wxWidgets 3.0 - en to cs_CZ translation catalogue (1841 entries)

en: 
    Please send this report to the program maintainer, thank you!
cs_CZ: 
    Pošlete, prosím, tento protokol udržovateli programu. Děkujeme!

en:               Thank you and we're sorry for the inconvenience!
cs_CZ:               Děkujeme Vám a omlouváme se za nepříjemnosti!

en:  (copy %d of %d)
cs_CZ:  (kopie %d z %d)

en:  (error %ld: %s)
cs_CZ:  (chyba %ld: %s)

en:  (in module "%s")
cs_CZ:  (v modulu "%s")

en:  Preview
cs_CZ:  Náhled

en:  bold
cs_CZ: tučné

en:  italic
cs_CZ: kurzíva

en:  light
cs_CZ: tenké

en:  strikethrough
cs_CZ:  přeškrtnuté

en: #10 Envelope, 4 1/8 x 9 1/2 in
cs_CZ: Obálka č. 10, 4 1/8 x 9 1/2 palce

en: #11 Envelope, 4 1/2 x 10 3/8 in
cs_CZ: Obálka č. 11, 4 1/2 x 10 3/8 palce

en: #12 Envelope, 4 3/4 x 11 in
cs_CZ: Obálka č. 12, 4 3/4 x 11 palců

en: #14 Envelope, 5 x 11 1/2 in
cs_CZ: Obálka č. 14, 5 x 11 1/2 palce

en: #9 Envelope, 3 7/8 x 8 7/8 in
cs_CZ: Obálka č. 9, 3 7/8 x 8 7/8 palce

en: %d of %lu
cs_CZ: %d z %lu

en: %i of %u
cs_CZ: %i z %u

en: %ld byte | %ld bytes
cs_CZ[0]: %ld bajt
cs_CZ[1]: %ld bajty
cs_CZ[2]: %ld bajtů

en: %lu of %lu
cs_CZ: %lu z %lu

en: %s (or %s)
cs_CZ: %s (nebo %s)

en: %s Error
cs_CZ: %s - chyba

en: %s Information
cs_CZ: %s - informace

en: %s Preferences
cs_CZ: Předvolby %s

en: %s Warning
cs_CZ: %s - varování

en: %s did not fit the tar header for entry '%s'
cs_CZ: %s se nevešlo do tar hlavičky záznamu '%s'

en: %s files (%s)|%s
cs_CZ: Soubory %s (%s)|%s

en: %u of %u
cs_CZ: %u z %u

en: &About
cs_CZ: O &aplikaci

en: &Actual Size
cs_CZ: &Skutečná velikost

en: &After a paragraph:
cs_CZ: Za odst&avcem:

en: &Alignment
cs_CZ: Z&arovnání

en: &Apply
cs_CZ: &Použít

en: &Apply Style
cs_CZ: &Použít styl

en: &Arrange Icons
cs_CZ: Uspořád&at ikony

en: &Ascending
cs_CZ: &Vzestupně

en: &Back
cs_CZ: &Zpět

en: &Based on:
cs_CZ: &Založeno na:

en: &Before a paragraph:
cs_CZ: &Před odstavcem:

en: &Bg colour:
cs_CZ: &Barva pozadí:

en: &Blur distance:
cs_CZ: &Délka rozostření:

en: &Bold
cs_CZ: &Tučné

en: &Bottom
cs_CZ: &Dolů

en: &Bottom:
cs_CZ: &Dolů:

en: &Box
cs_CZ: &Rámeček

en: &Bullet style:
cs_CZ: &Styl odrážek:

en: &Cancel
cs_CZ: &Storno

en: &Cascade
cs_CZ: &Kaskádově

en: &Cell
cs_CZ: &Buňka

en: &Character code:
cs_CZ: Kód &znaku:

en: &Clear
cs_CZ: &Vymazat

en: &Close
cs_CZ: &Zavřít

en: &Color
cs_CZ: &Barva

en: &Colour:
cs_CZ: &Barva:

en: &Convert
cs_CZ: &Převést

en: &Copy
cs_CZ: &Kopírovat

en: &Copy URL
cs_CZ: &Kopírovat URL

en: &Customize...
cs_CZ: &Upravit...

en: &Debug report preview:
cs_CZ: Náhle&d protokolu ladění:

en: &Delete
cs_CZ: &Odstranit

en: &Delete Style...
cs_CZ: O&dstranit styl...

en: &Descending
cs_CZ: &Sestupně

en: &Details
cs_CZ: &Detaily

en: &Down
cs_CZ: &Dolů

en: &Edit
cs_CZ: &Upravit

en: &Edit Style...
cs_CZ: &Upravit styl...

en: &Execute
cs_CZ: &Spustit

en: &File
cs_CZ: &Soubor

en: &Find
cs_CZ: &Najít

en: &Finish
cs_CZ: &Dokončit

en: &First
cs_CZ: &První

en: &Floating mode:
cs_CZ: &Režim obtékání:

en: &Floppy
cs_CZ: &Disketa

en: &Font
cs_CZ: &Písmo

en: &Font family:
cs_CZ: &Rodina písma:

en: &Font for Level...
cs_CZ: &Písmo pro úroveň...

en: &Font:
cs_CZ: &Písmo:

en: &Forward
cs_CZ: &Dopředu

en: &From:
cs_CZ: &Od:

en: &Harddisk
cs_CZ: &Pevný disk

en: &Height:
cs_CZ: &Výška:

en: &Help
cs_CZ: &Nápověda

en: &Hide details
cs_CZ: &Skrýt podrobnosti

en: &Home
cs_CZ: &Domů

en: &Horizontal offset:
cs_CZ: &Vodorovné posunutí:

en: &Indentation (tenths of a mm)
cs_CZ: Odsazení (desetiny m&ilimetrů)

en: &Indeterminate
cs_CZ: Neurč&ité

en: &Index
cs_CZ: &Rejstřík

en: &Italic
cs_CZ: &Kurzíva

en: &Jump to
cs_CZ: &Přejít na

en: &Justified
cs_CZ: &Do bloku

en: &Last
cs_CZ: Pos&lední

en: &Left
cs_CZ: Do&leva

en: &Left:
cs_CZ: Do&leva:

en: &List level:
cs_CZ: Úroveň &seznamu:

en: &Move
cs_CZ: &Přesunout

en: &Move the object to:
cs_CZ: &Přesunout objekt do:

en: &Network
cs_CZ: &Síť

en: &New
cs_CZ: &Nový

en: &Next
cs_CZ: &Další

en: &Next >
cs_CZ: &Další >

en: &Next Paragraph
cs_CZ: &Další odstavec:

en: &Next Tip
cs_CZ: &Další tip

en: &Next style:
cs_CZ: &Další styl:

en: &No
cs_CZ: &Ne

en: &Notes:
cs_CZ: Poz&námky:

en: &Number:
cs_CZ: &Číslo:

en: &Open...
cs_CZ: &Otevřít...

