Clipdiary 1.0 CZ - en to cs_CZ translation catalogue (282 entries)

en: 	Processing... Please wait...
cs_CZ: 	Zpracovávám... Prosím čekejte...

en: 	Saved from Clipdiary %s
    
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=
cs_CZ: 	Uloženo z Clipdiary %s
    
    =-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=-=

en: 
    
    Do you want to open website for an update?
cs_CZ: 
    
    Chcete otevřít webovou stránku s novou verzí programu?

en: 
       Application :
cs_CZ: 
       Aplikace :

en: 
       Created : %s  	  size : %s bytes
cs_CZ: 
       Vytvořeno : %s  	  velikost : %s bytů

en: 
       Title :
cs_CZ: 
       Název :

en: 
     ...[text is truncated]
cs_CZ: 
     ...[text je zkrácen]

en:  Check for new version
cs_CZ: Zkontroluj dostupnost nové verze

en:  copied from
cs_CZ: zkopírováno z

en:  view details
cs_CZ: zobrazit detaily

en: %i clips from %i were successfully exported to:
    
    %s
cs_CZ: %i položek z %i bylo úspěšně exportováno do:
    
    %s

en: &About Clipdiary
cs_CZ: O &programu Clipdiary

en: &Add new
cs_CZ: &Přidej nový

en: &Advanced
cs_CZ: &Rozšířené

en: &Always on top
cs_CZ: &Vždy na vrchu

en: &Cancel
cs_CZ: &Storno

en: &Clip
cs_CZ: &Položka schránky

en: &Copy to clipboard
cs_CZ: &Kopírovat do schránky

en: &Delete
cs_CZ: &Smazat

en: &Display icon in the system tray
cs_CZ: &Zobrazit ikonu v oznamovací oblasti

en: &Empty database
cs_CZ: Vyprázdnit databázi

en: &File
cs_CZ: &Soubor

en: &From Clipboard
cs_CZ: &Ze schránky

en: &Help
cs_CZ: &Nápověda

en: &Images
cs_CZ: Obrázky

en: &Lists of copied files
cs_CZ: Seznamy zkopírovaných souborů

en: &Minimize to the system tray on run
cs_CZ: &Minimalizovat do oznamovací oblasti

en: &Minimize to tray
cs_CZ: &Minimalizovat do oznamovací oblasti

en: &Monitor Clipboard
cs_CZ: &Monitorovat schránku

en: &Monitor clipboard
cs_CZ: &Monitorovat schránku

en: &Multiple pasting...
cs_CZ: &Vícenásobné vložení...

en: &Open Main Window
cs_CZ: &Otevřít hlavní okno programu

en: &Options
cs_CZ: M&ožnosti

en: &Other
cs_CZ: &Jiný

en: &Paste to active window
cs_CZ: &Vložit do vybraného okna

en: &Rename
cs_CZ: Přejmenova&t

en: &Reset to default
cs_CZ: &Nastav na výchozí

en: &Run on Windows startup
cs_CZ: &Spustit při startu Windows

en: &Save to file...
cs_CZ: &Uložit do souboru...

en: &Send feedback
cs_CZ: &Odeslat report

en: &Set of original clips
cs_CZ: &Sada původních položek

en: &Single file - all clips in one txt file
cs_CZ: &Jeden soubor - všechny položky v jednom TXT souboru

en: &Specify path to file
cs_CZ: &Zadání cesty k souboru

en: &Standard formats
cs_CZ: &Standardní formáty

en: &Text clips
cs_CZ: Textové položky

en: &Visit homepage
cs_CZ: &Přejít na domovskou stránku

en: 1. First of all, press this button in order to copy a few clips to the clipboard
cs_CZ: 1. Nejprve stiskněte toto tlačítko, abyste zkopírovali několik položek do schránky

en: 1. Press the main hot key (CTRL+D by default)
cs_CZ: 1. Stiskněte hlavní klávesou zkratku (ve výchozím nastavení CTRL+D)

