teracopy - en to bg_BG translation catalogue (139 entries)

en: Error
bg_BG: Грешка

note: File list filter
en: Skipped
bg_BG: Прескочен

en: File list
bg_BG: Списък с файлове

note: target mode log second line
en: Target
bg_BG: Обект

en: Options
bg_BG: Опции

en: Log
bg_BG: Лог

note: File list filter
en: All items
bg_BG: Всички елементи

note: File list filter
en: Successful
bg_BG: Успешно

note: File list filter
en: Failed
bg_BG: Провалено

note: foder
en: Folder
bg_BG: Папка

en: days
bg_BG: дни

en: hours
bg_BG: часове

note: minutes
en: min
bg_BG: минути

note: seconds
en: s
bg_BG: секунди

en: Overwrite
bg_BG: Замени

en: Overwrite all
bg_BG: Презапиши всички

en: Skip
bg_BG: Прескочи

en: Skip all
bg_BG: Прескочи всички

en: Keep both
bg_BG: Запази и двете

note: replace dialog
en: Overwrite all older files
bg_BG: Презапиши всички по-стари файлове

en: Replace all smaller files
bg_BG: Замени всички по-малки файлове

en: Replace all files if size different
bg_BG: Замени всички файлове ако размера е различен

en: Rename all copied files
bg_BG: Преименувай всички копирани файлове

en: Rename all target files
bg_BG: Преименувай всички файлове

en: Rename all older target files
bg_BG: Преименувай всички по-стари целеви файлове

note: replace dialog
en: More
bg_BG: Повече

en: Expanded view
bg_BG: Разширен изглед

en: Create a new list
bg_BG: Състави нов списък

en: Transfers history
bg_BG: История на трансферите

note: export dialog
en: Print/export
bg_BG: Принтиране/експортиране

en: Preferences
bg_BG: Настройки

en: About
bg_BG: За програмата

en: Enter key
bg_BG: Въведи ключ

note: text text := _('On finish') + ': ' + _(text).ToLower;
en: Close app
bg_BG: Затвори програмата

en: Keep app open
bg_BG: Запази програмата отворена

en: Shutdown
bg_BG: Изключване на системата

en: Sleep
bg_BG: Заспиване

en: Hibernate
bg_BG: Хиберниране

en: Always On Top
bg_BG: Винаги най-отгоре

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
bg_BG: Използвай "приплъзни и пусни" с левия бутон на мишката, както така и копирай и постави.

en: Adds Copy and Move buttons to the Total Commander default buttons bar.
bg_BG: Добавя Копирай и Премести бутони в програмата Total Commander.

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
bg_BG: Прочети как да добавиш Копирай и Премести бутони към "Directory Opus".

en: Misc
bg_BG: Други

en: Interface
bg_BG: Интерфейс

en: Register Copy Handler
bg_BG: Регистрирай метода за копиране

en: Unregister Copy Handler
bg_BG: Не използвай метода за копиране

en: Use TeraCopy as default copy handler
bg_BG: Използвай TeraCopy като основен начин на копиране

en: Only when Scroll Lock is OFF
bg_BG: Само когато Scroll Lock е Изключен

en: Add to Explorer context menu
bg_BG: Добави в контекстното меню

en: Check free space
bg_BG: Провери свободното място

en: Always test after copy
bg_BG: Винаги проверявай след копиране

en: Disable asynchronous file transfer
bg_BG: Изключи а-синхронния трансфер на файловете

en: Confirm drag and drop
bg_BG: Потъврди за придръпване и пускане

note: / file managers
en: File managers
bg_BG: Файлови мениджъри

en: Cancel
bg_BG: Откажи

en: Not registered for Commercial Use
bg_BG: Нерегистрирана за комерсиално използване

en: Free for Home Users
bg_BG: Безплатна за домашна употреба

note: cancel timer
en: Close
bg_BG: Затвори

note: history options
en: Never keep history
bg_BG: Никога не пази история

en: Keep history for 1 day
bg_BG: Пази историята за 1 ден

en: Keep history for 1 week
bg_BG: Пази историята за 1 седмица

en: Clean history now
bg_BG: Изчисти историята

en: Delete
bg_BG: Изтрий

en: Unattended
bg_BG: Не е изчислена

en: Hash
bg_BG: Хаш

note: source mode add busy drives
en: Source
bg_BG: Източник

note: file - use target if renamed
en: File
bg_BG: Файл

en: Not calculated
bg_BG: Не е изчислена

en: File info
bg_BG: Информация за файла

note: select
en: This item
bg_BG: Този елемент

note: space bar key
en: Space
bg_BG: Място

en: Inverse selection
bg_BG: Обратна селекция

note: select
en: Same folder
bg_BG: Същата папка

note: select
en: Same extension
bg_BG: Със еднакво разширение

en: Deselect all
bg_BG: Отмени избора

en: Select
bg_BG: Избери

note: remove selected items from list
en: Remove selected
bg_BG: Премахни избраните