en: &Outline level:
cs_CZ: Úr&oveň odstavce:

en: &Page Break
cs_CZ: &Konec stránky

en: &Paste
cs_CZ: &Vložit

en: &Picture
cs_CZ: &Obrázek

en: &Point size:
cs_CZ: &Velikost bodu:

en: &Position (tenths of a mm):
cs_CZ: &Pozice (desetiny mm):

en: &Position mode:
cs_CZ: &Režim pozice:

en: &Preferences
cs_CZ: &Předvolby

en: &Previous
cs_CZ: &Předchozí

en: &Previous Paragraph
cs_CZ: &Předchozí odstavec

en: &Print...
cs_CZ: &Tisk...

en: &Properties
cs_CZ: &Vlastnosti

en: &Quit
cs_CZ: &Ukončit

en: &Redo
cs_CZ: P&rovést znovu

en: &Redo
cs_CZ: P&rovést znovu

en: &Rename Style...
cs_CZ: &Přejmenovat styl...

en: &Replace
cs_CZ: Nah&radit

en: &Restart numbering
cs_CZ: &Restartovat číslování

en: &Restore
cs_CZ: &Obnovit

en: &Right
cs_CZ: Dop&rava

en: &Right:
cs_CZ: Dop&rava:

en: &Save
cs_CZ: &Uložit

en: &Save as
cs_CZ: &Uložit jako

en: &See details
cs_CZ: &Zobrazit podrobnosti

en: &Show tips at startup
cs_CZ: &Zobrazovat tipy při spuštění

en: &Size
cs_CZ: Veliko&st

en: &Size:
cs_CZ: Veliko&st:

en: &Skip
cs_CZ: Pře&skočit

en: &Spacing (tenths of a mm)
cs_CZ: Mezery (de&setiny mm)

en: &Spell Check
cs_CZ: Kontrola pravopi&su

en: &Stop
cs_CZ: Za&stavit

en: &Strikethrough
cs_CZ: &Přeškrtnuté

en: &Style:
cs_CZ: &Styl:

en: &Styles:
cs_CZ: &Styly:

en: &Subset:
cs_CZ: Pod&skupina:

en: &Synchronize values
cs_CZ: &Synchronizovat hodnoty

en: &Table
cs_CZ: &Tabulka

en: &Top
cs_CZ: &Nahoru

en: &Top:
cs_CZ: &Nahoru:

en: &Underline
cs_CZ: Podtrže&ní

en: &Underlining:
cs_CZ: &Podtržení:

en: &Undo
cs_CZ: &Zpět

en: &Undo
cs_CZ: &Zpět

en: &Unindent
cs_CZ: Zr&ušit odsazení

en: &Up
cs_CZ: Nahor&u

en: &Vertical alignment:
cs_CZ: &Svislé zarovnání

en: &Vertical offset:
cs_CZ: &Svislé posunutí:

en: &View...
cs_CZ: &Zobrazit...

en: &Weight:
cs_CZ: &Tučnost:

en: &Width:
cs_CZ: Šíř&ka:

en: &Window
cs_CZ: &Okno

en: &Yes
cs_CZ: &Ano

en: '%s' contains illegal characters
cs_CZ: '%s' obsahuje neplatné znaky

en: '%s' doesn't consist only of valid characters
cs_CZ: '%s' neobsahuje pouze platné znaky

en: '%s' has extra '..', ignored.
cs_CZ: '%s' obsahuje přebytečné '..', ignorováno.

en: '%s' is not a correct numeric value for option '%s'.
cs_CZ: '%s' není správnou číselnou hodnotou pro volbu '%s'.

en: '%s' is not a valid message catalog.
cs_CZ: '%s' není katalogem zpráv.

en: '%s' is not one of the valid strings
cs_CZ: '%s' není jeden z platných řetězců

en: '%s' is one of the invalid strings
cs_CZ: '%s' je jeden z neplatných řetězců

en: '%s' is probably a binary buffer.
cs_CZ: '%s' je zřejmě binární buffer.

en: '%s' should be numeric.
cs_CZ: '%s' musí být číslo.

en: '%s' should only contain ASCII characters.
cs_CZ: '%s' musí obsahovat pouze ASCII znaky.

en: '%s' should only contain alphabetic characters.
cs_CZ: '%s' musí obsahovat pouze písmena.

en: '%s' should only contain alphabetic or numeric characters.
cs_CZ: '%s' musí obsahovat pouze písmena nebo číslice.

en: '%s' should only contain digits.
cs_CZ: '%s' musí obsahovat pouze čísla.

en: (Help)
cs_CZ: (Nápověda)

en: (None)
cs_CZ: (Žádný)

en: (Normal text)
cs_CZ: (Normální text)

en: (bookmarks)
cs_CZ: (záložky)

en: (none)
cs_CZ: (žádný)

en: , 64-bit edition
cs_CZ: , 64bitová edice

en: 10 x 11 in
cs_CZ: 10 x 11 palců

en: 10 x 14 in
cs_CZ: 10 x 14 palců

en: 11 x 17 in
cs_CZ: 11 x 17 palců

en: 12 x 11 in
cs_CZ: 12 x 11 palců

en: 15 x 11 in
cs_CZ: 15 x 11 palců

en: 6 3/4 Envelope, 3 5/8 x 6 1/2 in
cs_CZ: Obálka č. 6 3/4, 3 5/8 x 6 1/2 palce

en: 9 x 11 in
cs_CZ: 9 x 11 palců

en: : file does not exist!
cs_CZ: : soubor neexistuje!