en: 1. Select a clip using hot key combinations for copying previous or next clip from the history back to clipboard
cs_CZ: 1. Vyberte položku pomocí klávesových zkratek pro kopírování předchozí nebo následující položky z historie uložených položek zpět do schránky

en: 2. Now place the cursor into the input field below and press the hot key you selected (CTRL+D by default). Select any clip and press Enter.
cs_CZ: 2. Nyná umístěte kurzor do políčka níže a stiskněte zvolenou klávesovou zkratku (výchozí nastavení je Ctrl+D). Vyberte některou z položek a stiskněte Enter.

en: 2. Now when needed data is copied, place the cursor into the input field below and paste data as usual (ctrl+v or shift+insert)
cs_CZ: 2. Potřebná data jsou nyní zkopírována. Přesuňte kurzor do vstupního políčka níže a vložte data ze schránky jako obvykle (Ctrl+V nebo Shift+Insert)

en: 2. Select necessary clip
cs_CZ: 2. Vyberte potřebnou položku

en: 3. Get it!
cs_CZ: 3. Použijte ji!

en: Add CVIF when copying data
cs_CZ: Přidávat CVIF při kopírování dat

en: Add CVIF when pasting data to target window
cs_CZ: Přidávat CVIF při vkládání dat do cílového okna

en: Add CVIF when restoring clipboard after pasting data
cs_CZ: Přidávat CVIF při obnovení obsahu schránky po vložení dat

en: Advanced
cs_CZ: Rozšířené

en: Always
cs_CZ: Vždy

en: Application list
cs_CZ: Seznam programů

en: Are you sure you want to close this Wizard?
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete ukončit průvoce?

en: Are you sure you want to select %s language? Please confirm
cs_CZ: Jste si jisti, že chcete zvolit jazyk %s ? Prosím potvrďte

en: Automatically paste a clip after the Quick Copy (when you release keys)
cs_CZ: Automaticky vložit položku po Rychlém kopírování (při uvolnění klávesy)

en: Background color
cs_CZ: Barva pozadí

en: Browse...
cs_CZ: Prohlížet...

en: C&opy as plain text
cs_CZ: K&opírovat jako prostý text

en: Can't make description and title :(
cs_CZ: Nemohu vytvořit popisek a název :(

en: Cancel
cs_CZ: Storno

en: Catch data when copying clip from Clipdiary
cs_CZ: Zachycuj data při kopírování položek z Clipdiary

en: Change background color
cs_CZ: Změnit barvu pozadí

en: Change colors for pasted item, so you can find it quickly
cs_CZ: Změnit barvu vložené položky, aby šla rychle najít

en: Change text color
cs_CZ: Změnit barvu textu

en: Change them if you prefer other hot key combinations
cs_CZ: Změňte je pokud dáváte přednost jiným klávesovým zkratkám

en: Check for &updates
cs_CZ: Zkontrolovat updaty

en: Check for &updates every 30 days
cs_CZ: Zkontrolovat updaty každých 30 dní

en: Choose a directory
cs_CZ: Zvolte složku:

en: Choose a new database
cs_CZ: Výběr nové databáze

en: Click Next if Ctrl+D is suitable for you
cs_CZ: Klikněte na Další pokud Vám vyhovuje Ctrl+D

en: Click Next to continue
cs_CZ: Pro pokračování klikněte na Další

en: Clipdiary FAQ - answers for your questions
cs_CZ: Clipdiary FAQ - odpovědi na Vaše nejčastější dotazy

en: Clipdiary compares every new caught data with several latest clips and doesn't save data if it is a duplicate. Remember, the bigger this value is, the less duplicate copies at the database would be, and the more slowly Clipdiary would work and the more memory it would require. We recommend using a value from 5 to 10.
cs_CZ: Clipdiary porovnává všechna nová data s několika posledními položkami a neukládá data pokud jsou duplikátní. Mějte na paměti, že čím vyšší je tato hodnota, tím méně duplikátních položek bude v databázi a zároveň Clipdiary poběží pomaleji a bude potřebovat více paměti. Doporučujeme používat hodnotu mezi 5 a 10.

