teracopy - en to et_EE translation catalogue (198 entries)

note: mode
en: Copying
et_EE: Kopeeritakse

en: Moving
et_EE: Teisaldatakse

en: Testing
et_EE: Testimine

en: Verifying
et_EE: Kontrollitakse

en: Deleting
et_EE: Kustutatakse

note: results
en: Added
et_EE: Lisatud

en: Verified
et_EE: Kontrollitud

en: Error
et_EE: Viga

note: File list filter
en: Skipped
et_EE: Jäetud vahele

en: Deleted
et_EE: Kustutatud

en: Moved
et_EE: Teisaldatud

en: Absent
et_EE: Puudu

note: File list filter
en: Ignored
et_EE: Ingnoreeritud

en: File list
et_EE: Faili nimekiri

en: Options
et_EE: Valikud

en: Status
et_EE: Olek

en: Log
et_EE: Logi

note: File list filter
en: All items
et_EE: Kõik üksused

note: File list filter
en: Successful
et_EE: Edukas

note: File list filter
en: Failed
et_EE: Nurjus

en: No files added
et_EE: Pole lisatud ühtegi faili

note: foder
en: Folder
et_EE: Kaust

en: Category
et_EE: Kategooria

en: Files
et_EE: Failid

en: Bytes
et_EE: Baitid

en: Time
et_EE: Aeg

en: Total
et_EE: Kokku

en: days
et_EE: päeva

en: hours
et_EE: tundi

en: Prompt on filename collision
et_EE: Teavita, kui failinimed kattuvad

en: Overwrite
et_EE: Kirjuta üle

en: Overwrite all
et_EE: Kirjuta üle kõik

en: Skip
et_EE: Jäta vahele

en: Skip all
et_EE: Jäta kõik vahele

en: Keep both
et_EE: Hoidke mõlemaid

note: replace dialog
en: Overwrite all older files
et_EE: Kirjutada üle kõik vanad failid

en: Replace all smaller files
et_EE: Asenda kõik väiksemad failid

en: Replace all files if size different
et_EE: Asenda kõik failid, kui suurus erineb

en: Rename all copied files
et_EE: Ümbernimeta kõik kopeeritud failid

en: Rename all target files
et_EE: Ümbernimeta kõik sihtkoha failid

en: Rename all older target files
et_EE: Ümbernimeta kõik vanemad sihtkoha failid

note: replace dialog
en: More
et_EE: Rohkem

note: tooltips
en: Select target path
et_EE: Määra sihtkoha asukoht

en: Add files or folders
et_EE: Lisa faile ja kaustasi

en: Expanded view
et_EE: Laiendatud vaade

note: delete button
en: Delete all files in the list
et_EE: Kustuta kõik failid mis on nimekirjas

en: Read target files and compare checksums
et_EE: Loe sihtkoha faile ja võrdle kontrollsummasid

en: Read source files and create checksums
et_EE: Loe allika faile ja loo kontrollsummad

en: Create a new list
et_EE: Loo uus nimekiri

en: Transfers history
et_EE: Toimingute ajalugu

en: Running with administrator priviledges
et_EE: Käivitatud administraatori õigustega

en: Run as administrator
et_EE: Käivita kui administraator

note: export dialog
en: Print/export
et_EE: Prindi/ekspordi

en: Preferences
et_EE: Eelistused

en: About
et_EE: Teave

en: Order license
et_EE: Hangi litsents

en: Enter key
et_EE: Sisesta võti

en: Create folders
et_EE: Loo kaustad

en: Keep folder timestamps
et_EE: Hoia kaustade ajatempleid

en: Copy files
et_EE: Kopeeri failid

en: Keep file timestamps
et_EE: Hoia failide ajatempleid

en: Keep owner information for folders
et_EE: Hoia alles omaniku infot kaustadel

en: Keep audit information for folders
et_EE: Hoia alles audiitori infot kaustadel

en: Keep owner information for files
et_EE: Hoia alles omaniku infot failidel

en: Keep audit information for files
et_EE: Hoia alles audiitori infot failidel

note: trasfer options
en: Buffer size for all operations
et_EE: Puhvri suurus kõikidel toimingutel

en: Action to take on filename conflict
et_EE: Toiming mida teha failinimetuse konfliktiga

en: Save the checksum file to the target folder
et_EE: Salvesta kontrollsumma fail sihtkoha kausta

note: testing options
en: Save the checksum file to the source folder
et_EE: Salvesta kontrollsumma fail algallika kausta

note: all idle, closing
en: Stop all operations?
et_EE: Peata kõik toimingud?