en: : unknown charset
cs_CZ: : neznámá znaková sada

en: : unknown encoding
cs_CZ: : neznámé kódování

en: < &Back
cs_CZ: < &Zpět

en: <Any Decorative>
cs_CZ: <Libovolné ozdobné>

en: <Any Modern>
cs_CZ: <Libovolné moderní>

en: <Any Roman>
cs_CZ: <Libovolné patkové>

en: <Any Script>
cs_CZ: <Libovolné psací>

en: <Any Swiss>
cs_CZ: <Libovolné bezpatkové>

en: <Any Teletype>
cs_CZ: <Libovolné neproporcionální>

en: <Any>
cs_CZ: <Libovolné>

en: <DIR>
cs_CZ: <ADR>

en: <DRIVE>
cs_CZ: <JEDNOTKA>

en: <LINK>
cs_CZ: <ODKAZ>

en: <b><i>Bold italic face.</i></b><br>
cs_CZ: <b><i>Tučná kurzíva.</i></b><br>

en: <b><i>bold italic <u>underlined</u></i></b><br>
cs_CZ: <b><i>tučná kurzíva <u>podtržené</u></i></b><br>

en: <b>Bold face.</b>
cs_CZ: <b>Tučně.</b>

en: <i>Italic face.</i>
cs_CZ: <i>Kurzíva.</i>

en: A debug report has been generated in the directory
cs_CZ: Protokol ladění byl vytvořen v adresáři

en: A debug report has been generated. It can be found in
cs_CZ: Protokol ladění byl vytvořen. Lze jej nalézt v

en: A non empty collection must consist of 'element' nodes
cs_CZ: Sbírka, která není prázdná, musí obsahovat uzly 'element'

en: A standard bullet name.
cs_CZ: Standardní jméno odrážky.

en: A0 sheet, 841 x 1189 mm
cs_CZ: A0, 841 x 1189 mm

en: A1 sheet, 594 x 841 mm
cs_CZ: A1, 594 x 841 mm

en: A2 420 x 594 mm
cs_CZ: A2, 420 x 594 mm

en: A3 Extra 322 x 445 mm
cs_CZ: A3, Extra 322 x 445 mm

en: A3 Extra Transverse 322 x 445 mm
cs_CZ: A3 napříč Extra, 324 x 458 mm

en: A3 Rotated 420 x 297 mm
cs_CZ: A3 na šířku, 420 x 297 mm

en: A3 Transverse 297 x 420 mm
cs_CZ: A3 napříč, 297 x 420 mm

en: A3 sheet, 297 x 420 mm
cs_CZ: A3, 297 x 420 mm

en: A4 Extra 9.27 x 12.69 in
cs_CZ: A4 Extra, 9,27 x 12,69 palce

en: A4 Plus 210 x 330 mm
cs_CZ: A4 Plus, 210 x 330 mm

en: A4 Rotated 297 x 210 mm
cs_CZ: A4 na šířku, 297 x 210 mm

en: A4 Transverse 210 x 297 mm
cs_CZ: A4 napříč, 210 x 297 mm

en: A4 sheet, 210 x 297 mm
cs_CZ: A4, 210 x 297 mm

en: A4 small sheet, 210 x 297 mm
cs_CZ: A4 malá, 210 x 297 mm

en: A5 Extra 174 x 235 mm
cs_CZ: A5 Extra, 174 x 235 mm

en: A5 Rotated 210 x 148 mm
cs_CZ: A5 na šířku, 210 x 148 mm

en: A5 Transverse 148 x 210 mm
cs_CZ: A5 napříč, 148 x 210 mm

en: A5 sheet, 148 x 210 mm
cs_CZ: A5, 148 x 210 mm

en: A6 105 x 148 mm
cs_CZ: A6, 105 x 148 mm

en: A6 Rotated 148 x 105 mm
cs_CZ: A6 na šířku, 148 x 105 mm

en: About
cs_CZ: O

en: About %s
cs_CZ: O aplikaci %s

en: About...
cs_CZ: O aplikaci...

en: Absolute
cs_CZ: Absolutní

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ActiveBorder
cs_CZ: Aktivní okraj

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ActiveCaption
cs_CZ: Aktivní nadpis

en: Actual Size
cs_CZ: Skutečná velikost

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Add
cs_CZ: Přidat

en: Add Column
cs_CZ: Přidat sloupec

en: Add Row
cs_CZ: Přidat řádek

en: Add current page to bookmarks
cs_CZ: Přidá tuto stránku do záložek

en: Add to custom colours
cs_CZ: Přidat do vlastních barev

en: AddToPropertyCollection called on a generic accessor
cs_CZ: AddToPropertyCollection zavolána na obecném přistupujícím

en: AddToPropertyCollection called w/o valid adder
cs_CZ: AddToPropertyCollection zavolána bez platného zapisovače

en: Adding book %s
cs_CZ: Přidávám knihu %s

en: Adding flavor TEXT failed
cs_CZ: Přidání flavor TEXT selhalo

en: Adding flavor utxt failed
cs_CZ: Přidání flavor utxt selhalo

en: Advanced
cs_CZ: Pokročilé

en: After a paragraph:
cs_CZ: Za odstavcem:

en: Align Left
cs_CZ: Zarovnat vlevo

en: Align Right
cs_CZ: Zarovnat vpravo

en: Alignment
cs_CZ: Zarovnání

en: All
cs_CZ: Vše

en: All files (%s)|%s
cs_CZ: Všechny soubory (%s)|%s

en: All files (*)|*
cs_CZ: Všechny soubory (*)|*

en: All files (*.*)|*.*
cs_CZ: Všechny soubory (*.*)|*

en: All styles
cs_CZ: Všechny styly

en: Alphabetic Mode
cs_CZ: Podle abecedy

en: Already Registered Object passed to SetObjectClassInfo
cs_CZ: Již zaregistrovaný objekt předán SetObjectClassInfo

en: Already dialling ISP.
cs_CZ: ISP je už vytáčen.

en: An optional corner radius for adding rounded corners.
cs_CZ: Nepovinný poloměr zaoblení pro přidání zaoblených rohů.

en: And includes the following files:
cs_CZ: A zahrnuje následující soubory:

en: Animation file is not of type %ld.
cs_CZ: Soubor animace není typu %ld.

