teracopy - en to af_ZA translation catalogue (41 entries)

en: Error
af_ZA: Fout

note: File list filter
en: Skipped
af_ZA: Oorgeslaan

note: target mode log second line
en: Target
af_ZA: Teiken

en: Overwrite
af_ZA: Oorskryf

en: Skip
af_ZA: Slaan Oor

note: replace dialog
en: More
af_ZA: Meer

en: Preferences
af_ZA: Voorkeure

en: Enter key
af_ZA: Enter Key

en: Shutdown
af_ZA: Skakel Af

en: Always On Top
af_ZA: Altyd Bo

en: Handle drag and drop files using left mouse button as well as copy and paste commands in Explorer.
af_ZA: Hanteer op lêers met behulp van links muis knoppie sowel as kopieer en plak opdragte in Explorer sleep en laat val.

en: Read how to add Copy and Move buttons to the Directory Opus.
af_ZA: Lees Hoe om kopieer en beweeg knoppies aan die Directory Production by te voeg.

en: Misc
af_ZA: Ander

en: Register Copy Handler
af_ZA: Registreer Kopieer hanteerder

en: Unregister Copy Handler
af_ZA: Registrasie van Kopieer hanteerder

en: Use TeraCopy as default copy handler
af_ZA: Gebruik TeraCopy as standaard kopie hanteerder

en: Only when Scroll Lock is OFF
af_ZA: Slegs wanneer Scroll Lock AF is

en: Add to Explorer context menu
af_ZA: Voeg by Explorer konteks kieslys

en: Check free space
af_ZA: Kyk na vrye ruimte

en: Always test after copy
af_ZA: Altyd toets na kopiering

en: Cancel
af_ZA: Kanselleer

en: Not registered for Commercial Use
af_ZA: Nie geregistreer vir kommersiële gebruik

en: Free for Home Users
af_ZA: Gratis vir tuis gebruikers

note: cancel timer
en: Close
af_ZA: Maak Toe

en: Delete
af_ZA: Verwyder

note: source mode add busy drives
en: Source
af_ZA: Bron

note: file - use target if renamed
en: File
af_ZA: Lêer

en: Select
af_ZA: Kies

note: ignore
en: Ignore
af_ZA: Ignoreer

note: Buy Pro version
en: Get Pro version
af_ZA: Kry Pro weergawe

en: Browse
af_ZA: Blaai Deur

en: Copy
af_ZA: Kopier

en: Move
af_ZA: Skuif

en: Start Now
af_ZA: Begin Nou

en: Pause
af_ZA: Pouseer

en: Resume
af_ZA: Gaan Voort

en: Verify
af_ZA: Verifieer

note: operation buttons
en: Test
af_ZA: Toets

en: Sizes mismatch
af_ZA: groottes kom nie ooreen

en: Paused
af_ZA: Pouse

note: menu
en: Menu
af_ZA: Kieslys