en: Clipdiary creates titles for each clip and stores them in the database. You can see these titles in the clipboard history list.
cs_CZ: Clipdiary vytváří názvy pro každou položku a ukládá je do databáze. Tyto názvy můžete vidět v seznamu položek schránky.

en: Clipdiary window will appear at the screen
cs_CZ: Na obrazovce se objeví okno Clipdiary

en: Clone and Switch
cs_CZ: Zkopíruj a přepni

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Close window
cs_CZ: Zavřít okno

en: Compatibility Delay (ms)
cs_CZ: Prodleva za účelem kompatibility (ms)

en: Configuration Wizard for Clipdiary
cs_CZ: Konfigurační průvodce pro Clipdiary

en: Contact us
cs_CZ: Kontaktuje nás

en: Copy a few Clips to Clipboard
cs_CZ: Zkopírujte několik položek do schránky

en: Copy a&s plain text
cs_CZ: Kopírovat &jako prostý text

en: Ctrl+C - copy it to the clipboard
cs_CZ: Ctrl+C - zkopírovat do schránky

en: Database
cs_CZ: Databáze

en: Delay (ms)
cs_CZ: Prodleva (ms)

en: Delay before catching data (ms)
cs_CZ: Prodleva před zachycením dat (ms)

en: Destination folder:
cs_CZ: Cílová složka:

en: Do not capture data in case of the Clipboard Viewer Ignore Format
cs_CZ: Nezachytávat data v případě Clipboard Viewer Ignore Format (CVIF)

en: Do you want to delete all records from the database?
cs_CZ: Chcete vymazat všechny záznamy z databáze?

en: E&xit
cs_CZ: &Konec

en: Emulate Ctrl+V for pasting
cs_CZ: Emuluje Ctrl+V při vkládání

en: Emulate Ctrl+V or Shift+Insert when pasting clip from Clipdiary.
cs_CZ: Emuluje Ctrl+V nebo Shift+Insert při vkládání položky z Clipdiary.

en: Enter Key
cs_CZ: Zadejte klíč

en: Enter a license key
cs_CZ: Zadejte licenční klíč

en: Enter clipboard format name:
cs_CZ: Zadejte jméno formátu schránky:

en: Enter name &manually
cs_CZ: Zadejte jméno &ručně

en: Enter new title:
cs_CZ: Zadejte nový název:

en: Enter or double click - paste clip to the target window
cs_CZ: Enter nebo dvojklik vloží položku do cílového okna.

en: Enter registration key
cs_CZ: Zadejte registrační klíč

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error while getting information about new version of %s
cs_CZ: Nastala chyba při získávání informací o nové verzi %s

en: Error while registering Main Hot Key combination.
cs_CZ: Chyba při registraci Hlavní klávesové zkratky.

en: Error while registering hotkey combination for copying a Next Clip.
cs_CZ: Chyba při registraci Klávesové zkratky pro kopírování následující položky.

en: Error while registering hotkey combination for copying a Previous Clip.
cs_CZ: Chyba při registraci Klávesové zkratky pro kopírování předchozí položky.

en: Error while registering hotkey combination for pasting current clipboard as plain text.
cs_CZ: Chyba při registraci Klávesové zkratky pro vložení obsahu schránky jako prostý text.

en: Error while registering main hot key combination.
cs_CZ: Chyba při registraci hlavní klávesové zkratky.