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: AppWorkspace
cs_CZ: Prostor aplikace

en: Append log to file '%s' (choosing [No] will overwrite it)?
cs_CZ: Připojit log k souboru '%s' (pokud zvolíte [Ne] soubor bude přepsán)?

en: Application
cs_CZ: Aplikace

en: Apply
cs_CZ: Použít

en: Aqua
cs_CZ: Akvamarinová

en: Arabic
cs_CZ: Arabský

en: Arabic (ISO-8859-6)
cs_CZ: Arabský (ISO-8859-6)

en: Argument %u not found.
cs_CZ: Argument %u nenalezen.

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Arrow
cs_CZ: Šipka

en: Artists
cs_CZ: Umělci

en: Ascending
cs_CZ: Vzestupně

en: Attributes
cs_CZ: Atributy

en: Available fonts.
cs_CZ: Dostupná písma

en: B4 (ISO) 250 x 353 mm
cs_CZ: B4 (ISO), 250 x 353 mm

en: B4 (JIS) Rotated 364 x 257 mm
cs_CZ: B4 (JIS) na šířku, 364 x 257 mm

en: B4 Envelope, 250 x 353 mm
cs_CZ: Obálka B4, 250 x 353 mm

en: B4 sheet, 250 x 354 mm
cs_CZ: B4, 250 x 354 mm

en: B5 (ISO) Extra 201 x 276 mm
cs_CZ: B5 (ISO) Extra, 201 x 276 mm

en: B5 (JIS) Rotated 257 x 182 mm
cs_CZ: B5 (JIS) na šířku, 257 x 182 mm

en: B5 (JIS) Transverse 182 x 257 mm
cs_CZ: B5 (JIS) napříč, 182 x 257 mm

en: B5 Envelope, 176 x 250 mm
cs_CZ: Obálka B5, 176 x 250 mm

en: B5 sheet, 182 x 257 millimeter
cs_CZ: B5, 182 x 257 mm

en: B6 (JIS) 128 x 182 mm
cs_CZ: B6 (JIS), 128 x 182 mm

en: B6 (JIS) Rotated 182 x 128 mm
cs_CZ: B6 (JIS) na šířku, 182 x 128 mm

en: B6 Envelope, 176 x 125 mm
cs_CZ: Obálka B6, 176 x 125 mm

en: BMP: Couldn't allocate memory.
cs_CZ: BMP: Nelze přidělit paměť.

en: BMP: Couldn't save invalid image.
cs_CZ: BMP: Nelze uložit poškozený obrázek.

en: BMP: Couldn't write RGB color map.
cs_CZ: BMP: Nelze zapsat RGB paletu

en: BMP: Couldn't write data.
cs_CZ: BMP: Nelze zapsat data.

en: BMP: Couldn't write the file (Bitmap) header.
cs_CZ: BMP: Nelze zapsat hlavičku souboru (Bitmap).

en: BMP: Couldn't write the file (BitmapInfo) header.
cs_CZ: BMP: Nelze zapsat hlavičku souboru (BitmapInfo).

en: BMP: wxImage doesn't have own wxPalette.
cs_CZ: BMP: wxImage nemá vlastní wxPalette.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Back
cs_CZ: Zpět

en: Background
cs_CZ: Pozadí

en: Background &colour:
cs_CZ: &Barva pozadí:

en: Background colour
cs_CZ: Barva pozadí

en: Baltic (ISO-8859-13)
cs_CZ: Baltský (ISO-8859-13)

en: Baltic (old) (ISO-8859-4)
cs_CZ: Baltský (staré) (ISO-8859-4)

en: Before a paragraph:
cs_CZ: Před odstavcem:

en: Bitmap
cs_CZ: Bitmapa

en: Bitmap renderer cannot render value; value type:
cs_CZ: Vykreslovač bitmap nemůže vykreslit hodnotu; typ hodnoty:

en: Black
cs_CZ: Černá

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Blank
cs_CZ: Prázdné

en: Blue
cs_CZ: Modrá

en: Bold
cs_CZ: Tučné

en: Border
cs_CZ: Okraj

en: Borders
cs_CZ: Okraje

en: Bottom
cs_CZ: Dolů

en: Bottom margin (mm):
cs_CZ: Dolní okraj (mm):

en: Box Properties
cs_CZ: Vlastnosti rámečku

en: Box styles
cs_CZ: Styly rámečku

en: Brown
cs_CZ: Hnědá

en: Browse
cs_CZ: Procházet

en: Bullet &Alignment:
cs_CZ: Z&arovnání odrážek:

en: Bullet style
cs_CZ: Styl odrážek

en: Bullets
cs_CZ: Odrážky

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Bullseye
cs_CZ: Střed terče

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonFace
cs_CZ: Plocha tlačítka

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonHighlight
cs_CZ: Zvýraznění tlačítka

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonShadow
cs_CZ: Stín tlačítka

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ButtonText
cs_CZ: Text tlačítka

en: C sheet, 17 x 22 in
cs_CZ:  C, 17 x 22 palců

en: C&lear
cs_CZ: &Vymazat

en: C&olour:
cs_CZ: B&arva:

en: C3 Envelope, 324 x 458 mm
cs_CZ: Obálka C3, 324 x 458 mm

en: C4 Envelope, 229 x 324 mm
cs_CZ: Obálka C4, 229 x 324 mm

en: C5 Envelope, 162 x 229 mm
cs_CZ: Obálka C5, 162 x 229 mm

en: C6 Envelope, 114 x 162 mm
cs_CZ: Obálka C6, 114 x 162 mm

en: C65 Envelope, 114 x 229 mm
cs_CZ: Obálka C65, 114 x 229 mm

en: CHM handler currently supports only local files!
cs_CZ: Obslužná rutina CHM v současnosti podporuje pouze místní soubory!

en: Ca&pitals
cs_CZ: Ka&pitálky

en: Can't &Undo
cs_CZ: &Nelze vzít zpět

en: Can't automatically determine the image format for non-seekable input.
cs_CZ: Nelze automaticky zjistit formát obrázku pro nepřevíjitelný vstup.

