Clipdiary 3.5 - en to nl_NL translation catalogue (367 entries)

en: 	Processing... Please wait...
nl_NL: 	In uitvoering... Wachten aub...

en: 	Saved from Clipdiary %s
    
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
nl_NL: 	Opgeslagen vanuit Clipdiary %s
    
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

en: 
    
    Do you want to open website for an update?
nl_NL: 
    
    Wilt u de website openen voor het downloaden van een update?

en: 
       Application :
nl_NL: 
       Toepassing :

en: 
       Created : %s  	  size : %s bytes
nl_NL: 
       Gemaakt : %s  	  grootte : %s bytes

en: 
       Title :
nl_NL: 
       Titel :

en: 
     ...[text is truncated]
nl_NL: 
     ...[tekst is afgebroken]

en:  Check for new version
nl_NL: controleer op nieuwe versie

en:  copied from
nl_NL: gekopieerd van

en:  view details
nl_NL: bekijk de details

en: %i clips from %i were successfully exported to:
    
    %s
nl_NL: %i clips van %i werden met succe geëxporteerd naar:
    
    %s

en: %i clips selected (from %i).
nl_NL: %i clips geselecteerd (van %i).

en: %i clips were deleted, %i still in database.
nl_NL: %i clips zijn verwijderd, %i nog steeds in de database.

en: %s was saved, current database size is %s
nl_NL: %s werd opgeslagen, de huidige grootte van de database is %s

en: &About Clipdiary
nl_NL: &Over clipdiary

en: &Add new
nl_NL: &Toevoegen

en: &Add star
nl_NL: &Voeg een ster toe

en: &Advanced
nl_NL: Ge&avanceerd

en: &All clips
nl_NL: &Alle clips

en: &Always on top
nl_NL: &Altijd op voorgrond

en: &Cancel
nl_NL: &Annuleren

en: &Clean up database
nl_NL: &Opschonen database

en: &Copy to clipboard
nl_NL: &Kopiëren naar klembord

en: &Delete
nl_NL: &Verwijderen

en: &Display icon in the system tray
nl_NL: &Weergeven pictogram in systeemvak

en: &Empty database
nl_NL: &Legen database

en: &File
nl_NL: &Bestand

en: &From Clipboard
nl_NL: &Uit Klembord

en: &Images
nl_NL: &Afbeeldingen

en: &Lists of copied files
nl_NL: &Lijst van gekopieerdd bestanden

en: &Minimize to the system tray on run
nl_NL: &Minimaliseren naar systeemvak bij start

en: &Minimize to tray
nl_NL: &Minimaliseren naar systeemvak

en: &Monitor Clipboard
nl_NL: &Monitor Klembord

en: &Monitor clipboard
nl_NL: &Monitor klembord

en: &Multiple pasting...
nl_NL: &Meervoudig plakken...

en: &Open Main Window
nl_NL: &Open Hoofdvenster

en: &Open folder
nl_NL: &Open map

en: &Open on the active monitor
nl_NL: &Open op de actieve monitor

en: &Options
nl_NL: &Opties

en: &Other
nl_NL: &Anders

en: &Paste to active window
nl_NL: &Plakken naar actieve venster

en: &Remove star
nl_NL: Ve&rwijder ster

en: &Rename
nl_NL: &Naam wijzigen

en: &Reset to default
nl_NL: &Herstellen naar standaard

en: &Run on Windows startup
nl_NL: &Starten met Windows

en: &Save to file...
nl_NL: &Sla op naar bestand...

en: &Send feedback
nl_NL: &Feedback verzenden

en: &Set of original clips
nl_NL: &Set van originele clips

en: &Share
nl_NL: &Delen

en: &Show menu after Smart Capture
nl_NL: Toon menu na &smart capture

en: &Single file - all clips in one txt file
nl_NL: &Enkel bestand - alle clips in een tekstbestand

en: &Specify path to file
nl_NL: &Geef bestandpad

en: &Standard formats
nl_NL: &Standaard formaten

en: &Starred
nl_NL: Met &ster

en: &Text clips
nl_NL: &Tekst clips

en: &Unstarred
nl_NL: &Zonder ster

en: &View
nl_NL: Bee&ld

en: &View clip
nl_NL: &Bekijk clip

en: &Visit homepage
nl_NL: &Bezoek de thuispagina

en: 1. First of all, press this button in order to copy a few clips to the clipboard
nl_NL: 1. Allereerst klikt u op deze knop om een aantal clips naar het klembord te kopiëren

en: 1. Press the main hot key (CTRL+D by default)
nl_NL: 1. Druk op de hoofdsneltoetscombinatie (standaard CTRL+D)

en: 1. Select a clip using hot key combinations for copying previous or next clip from the history back to clipboard
nl_NL: 1. Selecteer een clip met gebruik  van de sneltoetscombinatie voor het kopiëren van de vorige of volgende clip in de geschiedenis naar het klembord

en: 2. Now place the cursor into the input field below and press the hot key you selected (CTRL+D by default). Select any clip and press Enter.
nl_NL: 2. Zet nu de cursor in het invulveld hieronder en druk op de sneltoetscombinaite die u heeft gekozen (standaard Ctrl+D). Selecteer een clip en druk op Enter.