en: Evaluate LAST day
cs_CZ: POSLEDNÍ den na vyzkoušení

en: Evaluate now
cs_CZ: Vyzkoušet hned

en: Evaluate now - %i day(s) left
cs_CZ: Vyzkoušejte teď - zbývá %i dnů

en: Evaluation version: %i day(s) left
cs_CZ: Zkušební verze: Zbývá %i dnů

en: Example of clip #1
cs_CZ: Příklad položky č. 1

en: Export clips into:
cs_CZ: Exportovat položky do:

en: Failed to close the clipboard.
cs_CZ: Nepodařilo se zavřít schránku.

en: Failed to empty the clipboard.
cs_CZ: Nepodařilo se vyprázdnit schránku.

en: Filtering
cs_CZ: Filtrování

en: First page - newest clips
cs_CZ: První stránka - nejnovější položky

en: Flashnote
cs_CZ: Flashnote (Rychlé poznámky)

en: Flashnote is a rough copy for your texts.
cs_CZ: Flashnote je snadno a rychle přístupné místo pro Vaše poznámky.

en: Flashpaste
cs_CZ: Flashpaste (Rychlé vkládání)

en: For a tooltip used for the Quick Copy (in milliseconds, 1 second = 1000 ms. Set 0 to cancel automatic hide)
cs_CZ: Pro bublinovou nápovědu pro Rychlé kopírování (v milisekundách, 1 sekunda = 1000ms. Nastavení 0 zakáže automatické skrývání)

en: For a tooltip with the full clip data in the main window (in milliseconds, 1 second = 1000 ms. Set 0 to cancel automatic hide)
cs_CZ: Pro bublinovou nápovědu s celým textem v hlavním okně (v milisekundách, 1 sekunda = 1000ms. Nastavení 0 zakáže automatické skrývání)

en: Format list
cs_CZ: Formát seznamu

en: Formats filter
cs_CZ: Formátovací filtr

en: From &Database
cs_CZ: Z &databáze

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Get License Now...
cs_CZ: Získat licenci hned...

en: Get full power of Clipdiary for all time!
cs_CZ: Využívejte všechny možnosti Clipdiary napořád!

en: Get full version
cs_CZ: Získat plnou verzi

en: Good Luck!
cs_CZ: Hodně štěstí!

en: Have all your often used texts at your fingertips
cs_CZ: Mějte po ruce všechny Vaše často používané texty

en: Hide after copying or pasting
cs_CZ: Skrýt po zkopírování nebo vložení

en: Highlight pasted items
cs_CZ: Zvýraznit vložené položky

en: Hot keys
cs_CZ: Klávesové zkratky

en: How It Works
cs_CZ: Jak to funguje?

en: How many clips per page Clipdiary should show in the main window?
cs_CZ: Kolik položek na stránku má Clipdiary zobrazit v hlavním okně?

en: I Want to Buy Now
cs_CZ: Chci koupit Clipdiary HNED

en: I understand how to work with the program
cs_CZ: Rozumím tomu, jak pracovat s tímto programem

en: If attempts to get data from the clipboard cause problems with some applications - add them to this list. Clipdiary won't try to get data from these applications.
cs_CZ: Pokud pokus o získání dat ze schránky vede k problémům s některým programem - přidejte program do tohoto seznamu. Clipdiary se nebude pokoušet získat data z těchto programů.

en: If attempts to get data in some particular formats from the clipboard cause problems - add them to this list. Clipdiary won't try to get data in these formats.
cs_CZ: Pokud pokus o získání dat ze schránky v určitém formátu vede k problémům - přidejte formát do tohoto seznamu. Clipdiary se nebude pokoušet získat data v těchto formátech.

en: If you want Clipdiary to ignore hot keys pressing in some applications (in games, for example), just add them to this list.
cs_CZ: Pokud chcete, aby Clipdiary ignoroval klávesové zkratky v některých programech (např. ve hrách), potom je přidejte na tento seznam.