en: Can't close registry key '%s'
cs_CZ: Nelze zavřít klíč registru '%s'

en: Can't copy values of unsupported type %d.
cs_CZ: Nelze kopírovat hodnoty nepodporovaného typu %d

en: Can't create registry key '%s'
cs_CZ: Nelze vytvořit klíč registru '%s'

en: Can't create thread
cs_CZ: Nelze vytvořit vlákno

en: Can't create window of class %s
cs_CZ: Nelze vytvořit okno třídy %s

en: Can't delete key '%s'
cs_CZ: Nelze smazat klíč '%s'

en: Can't delete the INI file '%s'
cs_CZ: Nelze smazat INI soubor '%s'

en: Can't delete value '%s' from key '%s'
cs_CZ: Nelze smazat hodnotu '%s' z klíče '%s'

en: Can't enumerate subkeys of key '%s'
cs_CZ: Nelze vyjmenovat podklíče klíče '%s'

en: Can't enumerate values of key '%s'
cs_CZ: Nelze vyjmenovat hodnoty klíče '%s'

en: Can't export value of unsupported type %d.
cs_CZ: Nelze exportovat hodnotu nepodporovaného typu %d.

en: Can't find current position in file '%s'
cs_CZ: Nelze zjistit současnou pozici v souboru '%s'

en: Can't get info about registry key '%s'
cs_CZ: Nelze získat informace o klíči registru '%s'

en: Can't initialize zlib deflate stream.
cs_CZ: Nelze zavést zlib deflate proud.

en: Can't initialize zlib inflate stream.
cs_CZ: Nelze zavést zlib inflate proud.

en: Can't monitor non-existent directory "%s" for changes.
cs_CZ: Nelze sledovat změny neexistujícího adresáře "%s".

en: Can't open registry key '%s'
cs_CZ: Nelze otevřít klíč registru '%s'

en: Can't read from inflate stream: %s
cs_CZ: Nelze číst z inflate proudu: %s

en: Can't read inflate stream: unexpected EOF in underlying stream.
cs_CZ: Nelze číst proud inflate: neočekávaný konec souboru v základovém proudu.

en: Can't read value of '%s'
cs_CZ: Nelze přečíst hodnotu '%s'

en: Can't read value of key '%s'
cs_CZ: Nelze načíst hodnotu klíče '%s'

en: Can't save image to file '%s': unknown extension.
cs_CZ: Obrázek nelze uložit do souboru '%s': neznámá přípona.

en: Can't save log contents to file.
cs_CZ: Nelze uložit obsah logu do souboru.

en: Can't set thread priority
cs_CZ: Nelze nastavit prioritu vlákna

en: Can't set value of '%s'
cs_CZ: Nelze nastavit hodnotu '%s'

en: Can't write to child process's stdin
cs_CZ: Nelze zapisovat na std. výstup podřazeného procesu

en: Can't write to deflate stream: %s
cs_CZ: Nelze zapisovat do deflate proudu: %s

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Cancel
cs_CZ: Storno

en: Cannot create new column's ID. Probably max. number of columns reached.
cs_CZ: Nelze vytvořit nové ID sloupce. Pravděpodobně byl dosažen limit maximálního počtu sloupců.

en: Cannot enumerate files '%s'
cs_CZ: Nelze vyjmenovat soubory odpovídající masce '%s'

en: Cannot enumerate files in directory '%s'
cs_CZ: Nelze vyjmenovat soubory v adresáři '%s'

en: Cannot find active dialup connection: %s
cs_CZ: Nelze nalézt aktivní vytáčené připojení: %s

en: Cannot find the location of address book file
cs_CZ: Nelze nalézt umístění souboru s adresářem

en: Cannot get an active instance of "%s"
cs_CZ: Nelze nalézt aktivní instanci: "%s"

en: Cannot get priority range for scheduling policy %d.
cs_CZ: Nelze zjistit rozsah priorit pro plánovací politiku %d.

en: Cannot get the hostname
cs_CZ: Nelze zjistit jméno počítače

en: Cannot get the official hostname
cs_CZ: Nelze zjistit oficiální jméno počítače

en: Cannot hang up - no active dialup connection.
cs_CZ: Nelze zavěsit - žádná aktivní vytáčená připojení.

en: Cannot initialize OLE
cs_CZ: Nelze zavést OLE

en: Cannot initialize sockets
cs_CZ: Nelze zavést sockety

en: Cannot load icon from '%s'.
cs_CZ: Nelze načíst ikonu z '%s'.

en: Cannot load resources from '%s'.
cs_CZ: Nelze načíst zdroje z '%s'.

en: Cannot load resources from file '%s'.
cs_CZ: Nelze načíst zdroje ze souboru '%s'.

en: Cannot open HTML document: %s
cs_CZ: Nelze otevřít HTML dokument: %s

en: Cannot open HTML help book: %s
cs_CZ: Nelze otevřít knihu HTML nápovědy: %s

en: Cannot open contents file: %s
cs_CZ: Nelze otevřít soubor s obsahem: %s

en: Cannot open file for PostScript printing!
cs_CZ: Nelze otevřít soubor pro PostScriptový tisk!

en: Cannot open index file: %s
cs_CZ: Nelze otevřít soubor s rejstříkem: %s

en: Cannot open resources file '%s'.
cs_CZ: Nelze otevřít soubor zdrojů '%s'.

en: Cannot print empty page.
cs_CZ: Nelze tisknout prázdnou stránku.

en: Cannot read typename from '%s'!
cs_CZ: Nelze přečíst typ z '%s'!

en: Cannot resume thread %lx
cs_CZ: Nelze obnovit vlákno %lx

en: Cannot retrieve thread scheduling policy.
cs_CZ: Nelze získat plánovací politiku vlákna.

en: Cannot set locale to language "%s".
cs_CZ: Nepodařilo se nastavit místní a jazykové nastavení na "%s".

en: Cannot start thread: error writing TLS.
cs_CZ: Nelze spustit vlákno: chyba při zápisu do TLS.