en: 2. Now when needed data is copied, place the cursor into the input field below and paste data as usual (ctrl+v or shift+insert)
nl_NL: 2. Als nu de benodigde gegevens zijn gekopieerd, plaatst u de cursor in het invulveld en plakt de gegevens zoals u gewend bent (Ctrl+V of Shift+Insert)

en: 2. Select necessary clip
nl_NL: 2. Selecteer de benodigde klembord-clip

en: 3. Get it!
nl_NL: 3. Kies het!

en: Activate Free
nl_NL: Gratis activeren

en: Actual size
nl_NL: Actuele grootte

en: Add CVIF when copying data
nl_NL: toevoegen CVIF bij kopiëren gegevens

en: Add CVIF when pasting data to target window
nl_NL: Toevoegen CVIF bij plakken gegevens naar doelvenster

en: Add CVIF when restoring clipboard after pasting data
nl_NL: Toevoegen van CVIF bij herstellen klembord na plakken gegevens

en: Additionally:
nl_NL: Bovendien:

en: Advanced
nl_NL: Geavanceerd

en: Advanced &search
nl_NL: Geavanceerd &Zoeken

en: Always
nl_NL: Altijd

en: Always move focus to newly captured clip
nl_NL: Altijd focussen op nieuw genomen clip

en: Any format
nl_NL: Elk formaat

en: Any text format
nl_NL: Iedere tekstformaat

en: Application list
nl_NL: Toepassingen lijst

en: Are you sure you want delete clips?
nl_NL: Weet u zeker dat u clips verwijderen?

en: Are you sure you want to close this Wizard?
nl_NL: Weet u zeker dat u de Wizard wilt afsluiten?

en: Are you sure you want to select %s language? Please confirm
nl_NL: Weet u zeker dat u de %s taal wilt selecteren? Graag bevestigen

en: Automatically paste a clip after the Quick Copy (when you release keys)
nl_NL: Automatisch plakken van een clip na het Snel Kopiëren (wanneer u de toetsen loslaat)

en: Automatically show tooltip when main window is opened
nl_NL: Toon automatisch de tooltip als het hoofdvenster wordt geopend

en: Background color
nl_NL: Achtergrondkleur

en: Big icons
nl_NL: Grote pictogrammen

en: Browse...
nl_NL: bladeren...

en: C&opy as plain text
nl_NL: K&opiëren als platte tekst

en: Can't make description and title :(
nl_NL: Kan geen beschrijving en titel maken :(

en: Cancel
nl_NL: Annuleren

en: Catch data when copying clip from Clipdiary
nl_NL: Vang gegevens af bij het kopiëren van een clip uit Clipdiary

en: Change background color
nl_NL: Verander de achtergrondkleur

en: Change colors for pasted item, so you can find it quickly
nl_NL: Verander de kleruen voor geplakte items, zodat u ze snel terugvindt

en: Change text color
nl_NL: Verander de tekstkleur

en: Change them if you prefer other hot key combinations
nl_NL: Verander ze indien u de voorkeur geeft aan andere sneltoetscombinaties

en: Check for &updates
nl_NL: Controleer op &updates

en: Check for &updates every 30 days
nl_NL: Controleer op &updates elke 30 dagen

en: Choose a directory
nl_NL: Kies een map

en: Choose a new database
nl_NL: Kies een andere database

en: Cleanup database wizard
nl_NL: Database opschoon wizard

en: Click Next if Ctrl+D is suitable for you
nl_NL: Klik op Volgende als Ctrl+D goed is

en: Click Next to continue
nl_NL: Klik op Volgende om door te gaan

en: Clipdiary Achievement
nl_NL: Clipdiary prestatie

en: Clipdiary FAQ - answers for your questions
nl_NL: Clipdiary VGV - antwoorden op alle veel gestelde vragen

en: Clipdiary compares every new caught data with several latest clips and doesn't save data if it is a duplicate. Remember, the bigger this value is, the less duplicate copies at the database would be, and the more slowly Clipdiary would work and the more memory it would require. We recommend using a value from 5 to 10.
nl_NL: Clipdiary vergelijkt elke nieuw gekopieerd item met een aantal vorige clips en slaat het item niet op als het al voorkomt. Onthoud wel dat, hoe groter deze waarde is, hoe minder duplikaten de database zal bevatten en dat Clipdiary langzamer zal werken en meer geheugenruimte zal innemen. Wij raden aan een waarde tussen 5 en 10 te gebruiken.

en: Clipdiary creates titles for each clip and stores them in the database. You can see these titles in the clipboard history list.
nl_NL: Clipdiary maakt titels voor alle clips en slaat die op in een database. U kunt deze titels zien in de klembord geschiedenis lijst.