en: Image %ix%i, %i Bit Depth
cs_CZ: Obrázek %ix%i, %i bitová hloubka

en: Image: Can't get information about image:(
cs_CZ: Obrázek: Nemohu získat informace o obrázku :(

en: In other case, focus will be automatically moved to new clip only if current clip is last in list.
cs_CZ: V opačném případě bude nová položka nastavena jako aktivní jen když právě aktivní položka je poslední v seznamu.

en: Incremental search
cs_CZ: Postupné hledání

en: Interface
cs_CZ: Uživatelské rozhraní

en: Interface language:
cs_CZ: Jazyk programu:

en: Just click Next if these combinations are suitable for you
cs_CZ: Pokud Vám tyto kombinace vyhovují, klikněte na Další

en: Just one more text for your practice
cs_CZ: Ještě jeden text pro vyzkoušení

en: Just place the cursor into the field below and press any key combination
cs_CZ: Umístěte kurzor do políčka níže a stiskněte libovolnou kombinaci kláves

en: Last copied clip
cs_CZ: Naposledy zkopírovaná položka

en: Last page - oldest clips
cs_CZ: Poslední stránka - nejstarší položky

en: Let it save your time day by day
cs_CZ: Šetřte Váš čas s Clipdiary každý den

en: List of copied files:
cs_CZ: Seznam zkopírovaných souborů:

en: Maximum clips saved in the database between sessions
cs_CZ: Maximální počet položek uložených v databázi při ukončení programu

en: Minimize to the system tray instead of &closing
cs_CZ: Minimalizovat do oznamovací oblasti místo &ukončení programu

en: Most of modern password managers add Clipboard Viewer Ignore Format when copying passwords to notify that this data should not be saved by Clipboard Managers
cs_CZ: Většina moderních správců hesel nastavuje Clipboard Viewer Ignore Format (CVIF) při kopírování hesel a to za účelem informování správců schránky jako je Clipdiary, že tato data nemají být ukládána.

en: Multiple Pasting
cs_CZ: Vícenásobné vložení

en: Name:
cs_CZ: Jméno:

en: Never
cs_CZ: Nikdy

en: New version of %s is available.
    
       Current version:  %s
       New version:  %s
       Release date:  %s
    
    %s
cs_CZ: Je k dispozici nová verze %s.
    
       Současná verze:  %s
       Nová verze:  %s
       Datum vydání:  %s
    
    %s

en: Next page - newer clips
cs_CZ: Daší stránka - novější položky

en: Now you are ready to paste clip from the clipboard history. Try to do this in order to understand main principles of work
cs_CZ: Nyní můžete vložit položku z historie schránky. Vyzkoušejte si to, abyste porozuměli fungování programu

en: Now you are ready to work with Clipdiary. We wish you good luck and hope Clipdiary will become a reliable and good assistant for you.
cs_CZ: Nyní umíte pracovat s Clipdiary. Přejeme Vám hodně úspěchů a věříme, že se Clipdiary stane Vaším spolehlivým a užitečným pomocníkem.

en: Now you know that it's easy to paste text from the clipboard history, do you?
cs_CZ: Teď víte, jak snadno lze vkládat text z historie schránky, že?

en: Number of clips per page
cs_CZ: Počet položek na stránku

en: Number of clips to check for duplicate
cs_CZ: Počet položek ke zkontrolování duplicity

en: One &plain text clip
cs_CZ: &Prostý text - jedna položka

en: Open file
cs_CZ: Otevřít soubor

en: Open folder
cs_CZ: Otevřít složku

en: Open the Clip Selection Dialog Box:
cs_CZ: Otevřít okno pro výběr položky:

en: Options
cs_CZ: Možnosti

en: Order Clipdiary Now and get the full version within minutes!
cs_CZ: Objednejte si Clipdiary HNED a získáte plnou verzi během několika minut!

