako sporo, u jednom prolazu sprema nasumične podatke, ne koristiti za SSD diskove.

en: Delete ALL files in the list?
hr_HR: Da izbrišem SVE datoteke u popisu?

en: Paused
hr_HR: Pauzirano

en: Drag files or folders here
hr_HR: Povucite datoteke ili mape OVDJE

en: Save checksum file on finish
hr_HR: Spremi checksum datoteku po završetku

en: Auto-scroll
hr_HR: Automatsko pomicanje

note: menu
en: Menu
hr_HR: Izbornik

note: captions
en: Transfer
hr_HR: Prijenos