en: Clipdiary window will appear at the screen
nl_NL: Het Clipdiary venster zal verschijnen op het scherm

en: Clone and Switch
nl_NL: Klonen en Omschakelen

en: Close
nl_NL: Sluiten

en: Close window
nl_NL: Sluit venster

en: Compact database
nl_NL: Comprimeren database

en: Compatibility Delay (ms)
nl_NL: Compatibiliteitsvertraging (ms)

en: Compression reduces the database's size and improves performance speed.
nl_NL: Compressie vermindert de grootte van de database en verbetert de prestatiesnelheid.

en: Configuration Wizard for Clipdiary
nl_NL: Configuratie Wizard voor Clipdiary

en: Contact us
nl_NL: Maak contact met ons

en: Copy a few Clips to Clipboard
nl_NL: Kopiëren van een aantal Clips naar het Klembord

en: Copy a&s plain text
nl_NL: Kopiëren al&s platte tekst

en: Copy to clipboard
nl_NL: &Kopiëren naar klembord

en: Ctrl+C - copy it to the clipboard
nl_NL: Ctrl+C - kopieer het naar het klembord

en: Database size - %s, count of clips - %i, starred - %i
nl_NL: Databasegrootte -%s, aantal clips -%i, met ster -%i

en: Delay (ms)
nl_NL: Uitstel (ms)

en: Delay before catching data (ms)
nl_NL: Vertraging voor het afvangen van gegevens (ms)

en: Delete
nl_NL: &Verwijderen

en: Delete A&ll
nl_NL: A&lles verwijderen

en: Delete all labels?
nl_NL: Verwijder alle labels?

en: Delete duplicates
nl_NL: Verwijder duplicaten

en: Delete label?
nl_NL: Label verwijderen?

en: Description:
nl_NL: Beschrijving:

en: Destination folder:
nl_NL: Bestemmingsmap:

en: Do not capture data in case of the Clipboard Viewer Ignore Format
nl_NL: Vang geen gegevens af in geval van Negeren van Klembord Viewer Data Formaat (CVIF)

en: Do you want to delete all records from the database?
nl_NL: Wilt u alle databaserecords verwijderen?

en: E&xit
nl_NL: &Afsluiten

en: Emulate Ctrl+V for pasting
nl_NL: Nabootsen van Ctrl+V voor plakken

en: Emulate Ctrl+V or Shift+Insert when pasting clip from Clipdiary.
nl_NL: Nabootsen Ctrl+V of Shift+Insert voor plakken van een clip uit Clipdiary.

en: Enter Key
nl_NL: Vul de sleutel in

en: Enter a license key
nl_NL: Vul een licentiesleutel in

en: Enter clipboard format name:
nl_NL: Vul klembord formaat naam in:

en: Enter name &manually
nl_NL: Vul naam hand&matig in

en: Enter new title:
nl_NL: Geef nieuwe titel:

en: Enter or double click - paste clip to the target window
nl_NL: Druk op de Enter-toets of dubbelklik: de klembord-clip wordt geplakt in het doelvenster

en: Enter registration key
nl_NL: Vul de registratiesleutel in

en: Error
nl_NL: Fout

en: Error while getting information about new version of %s
nl_NL: Fout tijdens het verkrijgen van informatie over nieuwe versies van %s

en: Error while registering Main Hot Key combination.
nl_NL: Fout bij het registreren van de Hoofdsneltoetscombinatie.

en: Error while registering Smart Capture hot key combination.
nl_NL: Fout bij het registreren van Smart Capture sneltoetscombinatie.

en: Error while registering hotkey combination for copying a Next Clip.
nl_NL: Fout bij het registreren van de sneltoetscombinatie voor het kopiëren van de Volgende Clip.

en: Error while registering hotkey combination for copying a Previous Clip.
nl_NL: Fout bij het registreren van de sneltoetscombinatie voor het kopiëren van de Vorige Clip

en: Error while registering hotkey combination for pasting current clipboard as plain text.
nl_NL: Fout bij het registreren van de sneltoetscombinatie voor het plakken van de huidige klembord-clip als platte tekst.

en: Error while registering main hot key combination.
nl_NL: Fout bij het registreren van de hoofdsneltoetscombinatie.

en: Evaluate LAST day
nl_NL: LAATSTE evaluatie dag

en: Evaluate now
nl_NL: Nu evalueren

en: Evaluate now - %i day(s) left
nl_NL: Nu nog - %i evaluatiedag(en) over

en: Evaluation version: %i day(s) left
nl_NL: Evaluatie versie: %i dag(en) over

en: Example of clip #1
nl_NL: Voorbeeld van clip #1

en: Export clips into:
nl_NL: Exporteer de clips naar:

en: Export:
nl_NL: Exporteren:

en: Failed to close the clipboard.
nl_NL: Sluiten klembord mislukt.

en: Failed to empty the clipboard.
nl_NL: Legen klembord mislukt.

en: Filter options is empty. There are no clips for deletion.
nl_NL: Filter opties is leeg. Er zijn geen clips om te verwijderen.