en: Pa&ste as plain text
cs_CZ: Vložit jako pro&stý text

en: Paste
cs_CZ: Vložit

en: Paste &as plain text
cs_CZ: Vložit &jako prostý text

en: Paste as:
cs_CZ: Vložit jako:

en: Paste current clipboard contents as plain text:
cs_CZ: Vložit současný obsah schránky jako prostý text:

en: Paste key
cs_CZ: Vložte klíč

en: Paste options
cs_CZ: Možnosti vložení

en: Paste your registration key:
cs_CZ: Vložte Váš registrační klíč:

en: Pasting clip to the window is a default action
cs_CZ: Vložení položky do okna je výchozí přednastavená akce

en: Path to the database
cs_CZ: Cesta k databázi

en: Play sound:
cs_CZ: Přehrát zvuk:

en: Please select a subentry from the list!
cs_CZ: Prosím vyberte položku ze seznamu!

en: Practice page
cs_CZ: Vyzkoušejte to!

en: Practice page #2
cs_CZ: Stránka pro vyzkoušení č. 2

en: Previous page - older clips
cs_CZ: Předchozí stránka - starší položky

en: Problem applications
cs_CZ: Problematické programy

en: Problem formats
cs_CZ: Problematické formáty

en: Process only:
cs_CZ: Zpracovat pouze:

en: Quick copy the next clip to the clipboard
cs_CZ: Rychlé kopírování následující položky do schránky

en: Quick copy the next clip to the clipboard:
cs_CZ: Rychlé zkopírování následující položky do schránky:

en: Quick copy the previous clip to the clipboard:
cs_CZ: Rychlé zkopírování předchozí položky do schránky:

en: Quit program?
cs_CZ: Ukončit program?

en: Read Clipdiary BLOG - a lot of useful tips
cs_CZ: Přečtěte si blog o Clipdiary - najdete zde mnoho užitečných tipů

en: Register it
cs_CZ: Zaregistrovat

en: Registration information:
cs_CZ: Registrační informace:

en: Registration window
cs_CZ: Registrace

en: Release date
cs_CZ: Datum vydání

en: Reset filter and show all clips
cs_CZ: Zruš filtr a ukaž všechny položky

en: Restore clipboard contents after pasting a Clip
cs_CZ: Obnovit obsah schránky po vložení položky

en: Result:
cs_CZ: Výsledek:

en: Risk free unconditional 30 day money-back guarantee
cs_CZ: Záruka vracení peněz během 30 dní bez jakýchkoliv rizik nebo podmínek

en: Save exported clips into:
cs_CZ: Uložit exportované položky do:

en: Save to file(s) wizard
cs_CZ: Průvodce uložením do souboru(ů)

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Second clip
cs_CZ: Druhá položka

en: Secure Online Ordering
cs_CZ: Bezpečná online objednávka

en: Select Hot Key for quick copying
cs_CZ: Vyberte klávesovou zkratku pro Rychlé kopírování

en: Select Main Hot Key
cs_CZ: Vyberte Hlavní klávesovou zkratku

en: Select destination
cs_CZ: Vyberte umístění

en: Select format(s) that should be ignored
cs_CZ: Vyberte formát(y), které mají být ignorovány

en: Separate by:
cs_CZ: Oddělovač:

en: Set '0' to empty the database on exit
cs_CZ: Nastavte '0', pokud chcete vyprázdnit databázi při ukončení programu

en: Set of &files - each clip into personal file
cs_CZ: Více souborů - každá položka do vlastního souboru

en: Should Clipdiary add a new clip to the top of the clipboard history list when you copy data from the program? Does not affect the Quick Copy feature.
cs_CZ: Má Clipdiary přidávat nové položky do seznamu položek při kopírování dat z programu? Neovlivňuje funkci Rychlého kopírování.

