teracopy - en to fa_IR translation catalogue (157 entries)

note: mode
en: Copying
fa_IR: در حال کپی

en: Moving
fa_IR: در حال انتقال

en: Testing
fa_IR: در حال تست

en: Verifying
fa_IR: در حال راستی‌آزمایی

en: Deleting
fa_IR: در حال حذف

note: results
en: Added
fa_IR: افزوده شد

en: OK
fa_IR: تأیید

en: Verified
fa_IR: تأییدشده

en: Error
fa_IR: خطا

note: File list filter
en: Skipped
fa_IR: صرف نظر شده

en: Deleted
fa_IR: حذف‌شده

en: Moved
fa_IR: منتقل‌شده

en: Absent
fa_IR: ناموجود

note: File list filter
en: Ignored
fa_IR: ردشده

en: File list
fa_IR: لیست فایل

note: target mode log second line
en: Target
fa_IR: مقصد

en: Options
fa_IR: گزینه‌ها

en: Status
fa_IR: وضعیت

en: Log
fa_IR: لاگ

note: File list filter
en: All items
fa_IR: همه موارد

note: File list filter
en: Successful
fa_IR: موفقیت‌آمیز

note: File list filter
en: Failed
fa_IR: ناموفق

en: No target
fa_IR: بدون مقصد

note: foder
en: Folder
fa_IR: پوشه

en: Category
fa_IR: رده

en: Files
fa_IR: پرونده‌ها

en: Bytes
fa_IR: بایت

en: Time
fa_IR: زمان

en: Total
fa_IR: کل

en: days
fa_IR: روز

en: hours
fa_IR: ساعت

note: minutes
en: min
fa_IR: دقیقه

note: seconds
en: s
fa_IR: ثانیه

en: Prompt on filename collision
fa_IR: نمایش اعلان هنگام خطا در نام فایل

en: Overwrite
fa_IR: بازنویسی

en: Overwrite all
fa_IR: بازنویسی همگی

en: Skip
fa_IR: صرف نظر

en: Skip all
fa_IR: صرف نظر از همگی

en: Keep both
fa_IR: نگهداری هر دو

note: replace dialog
en: Overwrite all older files
fa_IR: بازنویسی همه فایل‌های قدیمی

en: Replace all smaller files
fa_IR: جایگزینی همه فایل‌های کوچک‌تر

en: Replace all files if size different
fa_IR: جایگزینی همه فایل‌ها هنگام تفاوت در اندازه

en: Rename all copied files
fa_IR: تغییر نام همه فایل‌های کپی شده

en: Rename all target files
fa_IR: تغییر نام همه فایل‌های هدف

en: Rename all older target files
fa_IR: تغییر نام همه فایل‌های هدف قدیمی

note: replace dialog
en: More
fa_IR: بیشتر

en: Expanded view
fa_IR: حالت نمایشی گسترده

en: Create a new list
fa_IR: ایجاد یک لیست جدید

en: Transfers history
fa_IR: تاریخچه انتقال‌ها

note: export dialog
en: Print/export
fa_IR: چاپ/ذخیره به‌صورت

en: Preferences
fa_IR: ترجیحات

en: About
fa_IR: درباره

en: Enter key
fa_IR: کلید را وارد کنید

note: text text := _('On finish') + ': ' + _(text).ToLower;
en: Close app
fa_IR: برنامه بسته شود

en: Keep app open
fa_IR: برنامه باز بماند

en: Shutdown
fa_IR: خاموش

en: Sleep
fa_IR: خواب

en: Hibernate
fa_IR: هایبرنیت

en: Always On Top
fa_IR: همواره روی پنجره‌های دیگر باز بماند

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
fa_IR: ثبت به عنوان کپی استاندارد در منوی راست کلیک همانند دستور کپی در ویندوز

en: Adds Copy and Move buttons to the Total Commander default buttons bar.
fa_IR: افزودن دکمه‌های کپی و انتقال، به نوار دکمه‌های پیش فرض این برنامه