en: Cannot suspend thread %lx
cs_CZ: Nelze pozastavit vlákno %lx

en: Cannot wait for thread termination
cs_CZ: Nelze počkat na ukončení vlákna

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Capital
cs_CZ: Kapitálky

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: CaptionText
cs_CZ: Text nadpisu

en: Case sensitive
cs_CZ: Rozlišovat velká/malá

en: Categorized Mode
cs_CZ: Podle kategorií

en: Cell Properties
cs_CZ: &Vlastnosti buňky

en: Celtic (ISO-8859-14)
cs_CZ: Keltské (ISO-8859-14)

en: Cen&tred
cs_CZ: Na s&třed

en: Centered
cs_CZ: Na střed

en: Central European (ISO-8859-2)
cs_CZ: Středoevropské (ISO-8859-2)

en: Centre
cs_CZ: Na střed

en: Centre text.
cs_CZ: Vystředit text.

en: Centred
cs_CZ: Na střed

en: Ch&oose...
cs_CZ: Zv&olte...

en: Change List Style
cs_CZ: Změnit styl seznamu

en: Change Object Style
cs_CZ: Změnit styl objektu

en: Change Properties
cs_CZ: Změnit vlastnosti

en: Change Style
cs_CZ: Změnit styl

en: Changes won't be saved to avoid overwriting the existing file "%s"
cs_CZ: Změny nebudou uloženy, aby se zabránilo přepsání souboru "%s"

en: Changing current directory to "%s" failed
cs_CZ: Změna současného adresáře na "%s" selhala

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Character
cs_CZ: Karet

en: Character styles
cs_CZ: Styly znaků

en: Check to add a period after the bullet.
cs_CZ: Zaškrtněte pro přidání tečky za odrážku.

en: Check to add a right parenthesis.
cs_CZ: Zaškrtněte pro přidání pravé závorky.

en: Check to edit all borders simultaneously.
cs_CZ: Zaškrtněte pro úpravu všech okrajů současně.

en: Check to enclose the bullet in parentheses.
cs_CZ: Zaškrtněte pro uzavření odrážek do závorek.

en: Check to indicate right-to-left text layout.
cs_CZ: Zaškrtněte pro označení rozvržení textu jako zprava doleva.

en: Check to make the font bold.
cs_CZ: Zaškrtněte pro tučné písmo.

en: Check to make the font italic.
cs_CZ: Zaškrtněte pro kurzívu.

en: Check to make the font underlined.
cs_CZ: Zaškrtněte pro podtržené písmo.

en: Check to restart numbering.
cs_CZ: Zaškrtněte pro číslování od začátku.

en: Check to show a line through the text.
cs_CZ: Zaškrtněte pro přeškrtnuté písmo.

en: Check to show the text in capitals.
cs_CZ: Zaškrtněte pro zobrazení textu kapitálkami.

en: Check to show the text in small capitals.
cs_CZ: Zaškrtněte pro zobrazení textu malými kapitálkami.

en: Check to show the text in subscript.
cs_CZ: Zaškrtněte pro zobrazení textu v dolním indexu.

en: Check to show the text in superscript.
cs_CZ: Zaškrtněte pro zobrazení textu v horním indexu.

en: Check to suppress hyphenation.
cs_CZ: Zaškrtněte pro potlačení dělení slov.

en: Choose ISP to dial
cs_CZ: Vyberte ISP, ke kterému se má připojit

en: Choose a directory:
cs_CZ: Zvolte adresář:

en: Choose a file
cs_CZ: Zvolte soubor

en: Choose colour
cs_CZ: Vyberte barvu

en: Choose font
cs_CZ: Vyberte písmo

en: Circular dependency involving module "%s" detected.
cs_CZ: Zjištěna kruhová závislost zahrnující modul "%s".

en: Cl&ose
cs_CZ: &Zavřít

en: Class not registered.
cs_CZ: Třída není zaregistrována.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Clear
cs_CZ: Vymazat

en: Clear the log contents
cs_CZ: Smazat obsah logu

en: Click to apply the selected style.
cs_CZ: Klikněte pro použití vybraného stylu.

en: Click to browse for a symbol.
cs_CZ: Klikněte k procházení pro symbol.

en: Click to cancel changes to the font.
cs_CZ: Klikněte pro zrušení změn v písmu

en: Click to cancel the font selection.
cs_CZ: Klikněte pro zrušení výběru písma.

en: Click to change the font colour.
cs_CZ: Klikněte pro změnu barvy písma

en: Click to change the text background colour.
cs_CZ: Klikněte pro změnu barvy pozadí textu.

en: Click to change the text colour.
cs_CZ: Klikněte pro změnu barvy písma

en: Click to choose the font for this level.
cs_CZ: Klikněte pro zvolení písma pro tuto úroveň

en: Click to close this window.
cs_CZ: Klikněte pro zavření tohoto okna.

en: Click to confirm changes to the font.
cs_CZ: Klikněte pro potvrzení změn textu.

en: Click to confirm the font selection.
cs_CZ: Klikněte pro potvrzení výběru písma.

en: Click to create a new box style.
cs_CZ: Klikněte pro vytvoření nového stylu rámečku

en: Click to create a new character style.
cs_CZ: Klikněte pro vytvoření nového stylu znaků.

en: Click to create a new list style.
cs_CZ: Klikněte pro vytvoření nového stylu seznamu

en: Click to create a new paragraph style.
cs_CZ: Klikněte pro vytvoření nového stylu odstavce.

en: Click to create a new tab position.
cs_CZ: Klikněte pro vytvoření nové pozice tabulátoru.

en: Click to delete all tab positions.
cs_CZ: Klikněte pro smazání všech pozicí tabulátorů.

en: Click to delete the selected style.
cs_CZ: Klikněte pro vymazání vybraného stylu

en: Click to delete the selected tab position.
cs_CZ: Klikněte pro smazání pozic vybraných tabulátorů.

en: Click to edit the selected style.
cs_CZ: Klikněte pro úpravu vybraného stylu

en: Click to rename the selected style.
cs_CZ: Klikněte pro přejmenování vybraného stylu

en: Close
cs_CZ: Zavřít

en: Close All
cs_CZ: Zavřít vše

en: Close current document
cs_CZ: Zavřít současný dokument

en: Close this window
cs_CZ: Zavřít okno

en: Color
cs_CZ: Barva

en: Colour
cs_CZ: Barva

en: Colour selection dialog failed with error %0lx.
cs_CZ: Dialogové okno výběru barvy selhalo s chybou %0lx.