en: Filter out big text clips (Kb)
nl_NL: Filter grote tekst clips uit (Kb)

en: Filtering
nl_NL: Filteren

en: First page - newest clips
nl_NL: Eerste pagina - nieuwste clips

en: Flashnote is a rough copy for your texts.
nl_NL: Flashnote is voor een 'quick & dirty' kopie van uw teksten.

en: For a tooltip used for the Quick Copy (in milliseconds, 1 second = 1000 ms. Set 0 to cancel automatic hide)
nl_NL: Voor een tooltip bij Snelkopiëren (in milliseconden, 1 seonde=  1000 ms. Zet op 0 om automatisch verbergen uit te schakelen)

en: For a tooltip with the full clip data in the main window (in milliseconds, 1 second = 1000 ms. Set 0 to cancel automatic hide)
nl_NL: Voor een Tooltip met de volledige clip gegevens in het hoofdvenster (in milliseconden, 1 seonde=  1000 ms. Zet op 0 om automatisch verbergen uit te schakelen)

en: Format list
nl_NL: Formaten lijst

en: Format:
nl_NL: Formaat:

en: Formats filter
nl_NL: Formaten filter

en: Free personal license
nl_NL: Gratis persoonlijke licentie

en: From &Database
nl_NL: Uit &Database

en: General
nl_NL: Algemeen

en: Get License Now...
nl_NL: Koop nu een licentie..

en: Get full power of Clipdiary for all time!
nl_NL: Krijg de 'full power' van Clipdiary voor altijd!

en: Get full version
nl_NL: Verkrijg de volledige versie

en: Good Luck!
nl_NL: Veel Succes!

en: Have all your often used texts at your fingertips
nl_NL: Houdt all veelgebruikte teksten bij de hand

en: Hide after copying or pasting
nl_NL: Verbergen na het kopiëren of plakken

en: Highlight pasted items
nl_NL: Markeer geplakte items

en: Hot keys
nl_NL: Sneltoetsen

en: How It Works
nl_NL: Hoe het Werkt

en: How many clips per page Clipdiary should show in the main window?
nl_NL: Hoeveel clips per pagina moet Clipdiary tonen in het hoofdvenster?

en: I Want to Buy Now
nl_NL: Ik Wil het Nu Kopen

en: I have pasted or copied data %i times. Clipdiary clipboard manager saved lots of my time, thanks http://clipdiary.com/?s=shp
nl_NL: Ik heb gegeven %i keer gekopieerd of geplakt. Clipdiary klembord beheerder heeft mij een hoop tijd bespaart, bedankt http://clipdiary.com/?s=shp

en: I understand how to work with the program
nl_NL: Ik begrijp hoe het progamma werkt

en: If attempts to get data from the clipboard cause problems with some applications - add them to this list. Clipdiary won't try to get data from these applications.
nl_NL: Als pogingen om gegevens uit het klembord te halen problemen veroorzaakt bij sommige toepassingen, voeg ze dan toe aan deze lijst. Clipdiary zal verder deze toepassingen negeren.

en: If attempts to get data in some particular formats from the clipboard cause problems - add them to this list. Clipdiary won't try to get data in these formats.
nl_NL: Als pogingen om gegevens met een bepaald formaat uit het klembord te halen problemen veroorzaakt, voeg ze dan toe aan deze lijst. Clipdiary zal deze formaten verderr negeren.

en: If this option is disabled you still can show and hide a tooltip using CTRL + Arrow Right and Arrow Left keys
nl_NL: Als deze optie is uitgeschakeld, kunt u nog steeds een tooltip tonen of verbergen door CTRL+rechter en linker pijltoetsen te gebruiken.

en: If you want Clipdiary to ignore hot keys pressing in some applications (in games, for example), just add them to this list.
nl_NL: Als u Clipdiary sneltoetsen wilt laten negeren in sommige toepassingen (in spelletje bijvoorbeeld) voeg deze dan toe aan deze lijst.

en: Image %ix%i, %i Bit Depth
nl_NL: Afbeelding %ix%i, %i kleurdiepte

en: Image: Can't get information about image:(
nl_NL: Afbeelding: kan geen informatie krijgen over de afbeelding :(

en: In other case, focus will be automatically moved to new clip only if current clip is last in list.
nl_NL: In andere gevallen zal er gefocussed worden op de nieuwe clip als de huidege de laatste is in de lijst.

en: In other case, you should select other clip or press right arrow in order to activate tooltip.
nl_NL: In andere gevallen moet u andere clips kiezen of op de rechter pijltoets drukken om tooltips te activeren.

en: Incremental search
nl_NL: Incrementeel zoeken

en: Information:
nl_NL: Informatie:

en: Interface language:
nl_NL: Interface taal:

en: Invalid License!
nl_NL: Ongeldige licentie!

en: It's impossible to restore deleted clips. You can copy databases by hand. Use the lower button to copy file %s anywhere.
nl_NL: Het is onmogelijk om verwijderde clips te herstellen. U kunt databases handmatig kopiëren. Gebruik de onderste knop om bestand %s overal naar toe te kopiëren.