note: text text := _('On finish') + ': ' + _(text).ToLower;
en: Close app
et_EE: Sulge rakendus

en: Keep app open
et_EE: Hoia rakendus avatud

en: Sleep
et_EE: Unerežiim

en: Hibernate
et_EE: Talveunerežiim

note: Close app / shutdown
en: On finish: %s
et_EE: Pärast lõpetamist: %s

en: Always On Top
et_EE: Alati hoida pealmisena

en: Play sound
et_EE: Mängi heli

en: Check free space
et_EE: Kontrolli vabaruumi

en: Always test after copy
et_EE: Alati kontrolli pärast kopeerimist

en: Disable asynchronous file transfer
et_EE: Keela asünkroonne failide edastus

en: Use system write cache
et_EE: Kasuta süsteemi kirjutamiste puhvrit

note: / file managers
en: File managers
et_EE: Failide haldurid

en: Window
et_EE: Aken

en: Show notifications
et_EE: Kuva teavitused

en: Automatic updates
et_EE: Automaatsed uuendused

en: Cancel
et_EE: Tühista

note: Window mode
en: Expanded
et_EE: Laiendatud

en: Auto
et_EE: Automaatne

en: Free for Home Users
et_EE: Tasuta kodu kasutajatele

note: cancel timer
en: Close
et_EE: Sulge

en: Check for updates
et_EE: Kontrolli uuendusi

note: history options
en: Never keep history
et_EE: Keela ajaloo hoidmine

en: Keep history for 1 day
et_EE: Hoia ajalugu 1 päev

en: Keep history for 1 week
et_EE: Hoia ajalugu 1 nädal

en: Keep history permanently
et_EE: Hoia ajalugu lõpmatuseni

en: Clean history now
et_EE: Tühjenda ajalugu kohe

en: Delete
et_EE: Kustuta

note: date
en: Created
et_EE: Loodud

note: source mode add busy drives
en: Source
et_EE: Allikas

note: file - use target if renamed
en: File
et_EE: Fail

en: Not calculated
et_EE: Pole veel arvutatud

en: Modified
et_EE: Muudetud

en: File info
et_EE: Faili info

note: select
en: Same folder
et_EE: Sama kaust

en: Deselect all
et_EE: Tühista valik

en: Select
et_EE: Vali

note: remove selected items from list
en: Remove selected
et_EE: Eemalda valitud

note: ignore
en: Ignore
et_EE: Ignoreeri

en: Add to: %s
et_EE: Lisa siia: %s

en: New file list
et_EE: Uus faili nimekiri

en: Close all panels
et_EE: Sulge kõik paneelid

en: Add files
et_EE: Lisa faile

en: Add folders
et_EE: Lisa kaustu

note: Buy Pro version
en: Get Pro version
et_EE: Hangi Pro versioon

en: Export as
et_EE: Ekspordi kui

en: HTML (with sortable columns)
et_EE: HTML (koos sorteeritavate veergudega)

en: CSV (to import in Excel, etc)
et_EE: CSV (importimiseks Excel'isse, jne)

en: Export only
et_EE: Ainult ekspordi

note: ignore always
en: Empty
et_EE: Tühjasid

note: always
en: Edit
et_EE: Redigeeri

en: Browse
et_EE: Sirvi

en: Favorites & recent
et_EE: Lemmikud & hiljutised

en: No open windows
et_EE: Pole avatud aknaid

en: Copy
et_EE: Kopeeri

en: Move
et_EE: Teisalda

en: Start Now
et_EE: Alusta koheselt

en: Adding files...
et_EE: Lisatakse faile...

en: Pause
et_EE: Pausi

en: Resume
et_EE: Jätka

note: result
en: Result
et_EE: Tulemid

note: e.g. Testing: completed copy: completed
en: %s: completed
et_EE: %s: lõpetatud

en: Next
et_EE: Järgmine

note: operation buttons
en: Test
et_EE: Testi

en: Sizes mismatch
et_EE: Suurused ei ühti

en: Hashes mismatch
et_EE: Räsid ei ühti

en: Waiting for other transfers...
et_EE: Ootan, teiste toimingute valmimimist...