en: Sorry, but your trial period has expired
cs_CZ: Litujeme, Vaše zkušební doba uplynula

en: Sorry, your subscription for free UPGRADES has expired,
cs_CZ: Litujeme, Váš nárok na bezplatný UPGRADE vypršel,

en: Start after (characters)
cs_CZ: Začít po (znacích)

en: Subscribe to &newsletter
cs_CZ: Přihlásit k odběru novinek

en: Support
cs_CZ: Podpora

en: Support Clipdiary development
cs_CZ: Podpořte vývoj Clipdiary

en: Switch to another database
cs_CZ: Přepnout na jinou databázi

en: Switch to own word-wrap algorithm for tooltip text under Vista and Window 7 as workaround Windows bug.
cs_CZ: Přepnout na vlastní algoritmus zalamování textu bublinové nápovědy ve Windows Vista a Windows 7 za účelem obejití chyby ve Windows.

en: Test clips were successfully copied to clipboard
cs_CZ: Položky byly úspěšně zkopírovány do schránky za účelem vyzkoušení

en: Test clips were successfully copied to the clipboard
cs_CZ: Položky byly úspěšně zkopírovány do schránky za účelem vyzkoušení

en: Text color
cs_CZ: Barva textu

en: Thanks! Clipdiary will be restarted now...
cs_CZ: Děkujeme Vám! Clipdiary se nyní restartuje...

en: There are three simple steps in order to get a clip from the clipboard history
cs_CZ: Tři jednoduché kroky k získání položky z historie schránky

en: These are system-wide Hot Keys. You can press them at any time in order to bring the program to the screen, quickly copy the previous or the next clip to the clipboard if Clipdiary is running.
cs_CZ: Toto jsou klávesové zkratky, které můžete kdykoliv stisknout k zobrazení okna programu a rychlému kopírování předchozí nebo následující položky do schránky, pokud Clipdiary běží.

en: This application already in the list.
cs_CZ: Tento program je již v seznamu.

en: This is LAST day of your %i-day trial period
cs_CZ: Toto je POSLEDNÍ den Vaší %i-denní zkušební doby

en: This is day %i of your %i-day trial period
cs_CZ: Toto je %i. den Vaší %i-denní zkušební doby

en: This is really very...
    very
    very...
    ...very long clip in several lines
cs_CZ: Toto je opravdu velmi...
    velmi
    velmi...
    ...velmi dlouhá položka na několik řádků

en: This is used for troubleshooting only and should normally be set to 70 ms or less. If you experience problems while pasting clips, try increasing this value up to 200 ms if required. You may also want to disable restoration of clipboard contents.
cs_CZ: Využívá se pouze pro odstraňování problémů a obvykle je nastavena na 70 ms nebo méně. Pokud zaznamenáte problémy během vkládání položek, zkuste zvýšit tuto hodnotu na 200 ms. Také můžete zkusit zakázat obnovování obsahu schránky.

en: This wizard helps you export clips to file(s)
cs_CZ: Tento průvodce Vám pomůže exportovat položky ze schránky do souboru(ů)

en: This wizard will allow you to configure Clipdiary according to your preferences and get acquainted with main methods of work with the program
cs_CZ: Průvodce Vám umožní nastavit Clipdiary podle Vašich potřeb a seznámí Vás s hlavními způsoby použití programu.

en: Time to show a tooltip (ms)
cs_CZ: Doba zobrazení bublinové nápovědy (milisekund)

en: Time to show a tooltip for the Quick Copy (ms)
cs_CZ: Doba zobrazení bublinové nápovědy pro Rychlé kopírování (ms)

en: Title for Quick Copy tooltip
cs_CZ: Název pro bublinovou nápovědu pro Rychlé kopírování

en: Title length
cs_CZ: Délka názvu

en: Tooltip options
cs_CZ: Možnosti bublinové nápovědy

en: Troubleshooting
cs_CZ: Ostraňování problémů

en: Try to increase this value only if you have trouble with catching data from Clipboard! Default value is 20
cs_CZ: Zkuste zvětšit tuto hodnotu jen pokud máte potíže se zachytáváním dat ze schránky! Výchozí hodnota je 20