en: Just click Next if these combinations are suitable for you
nl_NL: Klik gewoon op Volgende als deze combinaties voldoen

en: Just one more text for your practice
nl_NL: Nog één voorbeeld om te oefenen

en: Just place the cursor into the field below and press any key combination
nl_NL: Zet eenvoudigweg de cursur in het veld hieronder en druk op elke toetsencombinatie

en: Large clips (in KB)
nl_NL: Grote clips (in KB)

en: Last copied clip
nl_NL: Laatst gekopieerde clip

en: Last page - oldest clips
nl_NL: Laatste pagina - oudste clips

en: Let it save your time day by day
nl_NL: Laat het u elke dag tijd besparen

en: Line Height
nl_NL: Regelhoogte

en: List of copied files:
nl_NL: Lijst van gekopieerde bestanden:

en: List of files
nl_NL: Bestandenlijst:

en: Make bold
nl_NL: Vet maken

en: Manage labels
nl_NL: Labels beheren

en: Maximum clips saved in the database between sessions
nl_NL: Maximale aantal clips opgeslagen in de database tussen sessies

en: Minimize to the system tray instead of &closing
nl_NL: Minimaliseren naar systeemvak inplaats van &afsluiten

en: Most of modern password managers add Clipboard Viewer Ignore Format when copying passwords to notify that this data should not be saved by Clipboard Managers
nl_NL: De meeste moderne wachtwoordbeheertoepassingen voegen een CVIF (=Clipboard Viewer Ignore Format) commando toe bij het kopiëren van wachtwoorden om gegevens in het klembord niet te laten opslaan door Klembordbeheertoepassingen

en: Move down
nl_NL: Naar beneden verplaatsen

en: Move up
nl_NL: Naar boven verplaatsen

en: Multiple Pasting
nl_NL: Meervousig plakken

en: Name:
nl_NL: Naam:

en: Never
nl_NL: Nooit

en: New version of %s is available.
    
       Current version:  %s
       New version:  %s
       Release date:  %s
    
    %s
nl_NL: Nieuwe versie van %s is beschikbaar.
    
       Huidige versie:  %s
       Nieuwe versie:  %s
       Uitgifte datum:  %s
    
    %s

en: Next page - newer clips
nl_NL: Volgende pagina - nieuwere clips

en: No toolbar
nl_NL: Geen werkbalk

en: Now you are ready to paste clip from the clipboard history. Try to do this in order to understand main principles of work
nl_NL: Nu bent u klaar om een klembord-clip uit de klembordgeschiedenis te plakken. Probeer dit om begrijpen hoe de belangrijkste werking is

en: Now you are ready to work with Clipdiary. We wish you good luck and hope Clipdiary will become a reliable and good assistant for you.
nl_NL: U bent nu klaar om te werken met Clipdiary. Wij wensen u veel succes en hopen dat Clipdiary een betrouwbare en goede assistent voor u wordt.

en: Now you know that it's easy to paste text from the clipboard history, do you?
nl_NL: Nu weet u dat het makkelijk is om text te plakken vanuit de klembordgeschiedenis, niet waar?

en: Now, you can delete all clips copied from a specific program. The number of clips captured from a program is shown before its name. Use Ctrl and Shift to select multiple items.
nl_NL: Nu kunt u alle clips gekopieerd van een specifiek programma te verwijderen. Het aantal clips gemaakt van een programma wordt getoond voor de naam. Gebruik Ctrl en Shift om meerdere items te selecteren.

en: Number of clips per page
nl_NL: Aantal clips per pagina

en: Number of clips to check for duplicate
nl_NL: Aantal clips voor het controleren op duplikaten

en: One &plain text clip
nl_NL: Een &platte tekst clip

en: Open file
nl_NL: Open bestand

en: Open folder
nl_NL: open map

en: Open the Clip Selection Dialog Box:
nl_NL: Open het Clipselectie dialoogvak:

en: Options
nl_NL: Opties

en: Order Clipdiary Now and get the full version within minutes!
nl_NL: Bestel Clipdiary Nu en krijg de volledige versie binnen enkele minuten!

en: Pa&ste as plain text
nl_NL: Pla&kken als platte tekst

en: Paste
nl_NL: Plakken

en: Paste &as plain text
nl_NL: Plakken &als platte tekst

en: Paste as:
nl_NL: Plakken als:

en: Paste current clipboard contents as plain text:
nl_NL: Plak de huidige inhoud van het klembord als platte tekst:

en: Paste key
nl_NL: Plak sleutel

en: Paste options
nl_NL: Plak opties

en: Paste your registration key:
nl_NL: Plak uw registratiesleutel:

en: Pasting clip to the window is a default action
nl_NL: Plakken van een clip naar het venster is de standaard actie

en: Path to the database
nl_NL: Pad naar de database

en: Pictures
nl_NL: Afbeeldingen

en: Plain text
nl_NL: Platte tekst

en: Play sound:
nl_NL: Afspelen geluid:

en: Please enter a new label name:
nl_NL: Voer een nieuwe labelnaam in:

en: Please select a subentry from the list!
nl_NL: Kies svp een sub-regel uit de lijst!

en: Please wait...
nl_NL: Even wachten...