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
fa_IR: برای افزودن دکمه‌های کپی و انتقال به برنامه دایرکتوری اوپوس، اینجا را مطالعه کنید

en: Misc
fa_IR: متفرقه

en: Interface
fa_IR: رابط کاربر

en: Register Copy Handler
fa_IR: ثبت به عنوان اداره‌کننده عملیات کپی

en: Unregister Copy Handler
fa_IR: لغو ثبت به عنوان اداره‌کننده عملیات کپی

en: Use TeraCopy as default copy handler
fa_IR: استفاده از تراکپی به عنوان اداره‌کننده عملیات کپی

en: Only when Scroll Lock is OFF
fa_IR: تنها در زمان خاموش خاموش بودن Scroll Lock

en: Add to Explorer context menu
fa_IR: افزودن به منوی راست کلیک

en: Check free space
fa_IR: بررسی فضای آزاد موجود

en: Always test after copy
fa_IR: همواره پس از کپی، سنجش انجام شود

en: Disable asynchronous file transfer
fa_IR: از کار انداختن انتقال به‌صورت آسنکرون

en: Confirm drag and drop
fa_IR: تایید هنگام کشیدن و رها کردن موارد جدید با ماوس

note: / file managers
en: File managers
fa_IR: برنامه‌های مدیریت فایل

en: Cancel
fa_IR: لغو

en: Not registered for Commercial Use
fa_IR: برای استفاده‌ی تجاری ثبت نشده است

en: Free for Home Users
fa_IR: برای استفاده کننده‌ی خانگی مجانی است

note: cancel timer
en: Close
fa_IR: بستن

note: history options
en: Never keep history
fa_IR: تاریخچه نگهداری نشود

en: Keep history for 1 day
fa_IR: نگهداری تاریخچه برای یک روز

en: Keep history for 1 week
fa_IR: نگهداری تاریخچه برای یک هفته

en: Clean history now
fa_IR: پاک کردن تاریخچه

en: Delete
fa_IR: پاک کردن

en: Unattended
fa_IR: به‌طور خودکار

note: source mode add busy drives
en: Source
fa_IR: مبدا

note: file - use target if renamed
en: File
fa_IR: فایل

en: Not calculated
fa_IR: محاسبه نشده

en: File info
fa_IR: اطلاعات فایل

note: select
en: This item
fa_IR: این مورد

note: space bar key
en: Space
fa_IR: کلید "فاصله"

en: Inverse selection
fa_IR: معکوس کردن موارد انتخاب شده

note: select
en: Same folder
fa_IR: پوشه یکسان

note: select
en: Same extension
fa_IR: پسوند یکسان

en: Deselect all
fa_IR: عدم انتخاب همه موارد

en: Select
fa_IR: انتخاب

note: remove selected items from list
en: Remove selected
fa_IR: پاک کردن موارد اننتخاب شده

note: ignore
en: Ignore
fa_IR: نادیده گرفتن

en: New file list
fa_IR: لیست فایل جدید

en: Close all panels
fa_IR: تمام پنل‌ها بسته شود

en: Add files
fa_IR: افزودن فایل‌ها

en: Add folders
fa_IR: افزون پوشه‌ها

en: Save checksums
fa_IR: ذخیره checksum

note: Buy Pro version
en: Get Pro version
fa_IR: دریافت نسخه پیشرفته

en: Export as
fa_IR: ذخیره به‌صورت

en: HTML (with sortable columns)
fa_IR: HTML (همراه با ستون‌هایی با قابلیت مرتب‌سازی)

en: CSV (to import in Excel, etc)
fa_IR: CSV (برای خواندن در اکسل و غیره)

en: Browse
fa_IR: از لیست

en: Favorites & recent
fa_IR: موارد برگزیده و اخیر

en: Copy
fa_IR: کپی

en: Move
fa_IR: انتقال

en: Start Now
fa_IR: شروع کن

en: Stop
fa_IR: پایان

en: Pause
fa_IR: مکث

en: Resume
fa_IR: شروع مجدد

en: Applying attributes and removing folders...
fa_IR: در حال اعمال ویژگی‌ها و پاک کردن پوشه‌ها...