en: Try to select a clip and copy it to the clipboard without opening Clip Selection Dialog Box
cs_CZ: Zkuste vybrat položku a zkopírovat ji do schránky bez otevírání seznamu položek

en: Turn off this option if you prefer copying clip back into clipboard instead of pasting it to the active window by pressing Enter or double-clicking at clip tree.
cs_CZ: Vypněte tuto volbu pokud dáváte přednost kopírování položky zpět do schránky místo vložení položky do aktivního okna stisknutím klávesy Enter nebo dvojklikem v seznamu položek.

en: Turn this on if you are using other clipboard managers that monitor clipboard data in order to avoid problems
cs_CZ: Zapněte tuto volbu, pokud používáte také jiné správce schránky, abyste se vyhnuli problémům

en: Unknown data format: Data was taken from %s - %s
cs_CZ: Neznámý formát dat: Data byla získána z %s - %s

en: Unsupported data format
cs_CZ: Nepodporovaný formát dat

en: Use arrow keys on the keyboard or mouse
cs_CZ: Použijte šipky na klávesnici nebo myš

en: Use own word-wrap algorithm for tooltip text
cs_CZ: Použití vlastního algoritmu k zalamování textu bublinové nápovědy

en: Version
cs_CZ: Verze

en: View detail information
cs_CZ: Zobrazit detailní informace

en: Visit Home Page
cs_CZ: Navštivte domovskou stránku

en: Web Site
cs_CZ: Webová stránka

en: Welcome to the wizard for configuring and
     getting acquainted with Clipdiary!
cs_CZ: Vítejte v průvodci, který Vás provede nastavením a seznámí Vás s Clipdiary.

en: What Hot Key do you prefer?
cs_CZ: Jaké klávesové zkratce dáváte přednost?

en: When you need data which have been copied to the clipboard earlier, just press the main hot key and the clip selection dialog box will appear on the screen.
cs_CZ: Když potřebujete data dříve zkopírovaná do schránky, stiskněte Hlavní klávesovou zkratku a na obrazovce se objeví okno se seznamem položek.

en: Yes, but check for duplicates
cs_CZ: Ano, ale kontroluj duplicity

en: You already have a licence - click to view detail information
cs_CZ: Již máte licenci - klikněte pro více informací

en: You are using the latest version of %s
cs_CZ: Vámi používaná verze %s je aktuální.

en: You can <a href="%RegUrl%"> find more information at this page
cs_CZ: Více informací můžete najít na této <a href="%RegUrl%"> stránce

en: You can quickly copy any saved clip back to the clipboard even without opening clip selection dialog box. Just use these two hot keys:
cs_CZ: Múžete rychle zkopírovat jakoukoliv uloženou položku zpět do schránky i bez otevírání seznamu položek. Stačí použít tyto dvě klávesové zkratky:

en: You have 5 days trial to evaluate new feature.
cs_CZ: Máte 5 dní na bezplatné vyzkoušení nových vlastností.

en: You may be interested in our other utilities that make everyday work with a computer easier:
cs_CZ: Možná Vás budou zajímat naše další programy, které usnadňují každodenní práci s počítačem:

en: You must restart %s for interface language change to take effect
cs_CZ: Musíte ukončit a znovu spustit %s, aby se změna jazyka projevila

en: Your license information was copied to clipboard:
cs_CZ: Informace o Vaší licenci byla zkopírována do schránky:

en: Your license is invalid, click here to view details
cs_CZ: Vaše licence je neplatná, klikněte zde pro zobrazení detailů

en: become a fan
cs_CZ: staňte se fanoušky

en: contact us
cs_CZ: Kontaktujte nás

en: highlighting
cs_CZ: zvýraznění

en: license(s)
cs_CZ: licence

en: or
cs_CZ: nebo

en: useful tips
cs_CZ: užitečné tipy