en: Please, help us and share information about Clipdiary
nl_NL: Help ons aub en deel informatie over Clipdiary

en: Practice page
nl_NL: Oefenpagina

en: Practice page #2
nl_NL: Oefenpagina #2

en: Preview
nl_NL: Voorbeeld

en: Previous page - older clips
nl_NL: Vorige pagina - oudere clips

en: Problem applications
nl_NL: Probleemtoepassingen

en: Problem formats
nl_NL: Probleemformaten

en: Process only clips older than X days
nl_NL: Verwerk alleen clips ouder dan X dagen

en: Process only:
nl_NL: Alleen verwerken:

en: Quick copy the next clip to the clipboard
nl_NL: Snel kopiëren van de volgende clip naar het klembord

en: Quick copy the next clip to the clipboard:
nl_NL: Snel kopiëren van de volgende clip naar het klembord:

en: Quick copy the previous clip to the clipboard:
nl_NL: Snel kopiëren van de vorige clip naar het klembord:

en: Quit program?
nl_NL: Programma afsluiten?

en: Read Clipdiary BLOG - a lot of useful tips
nl_NL: Lees het Clipdiary BLOG- veel nuttige tips

en: Register it
nl_NL: Registeer het

en: Registration information:
nl_NL: Registratie informatie:

en: Registration window
nl_NL: Registratievenster

en: Release date
nl_NL: Uitgifte datum

en: Remove &label
nl_NL: Verwijder &label

en: Remove a&ll
nl_NL: A&lles verwijderen

en: Reset filter and show all clips
nl_NL: Herstel filter en toon alle clips

en: Restore clipboard contents after pasting a Clip
nl_NL: Herstel klembord inhoud na plakken van een Clip

en: Result:
nl_NL: Resultaat:

en: Risk free unconditional 30 day money-back guarantee
nl_NL: Risicovrije en onvoorwaardelijke 30 dagen geld-terug garantie

en: Run Tutorial
nl_NL: Start tutorial

en: Save exported clips into:
nl_NL: opslaan geëxporteerde clips in:

en: Save images as:
nl_NL: Afbeelden opslaan als:

en: Save to file(s) wizard
nl_NL: Opslaan naar bestand(en) wizard

en: Save to file...
nl_NL: &Opslaan naar bestand…

en: Search
nl_NL: Zoek

en: Second clip
nl_NL: Tweede clip

en: Secure Online Ordering
nl_NL: Veilig Online Bestellen

en: Select Hot Key for quick copying
nl_NL: Selecteer Sneltoetscombinatie voor snel kopiëren

en: Select Main Hot Key
nl_NL: Selecteer de hoofdsneltoetscombinatie

en: Select destination
nl_NL: Selecteer bestemming

en: Select format(s) that should be ignored
nl_NL: Selecteer formaten die genegeerd moeten worden

en: Separate by:
nl_NL: Afgescheiden door:

en: Set '0' to empty the database on exit
nl_NL: Zet op 0 om de database te legen bij afsluiten

en: Set of &files - each clip into personal file
nl_NL: Set van &bestanden - elke clip in een eigen bestand

en: Share information about Clipdiary
nl_NL: Deel informatie over Clipdiary

en: Short text clips (in characters)
nl_NL: Korte tekst clips (in lettertekens)

en: Should Clipdiary add a new clip to the top of the clipboard history list when you copy data from the program? Does not affect the Quick Copy feature.
nl_NL: Moet Clipdiary een nieuwe clip bovenaan de klembordgeschiedenis lijst toevoegen wanneer u gegevens van het programma kopieert? Dit beïnvloedt de Snel Kopieren functie niet.

en: Show images in a tooltip
nl_NL: Toon Afbeeldingen in een tooltip

en: Show the full text of a clip in a tooltip
nl_NL: Toon de volledige tekst van een clip in een tooltip

en: Small icons
nl_NL: Kleine pictogrammen

en: Sorry, but your trial period has expired
nl_NL: Sorry, maar de proeftijd is voorbij

en: Sorry, your subscription for free UPGRADES has expired,
nl_NL: Sorry, uw subscriptie voor gratis UPGRADES is verlopen,

en: Start after (characters)
nl_NL: Start na (lettertekens)

en: Subscribe to &newsletter
nl_NL: Abonneer u op de &nieuwsbrief

en: Summary:
nl_NL: Samenvatting:

en: Support
nl_NL: Ondersteuning

en: Support Clipdiary development
nl_NL: Ondersteun de ontwikkeling van Clipdiary

en: Switch to another database
nl_NL: Omschakelen naar andere database

en: Switch to own word-wrap algorithm for tooltip text under Vista and Window 7 as workaround Windows bug.
nl_NL: Schakel om naar eigen woordomloop algorithme voor tooltip tekst onder Vista en Windows7 als tijdelijke oplossing voor Windows bug.