en: More space is required: %s
et_EE: Rohkem vaba ruumi vaja: %s

note: Moving within the same folder
en: Source is the same as target
et_EE: Allikas on sama mis sihtkoht

en: Open file
et_EE: Ava fail

en: Open folder
et_EE: Ava kaust

en: Bigger
et_EE: Suurem

en: Smaller
et_EE: Väiksem

en: Same size
et_EE: Sama suurus

note: more options in file replace dialog
en: More options, applicable to all files
et_EE: Rohkem valikuid, kõikide failide puhul

en: Older
et_EE: Vanem

en: Newer
et_EE: Uuem

en: Same date
et_EE: Sama kuupäevaga

en: File is offline, waiting...
et_EE: Fail pole saadaval, ootan...

en: Cancelled
et_EE: Tühistatud

en: The file is available again, resuming transfer...
et_EE: Fail on taaskord saadaval, jätkan toimingutega...

en: Disk is full, please free up %s
et_EE: Ketas on täis, palun vabastada %s

en: File is too large for this file system
et_EE: Fail on liiga suur selle failisüsteemi jaoks

en: Error reading file.
et_EE: Viga faili lugemisel.

en: Error writing file.
et_EE: Viga faili kirjutamisel.

en: File skipped
et_EE: Fail on jäetud vahele

en: Stopped
et_EE: Peatatud

en: Error creating folder.
et_EE: Viga kausta loomisel.

en: Edit in Notepad
et_EE: Töötle Notepad'is

en: Remove from favorites
et_EE: Eemalda lemmikutest

en: Add to favorites
et_EE: Lisa lemmikutesse

en: Skip requested by user
et_EE: Vahelejätmise taotluse tegi kasutaja

en: Stop requested by user
et_EE: Peatamise taotluse tegi kasutaja

en: Delete %d file from disk? | Delete %d files from disk?
et_EE[0]: Kustutada %d fail kettalt?
et_EE[1]: Kustutada %d failid kettalt?

en: Move to Recycle Bin
et_EE: Tõsta prügikasti

en: Delete from disk
et_EE: Kustuta kettalt

en: Wipe data
et_EE: Kustuta andmed

note: Move to Recycle Bin
en: Slower, easy to recover.
et_EE: Aeglasem, kergem taastada.

note: Delete from disk
en: Faster, hard to recover.
et_EE: Kiirem, raskem taastada.

note: Wipe data
en: Very slow, one pass with random data, useless for solid state drives.
et_EE: Eriti aeglane, ühekordne kirjutus suvaliste andmetega, üleliigne kasutada pooljuhtkettaste (SSD ja NVMe) puhul.

en: Delete ALL files in the list?
et_EE: Kustuta KÕIK failid mis on nimekirjas?

en: Folder not found
et_EE: Kausta ei leitud

en: Error opening file.
et_EE: Viga faili avamisel.

en: Error deleting file.
et_EE: Viga faili kustutamisel.

en: Paused
et_EE: Pausitud

note: errors count
en: errors: %d
et_EE: vead: %d

note: skipped files count
en: skipped: %d
et_EE: vahelejäetud: %d

en: File list is empty
et_EE: Faili nimekiri on tühi

en: Free space: %s
et_EE: Vaba ruumi: %s

en: Unavailable
et_EE: Pole saadaval

en: Querying...
et_EE: Päring...

en: Drag files or folders here
et_EE: Lohista kaustad või failid siia

en: No items to show. Remove filters to see all files.
et_EE: Pole midagi kuvada. Eemaldage filtrid, et näha kõiki faile.

en: Verify files after transfer
et_EE: Kontrolli faile pärast edastamist

en: Save checksum file on finish
et_EE: Salvesta kontrollsumma fail pärast valmimist

en: Auto-scroll
et_EE: Auto-kerimine

note: menu
en: Menu
et_EE: Menüü

en: Shared options
et_EE: Jagatud valikud

en: buffer size
et_EE: puhvri suurus

en: Files & folders
et_EE: Failid & kaustad

en: Data
et_EE: Andmed

en: Attributes
et_EE: Atribuudid

en: Timestamps
et_EE: Ajatemplid

en: Security
et_EE: Turvalisus

en: Owner
et_EE: Omanik

en: Test options
et_EE: Testi valikud

en: Save as default
et_EE: Salvesta tavasätteks

en: Reset to default
et_EE: Taasta algsätted

en: Done
et_EE: Valmis