note: ignore
en: Ignore
bg_BG: Игнорирай

en: New file list
bg_BG: Нов файлов списък

en: Close all panels
bg_BG: Затвори всички панели

en: Add files
bg_BG: Добави файлове

en: Add folders
bg_BG: Добави папки

en: Save checksums
bg_BG: Запази чек-сумите

note: Buy Pro version
en: Get Pro version
bg_BG: Закупи пълна версия

en: Export as
bg_BG: Експортиране като

en: HTML (with sortable columns)
bg_BG: HTML (с подреждане на колоните)

en: CSV (to import in Excel, etc)
bg_BG: CSV (за импортиране в Excel и т.н.)

en: Export only
bg_BG: Само експортирайне

en: Browse
bg_BG: Намери

en: Favorites & recent
bg_BG: Любими и най-чести

en: Copy
bg_BG: Копирай

en: Move
bg_BG: Премести

en: Start Now
bg_BG: Стартиране

en: Stop
bg_BG: Спри

en: Pause
bg_BG: Паузирай

en: Resume
bg_BG: Продължи

en: Applying attributes and removing folders...
bg_BG: Прилагам атрибутите и изтривам папките....

en: Applying folder attributes...
bg_BG: Прилагам атрибутите на папката...

en: Verify
bg_BG: Проверка

note: save checksums file (e.g. *.md5)
en: Save Hash
bg_BG: Запази хаш

note: operation buttons
en: Test
bg_BG: Проба

en: Opening via service:
bg_BG: Отваряне чрез услугата:

en: No checksums are available, please copy or test files first.
bg_BG: Няма налична сума за проверка, моля копирайте или тествайте файла.

en: Sizes mismatch
bg_BG: Грешка в размера

en: Hashes mismatch
bg_BG: Несъответствие в хеша

en: Waiting for other transfers...
bg_BG: Изчакване за други трансфери...

en: More space is required: %s
bg_BG: Необходимо е повече място %s

note: Moving within the same folder
en: Source is the same as target
bg_BG: Входът е еднакъв с крайната цел.

en: Destination File Already Exists
bg_BG: Файлът вече съществува

en: Open file
bg_BG: Отвори файл

en: Open folder
bg_BG: Отвори папка

en: Bigger
bg_BG: По-голямо

en: Smaller
bg_BG: По-малък

en: Same size
bg_BG: Същия размер

note: replace dialog, auto-select Skip all button in N seconds
en: skip all in %d s
bg_BG: пропусни всички през %d s

note: more options in file replace dialog
en: More options, applicable to all files
bg_BG: Още опции, приложими за всички файлове

en: Older
bg_BG: По-стари

en: Newer
bg_BG: По-нови

en: Same date
bg_BG: Същата дата

en: File is offline, waiting...
bg_BG: Файлът е офлайн, изчаквам....

en: Cancelled
bg_BG: Отказано

en: The file is available again, resuming transfer...
bg_BG: Файлът е достъпен, възобновявам трансфера...

en: Disk is full, please free up %s
bg_BG: Дискът е пълен, моля освободете %s

en: File is too large for this file system
bg_BG: Файлът е твърде голям за тази файлова система

en: File skipped
bg_BG: Файлът е пропуснат

en: Stopped
bg_BG: Спря

en: Skip requested by user
bg_BG: Пропускане поискано от потребителя

en: Stop requested by user
bg_BG: Спиране поискано от потребителя

en: Move to Recycle Bin
bg_BG: Премести в кошчето

en: Delete from disk
bg_BG: Изтрий от диска

en: Wipe data
bg_BG: Изтрий данните

note: Wipe data
en: Very slow, one pass with random data, useless for solid state drives.
bg_BG: Много бавно, едно преминаване с произволни данни, неподходящо за SSD.

en: Delete ALL files in the list?
bg_BG: Изтрий ВСИЧКИ файлове от списъка ?

en: Paused
bg_BG: Паузиран

en: Drag files or folders here
bg_BG: Придърпайте файловете или папките тук

en: Save checksum file on finish
bg_BG: Запазете файла на контролната сума след приключване

en: Auto-scroll
bg_BG: автоматично превъртане на отметката

note: menu
en: Menu
bg_BG: Меню

note: captions
en: Transfer
bg_BG: Трансфер