en: Take full control over your clipboard history
nl_NL: Neem de volledige controle over uw klembord geschiedenis

en: Test clips were successfully copied to clipboard
nl_NL: Test clips werden met succes gekopieerd naar het klembord

en: Test clips were successfully copied to the clipboard
nl_NL: Test clips werden met succes gekopieerd naar het klembord

en: Text color
nl_NL: tekstkleur

en: Thanks! Clipdiary will be restarted now...
nl_NL: Hartelijk dank! Clipdiary wordt nu opnieuw opgestart...

en: The master section contains 3 pages of various filters. You can go through them in any order. Use filter configuration options and the Show button to preview selected clips in the Clipdiary gallery window. Also, don't forget to compress the database on the last page.
nl_NL: De master sectie bevat 3 pagina's van diverse filters. U er doorheen bladeren in willekeurige volgorde. Gebruik filter configuratie-opties en de Toon-knop om geselecteerde clips bekijken in het Clipdiary galerie venster. Vergeet ook niet om de database te comprimeren op de laatste pagina.

en: There are three simple steps in order to get a clip from the clipboard history
nl_NL: er zijn drie eenvoudige stappen te doorlopen om een klembord-clip uit de klembordgeschiedenis te halen

en: These are system-wide Hot Keys. You can press them at any time in order to bring the program to the screen, quickly copy the previous or the next clip to the clipboard if Clipdiary is running.
nl_NL: Dit zijn systeemwijde Sneltoetscombinaties. U kunt ze altijd indrukken om het programma op het scherm te krijgen en snel de vorige of volgende clip naar het klembord te kopiëren als Clipdiary actief is.

en: This application already in the list.
nl_NL: Deze toepassing staat al in de lijst.

en: This is LAST day of your %i-day trial period
nl_NL: dit is de LAATSTE dag van uw %i-dagen proefperiode

en: This is day %i of your %i-day trial period
nl_NL: Dit is dag %i van uw %i-dagen proefperiode

en: This is really very...
    very
    very...
    ...very long clip in several lines
nl_NL: Dit is een echte lange...
    lange
    lange...
    ...lange clip met meerdere regels

en: This is used for troubleshooting only and should normally be set to 70 ms or less. If you experience problems while pasting clips, try increasing this value up to 200 ms if required. You may also want to disable restoration of clipboard contents.
nl_NL: Dit wordt alleen gebruikt voor probleemoplossen en moet standaard op 70 ms of minder staan. Wanneer u problemen heeft bij het plakken van clips kunt u de waarde eventueel verhogen tot 200 ms. U zou ook kunnen proberen het herstellen van de klembordinhoud uit te schakelen.

en: This wizard helps you export clips to file(s)
nl_NL: Deze wizard helpt u de clips naar een bestand te kopiëren

en: This wizard will allow you to configure Clipdiary according to your preferences and get acquainted with main methods of work with the program
nl_NL: Deze wizard laat u Clipdiary instellen volgens uw voorkeuren en laat u kennismaken met de belangrijkste aspecten van het programma

en: Time to show a tooltip (ms)
nl_NL: weergavetijd van een tooltip (ms)

en: Time to show a tooltip for the Quick Copy (ms)
nl_NL: weergavetijd van tooltip voor Snelkopiëren (ms)

en: Title for Quick Copy tooltip
nl_NL: Titel voor Snel Kopiëren tooltip

en: Title length
nl_NL: Titel lengte

en: Toolbar settings
nl_NL: Werkbalk instellingen

en: Tooltip options
nl_NL: Tooltip opties

en: Troubleshooting
nl_NL: Probleemoplossen

en: Try to increase this value only if you have trouble with catching data from Clipboard! Default value is 20
nl_NL: Deze waarde alleen verhogen als u moeilijkheden ondervindt bij het afvangen van gegevens uit het Klembord! Standaard waarde is 20

en: Try to select a clip and copy it to the clipboard without opening Clip Selection Dialog Box
nl_NL: Probeer een klembord-clip te selecteren en te plakken naar het klembord zonder het Clipselectie dialoogvak te openen

en: Turn off this option if you prefer copying clip back into clipboard instead of pasting it to the active window by pressing Enter or double-clicking at clip tree.
nl_NL: Schakel deze optie uit als u liever de clip terugkopieert naar het klembord inplaats van het te plakken in het actieve venster door op de Enter-toets te drukken of te dubbelklikken in de cliplijst.

en: Turn this on if you are using other clipboard managers that monitor clipboard data in order to avoid problems
nl_NL: Schakel dit in als u andere klembordbeheertoepassingen gebruikt die het klembord monitoren om problemen te vermijden

en: Unknow data format
nl_NL: Onbekend gegevensformaat

en: Unknown data format: Data was taken from %s - %s
nl_NL: Onbekend gegevensformaat: Data is van %s - %s

en: Unsupported data format
nl_NL: Niet ondersteund gegevensformaat

en: Url for search selected text in the web
nl_NL: Url voor zoeken naar geselecteerde tekst op het web

en: Use 0 for automatic mode.
nl_NL: Gebruik 0 voor automatische modus.

en: Use Ctrl + F9 in order to reset the filter without changing the selected clip.
nl_NL: Gebruik Ctrl + F9 om het filter opnieuw in te stellen zonder de geselecteerde clip te veranderen.