en: Colour:
cs_CZ: Barva:

en: Column could not be added.
cs_CZ: Sloupec nelze přidat.

en: Column description could not be initialized.
cs_CZ: Popis sloupce nemohl být zaveden.

en: Column index not found.
cs_CZ: Index sloupce nenalezen.

en: Column width could not be determined
cs_CZ: Nelze určit šířku sloupce

en: Column width could not be set.
cs_CZ: Nelze nastavit šířku sloupce.

en: Command line argument %d couldn't be converted to Unicode and will be ignored.
cs_CZ: Argument příkazové řádky %d nelze převést na Unicode a bude ignorován.

en: Common dialog failed with error code %0lx.
cs_CZ: Dialogové okno selhalo s kódem chyby %0lx

en: Compositing not supported by this system, please enable it in your Window Manager.
cs_CZ: Skládání není podporováno v tomto systému, povolte ho prosím ve správci oken.

en: Compressed HTML Help file (*.chm)|*.chm|
cs_CZ: Komprimovaný soubor Nápovědy HTML (*.chm)|*.chm|

en: Computer
cs_CZ: Počítač

en: Config entry name cannot start with '%c'.
cs_CZ: Položka konfigurace nesmí začínat na '%c'

en: Confirm
cs_CZ: Potvrdit

en: Confirm registry update
cs_CZ: Potvrďte aktualizaci registru

en: Connecting...
cs_CZ: Připojuji se...

en: Contents
cs_CZ: Obsah

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ControlDark
cs_CZ: Barva stínu

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: ControlLight
cs_CZ: Barva světla

en: Conversion to charset '%s' doesn't work.
cs_CZ: Převod do znakové sady '%s' nefunguje.

en: Convert
cs_CZ: Převést

en: Copied to clipboard:"%s"
cs_CZ: Zkopírováno do schránky: "%s"

en: Copies:
cs_CZ: Kopie:

en: Copy
cs_CZ: Kopírovat

en: Copy selection
cs_CZ: Kopírovat výběr

en: Core OpenGL profile is not supported by the OpenGL driver.
cs_CZ: Hlavní profil OpenGL není podporován ovladačem.

en: Corner
cs_CZ: Roh

en: Corner &radius:
cs_CZ: &Zaoblení rohu:

en: Could not create temporary file '%s'
cs_CZ: Nelze vytvořit dočasný soubor '%s'

en: Could not determine column index.
cs_CZ: Nelze určit index sloupce.

en: Could not determine column's position
cs_CZ: Nelze určit umístění sloupce

en: Could not determine number of columns.
cs_CZ: Nelze určit počet sloupců.

en: Could not determine number of items
cs_CZ: Nelze určit počet položek.

en: Could not extract %s into %s: %s
cs_CZ: Nelze extrahovat %s do %s: %s

en: Could not find tab for id
cs_CZ: Nelze najít záložku pro id

en: Could not get header description.
cs_CZ: Nelze získat popis hlavičky.

en: Could not get items.
cs_CZ: Nelze získat položky.

en: Could not get property flags.
cs_CZ: Nelze získat příznaky vlastností.

en: Could not get selected items.
cs_CZ: Nelze získat vybrané položky.

en: Could not locate file '%s'.
cs_CZ: Nelze nalézt soubor '%s'.

en: Could not remove column.
cs_CZ: Nelze odstranit sloupec.

en: Could not retrieve number of items
cs_CZ: Nelze získat počet položek

en: Could not set alignment.
cs_CZ: Nelze nastavit zarovnání.

en: Could not set column width.
cs_CZ: Nelze nastavit šířku sloupce.

en: Could not set current working directory
cs_CZ: Nelze nastavit současný pracovní adresář

en: Could not set header description.
cs_CZ: Nelze nastavit popis hlavičky.

en: Could not set icon.
cs_CZ: Nelze nastavit ikonu.

en: Could not set maximum width.
cs_CZ: Nelze nastavit maximální šířku.

en: Could not set minimum width.
cs_CZ: Nelze nastavit minimální šířku.

en: Could not set property flags.
cs_CZ: Nelze nastavit příznak vlastnosti.

en: Could not start document preview.
cs_CZ: Nelze zobrazit náhled dokumentu.

en: Could not start printing.
cs_CZ: Nelze zahájit tisk.

en: Could not transfer data to window
cs_CZ: Nelze přenést data do okna.

en: Couldn't add an image to the image list.
cs_CZ: Nelze přidat obrázek do seznamu obrázků.

en: Couldn't create a timer
cs_CZ: Nelze vytvořit časovač

en: Couldn't create the overlay window
cs_CZ: Nelze vytvořit okno překrytí

en: Couldn't enumerate translations
cs_CZ: Nelze vyjmenovat překlady

en: Couldn't find symbol '%s' in a dynamic library
cs_CZ: V dynamické knihovně nelze nalézt symbol '%s'

en: Couldn't get the current thread pointer
cs_CZ: Nelze získat ukazatel na aktuální vlákno

en: Couldn't init the context on the overlay window
cs_CZ: Nelze inicializovat kontext v okně překrytí

en: Couldn't initialize GIF hash table.
cs_CZ: Nelze zavést hash tabulku GIF.

en: Couldn't load a PNG image - file is corrupted or not enough memory.
cs_CZ: Nelze načíst PNG obrázek - buď je soubor poškozený nebo není dostatek paměti.

en: Couldn't load sound data from '%s'.
cs_CZ: Nelze načíst zvuková data z '%s'.

en: Couldn't obtain folder name
cs_CZ: Nelze získat název složky

en: Couldn't open audio: %s
cs_CZ: Nelze otevřít zvuk: %s

en: Couldn't register clipboard format '%s'.
cs_CZ: Nelze zaregistrovat formát schránky '%s'.

en: Couldn't retrieve information about list control item %d.
cs_CZ: Nelze získat informace o položce seznamu %d.

en: Couldn't save PNG image.
cs_CZ: Nelze uložit PNG obrázek.

en: Couldn't terminate thread
cs_CZ: Nelze ukončit vlákno

en: Create Parameter %s not found in declared RTTI Parameters
cs_CZ: Create Parameter %s nebyl nalezen v deklarovaných parametrech RTTI

en: Create directory
cs_CZ: Vytvořit adresář

en: Create new directory
cs_CZ: Vytvořit nový adresář

en: Creating %s "%s" failed.
cs_CZ: Vytvoření %s "%s" selhalo.