en: Applying folder attributes...
fa_IR: در حال اعمال ویژگی‌های پوشه...

en: Verify
fa_IR: بررسی صحت

note: save checksums file (e.g. *.md5)
en: Save Hash
fa_IR: ذخیره کردن Hash

note: operation buttons
en: Test
fa_IR: سنجش

en: Opening via service:
fa_IR: اجرا به صورت سرویس:

en: No checksums are available, please copy or test files first.
fa_IR: ‏‏checksum وجود ندارد. لطفا ابتدا عملیات کپی یا سنجش فایل‌ها را انجام دهید.

en: Sizes mismatch
fa_IR: اندازه‌ها مطابقت ندارند

en: Hashes mismatch
fa_IR: مطابقت نداشتن Hashها

en: Waiting for other transfers...
fa_IR: در انتظار پایان عملیات انتقال در حال انجام...

en: More space is required: %s
fa_IR: فضای خالی بیشتری مورد نیاز است: ‎%s‎

note: Moving within the same folder
en: Source is the same as target
fa_IR: فایل منبع و هدف یکسان هستند

en: Destination File Already Exists
fa_IR: فایل مقصد در حال حاضر وجود دارد

en: Open file
fa_IR: باز کردن فایل

en: Open folder
fa_IR: باز کردن پوشه

en: Bigger
fa_IR: بزرگ‌تر

en: Smaller
fa_IR: کوچک‌تر

en: Same size
fa_IR: هم اندازه

note: replace dialog, auto-select Skip all button in N seconds
en: skip all in %d s
fa_IR: در ‎%d‎ ثانیه همگی موارد صرف نظر شود

note: more options in file replace dialog
en: More options, applicable to all files
fa_IR: گرینه‌های بیشتر، قابل اجرا برای همه فایل‌ها

en: Older
fa_IR: قدیمی‌تر

en: Newer
fa_IR: جدیدتر

en: Same date
fa_IR: هم تاریخ

en: File is offline, waiting...
fa_IR: فایل در دسترس نیست، منتظر باشید...

en: Cancelled
fa_IR: لغو شده

en: The file is available again, resuming transfer...
fa_IR: فایل مجددا در دسترس قرار گرفت، انتقال از سرگرفته شد...

en: Disk is full, please free up %s
fa_IR: دیسک پر است، لطفا ‎%s‎ فضای خالی ایجاد کنید

en: File is too large for this file system
fa_IR: اندازه فایل برای این فایل سیستم خیلی بزرگ است

en: File skipped
fa_IR: فایل صرف نظر شد

en: Stopped
fa_IR: متوقف شده

en: Skip requested by user
fa_IR: به درخواست کاربر صرف نظر شد

en: Stop requested by user
fa_IR: به درخواست کاربر متوقف شد

en: Move to Recycle Bin
fa_IR: انتقال به سطل آشغال

en: Delete from disk
fa_IR: پاک کردن از دیسک

en: Wipe data
fa_IR: محو کردن داده‌ها

note: Wipe data
en: Very slow, one pass with random data, useless for solid state drives.
fa_IR: بسیار آهسته، یک دور با نوشتن داده‌های اتفاقی. برای درایوهای SSD بی‌فایده است.

en: Delete ALL files in the list?
fa_IR: تمام فایل‌های موجود در لیست پاک شوند؟

en: Paused
fa_IR: مکث

en: Drag files or folders here
fa_IR: فایل‌ها یا پوشه‌ها را کشیده و اینجا بیندازید

en: Save checksum file on finish
fa_IR: در پایان فایل checksum ذخیره شود

en: Auto-scroll
fa_IR: اسکرول خودکار

note: menu
en: Menu
fa_IR: منو

note: captions
en: Transfer
fa_IR: انتقال