en: Use arrow keys on the keyboard or mouse
nl_NL: Gebruik de pijltoetsen van het toetsenbord of de muis

en: Use custom settings
nl_NL: Gebruik aangepaste instellingen

en: Use own word-wrap algorithm for tooltip text
nl_NL: Gebruik eigen woordomloop algorithme voor tooltip tekst

en: Version
nl_NL: Versie

en: View detail information
nl_NL: Bekijk gedetailleerde informatie

en: Visit Home Page
nl_NL: Bezoek de thuispagina

en: Web Site
nl_NL: Website

en: Welcome to the wizard for configuring and
     getting acquainted with Clipdiary!
nl_NL: Welkom bij de wizard voor het instellen van en
     kennismaken met Clipdiary!

en: What Hot Key do you prefer?
nl_NL: Welke Sneltoetscombinatie heeft uw voorkeur?

en: When you need data which have been copied to the clipboard earlier, just press the main hot key and the clip selection dialog box will appear on the screen.
nl_NL: Wanneer u gegevens nodig heeft die eerder naar het klembord zijn gekopieerd, drukt u gewoon op de Hoofdsneltoetscombinatie en het clipselectie dialoogvak zal op het scherm verschijnen.

en: Yes, but check for duplicates
nl_NL: Ja, maar controleer op duplikaten

en: You already have a licence - click to view detail information
nl_NL: U heeft al een licentie - klik voor gedetailleerde informatie

en: You are using the latest version of %s
nl_NL: U gebruikt de laatste versie van %s

en: You can <a href="%RegUrl%"> find more information at this page
nl_NL: U kunt <a href="%RegUrl%"> meer informatie vinden op deze pagina

en: You can not delete starred clips, you should first remove star.
nl_NL: Je kunt met ster clips niet verwijderen, moet u eerst de ster weghalen.

en: You can quickly copy any saved clip back to the clipboard even without opening clip selection dialog box. Just use these two hot keys:
nl_NL: U kunt elk willekeurig opgeslagen clip snel terug kopiëren naar het klembord zonder de clipselectie dialoogvak te openen. Gebruik gewoon deze twee sneltoetscombinaties:

en: You can use Smart Capture to catch data from any program (instead of CTRL+C or CTRL+Insert), even if the monitoring clipboard is disabled. Moreover, it is handy if you want save clip with label.
    
    Don't use ALT+Character for this hot key, CTRL+SHIFT+C is good idea.
nl_NL: U kunt Smart Capture gebruiken om gegevens af te vangen van elk programma (in plaats van CTRL+C of CTRL+Insert), zelfs als het monitoren van het klembord is uitgeschakeld. Bovendien is het handig als jeeent clip met een label wilt opslaan met label.
    
    Gebruik niet ALT+Letterteken voor deze sneltoets, CTRL+SHIFT+C is een goed idee.

en: You can use this parameter for customize search engine for search selected text in the web, default value is http://www.google.com/#q={SelectedText}. {SelectedText} will be replaced with selected text
nl_NL: U kunt deze parameter gebruiken in een aangepaste zoekmachine voor zoeken naar geselecteerde tekst op het web. De standaard waarde http://www.google.com/#q={SelectedText}. {SelectedText} zal vervangen worden door de geselecteerde tekst

en: You have 5 days trial to evaluate new feature.
nl_NL: U heeft 5 proefdagen om de nieuwe functies te evalueren.

en: You have new achievement, click to view it!
nl_NL: U heeft een nieuwe prestatie behaald, klik om deze te zien!

en: You may be interested in our other utilities that make everyday work with a computer easier:
nl_NL: U bent misschien geïnteresseerd in andere hulprogramma's die het dagelijks werk op de computer vergemakkelijken:

en: You must restart %s for interface language change to take effect
nl_NL: u moet %s herstarten om de verandering van interface taal door te voeren

en: You need restart program after change this option
nl_NL: U moet het programma na wijziging van deze optie herstarten

en: You should clean your database from time to time, deleting old unnecessary clips. This saves disk space and significantly speeds up the program. Even more, deleting unused clips allows you to find useful information more quickly.
nl_NL: U dient uw database van tijd tot tijd op te schonen door oude overbodige clips te verwijderen. Dit bespaart schijfruimte en versnelt het programma aanzienlijk. Sterker nog, het verwijderen van ongebruikte clips laat u nuttige informatie sneller te vinden.

en: Your license information was copied to clipboard:
nl_NL: Uw licentieinformatie is gekopieerd naar het klembord:

en: Your license is invalid, click here to view details
nl_NL: Uw licentie is ongeldig, klik hier om de details te bekijken

en: become a fan
nl_NL: Wordt een fan

en: contact us
nl_NL: Contact

en: don't ask me any more
nl_NL: Vraag mijn dit niet meer

en: highlighting
nl_NL: Markering

en: license(s)
nl_NL: licentie(s)

en: or
nl_NL: of

en: useful tips
nl_NL: Nuttige tips