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Cross
cs_CZ: Křížek

en: Cu&t
cs_CZ: &Vyjmout

en: Current directory:
cs_CZ: Aktuální adresář:

note: TRANSLATORS: Custom colour choice entry
en: Custom
cs_CZ: Vlastní

en: Custom size
cs_CZ: Vlastní velikost

en: Customize Columns
cs_CZ: Přizpůsobit sloupce

en: Cut
cs_CZ: Vyjmout

en: Cut selection
cs_CZ: Vyjmout výběr

en: Cyrillic (ISO-8859-5)
cs_CZ: Cyrilice (ISO-8859-5)

en: D sheet, 22 x 34 in
cs_CZ: D, 22 x 34 palců

en: DDE poke request failed
cs_CZ: Požadavek na šťouchnutí DDE selhal

en: DIB Header: Encoding doesn't match bitdepth.
cs_CZ: DIB hlavička: Kódování neodpovídá bitové hloubce.

en: DIB Header: Image height > 32767 pixels for file.
cs_CZ: DIB hlavička: Obrázek má výšku větší než 32767 pixelů.

en: DIB Header: Image width > 32767 pixels for file.
cs_CZ: DIB hlavička: Obrázek má šířku větší než 32767 pixelů.

en: DIB Header: Unknown bitdepth in file.
cs_CZ: DIB hlavička: Neznámá bitová hloubka.

en: DIB Header: Unknown encoding in file.
cs_CZ: DIB hlavička: Neznámé kódování.

en: DL Envelope, 110 x 220 mm
cs_CZ: Obálka DL, 110 x 220 mm

en: Dashed
cs_CZ: Čárkovaný

en: Data object has invalid data format
cs_CZ: Datový objekt má neplatný formát dat

en: Date renderer cannot render value; value type:
cs_CZ: Vykreslovač data nemůže vykreslit hodnotu; typ hodnoty:

en: Debug report "%s"
cs_CZ: Protokol ladění "%s"

en: Debug report couldn't be created.
cs_CZ: Protokol ladění nemohl být vytvořen.

en: Debug report generation has failed.
cs_CZ: Vytváření protokolu ladění selhalo.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Decimal
cs_CZ: Desetinná čárka

en: Decorative
cs_CZ: Ozdobné

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Default
cs_CZ: Výchozí

en: Default encoding
cs_CZ: Výchozí znaková sada

en: Default font
cs_CZ: Výchozí typ písma

en: Default printer
cs_CZ: Výchozí tiskárna

en: Delete A&ll
cs_CZ: Smazat &vše

en: Delete Column
cs_CZ: Smazat sloupec

en: Delete Row
cs_CZ: Smazat řádek

en: Delete Style
cs_CZ: Smazat styl

en: Delete Text
cs_CZ: Smazat text

en: Delete item
cs_CZ: Odstranit položku.

en: Delete selection
cs_CZ: Smazat výběr

en: Delete style %s?
cs_CZ: Odstranit styl %s?

en: Deleted stale lock file '%s'.
cs_CZ: Smazán starý zámkový soubor '%s'.

en: Dependency "%s" of module "%s" doesn't exist.
cs_CZ: Závislost "%s" modulu "%s" neexistuje.

en: Descending
cs_CZ: Sestupně

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Desktop
cs_CZ: Plocha

en: Developed by
cs_CZ: Vyvinuto

en: Developers
cs_CZ: Vývojáři

en: Dial up functions are unavailable because the remote access service (RAS) is not installed on this machine. Please install it.
cs_CZ: Funkce vytáčeného připojení nejsou dostupné, protože Služba vzdáleného přístupu (RAS) není nainstalována. Prosím, nainstalujte ji.

en: Did you know...
cs_CZ: Víte, že...

en: DirectFB error %d occurred.
cs_CZ: Vyskytla se chyba DirectFB %d.

en: Directories
cs_CZ: Adresáře

en: Directory '%s' couldn't be created
cs_CZ: Nelze vytvořit adresář '%s'

en: Directory '%s' couldn't be deleted
cs_CZ: Nelze smazat adresář '%s'

en: Directory does not exist
cs_CZ: Adresář neexistuje

en: Directory doesn't exist.
cs_CZ: Adresář neexistuje.

en: Discard changes and reload the last saved version?
cs_CZ: Zahodit změny a znovu nahrát poslední uloženou verzi?

en: Display all index items that contain given substring. Search is case insensitive.
cs_CZ: Zobrazí všechny položky rejstříku, které obsahují daný podřetězec. Nerozlišuje velká a malá písmena.

en: Display options dialog
cs_CZ: Zobrazí dialogové okno s nastaveními

en: Displays help as you browse the books on the left.
cs_CZ: Při procházení knih zobrazí vlevo nápovědu.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Divide
cs_CZ: Lomítko

en: Do you want to overwrite the command used to %s files with extension "%s" ?
    Current value is 
    %s, 
    New value is 
    %s %1
cs_CZ: Chcete změnit příkaz používaný k %s souborů s příponou "%s" ?
    Stávající hodnota je 
    %s, 
    Nová hodnota je 
    %s %1

en: Do you want to save changes to %s?
cs_CZ: Chcete uložit změny v %s?

en: Document:
cs_CZ: Dokument:

en: Documentation by
cs_CZ: Dokumentace

en: Documentation writers
cs_CZ: Autoři dokumentace

en: Don't Save
cs_CZ: Neukládat

en: Done
cs_CZ: Hotovo

en: Done.
cs_CZ: Hotovo.

en: Dotted
cs_CZ: Tečkovaný

en: Double
cs_CZ: Dvojitý

en: Double Japanese Postcard Rotated 148 x 200 mm
cs_CZ: Japonská dvojitá pohlednice na šířku 148 x 200 mm

en: Doubly used id : %d
cs_CZ: Dvojitě použité id : %d

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Down
cs_CZ: Dolů

en: Drag
cs_CZ: Táhnout

en: E sheet, 34 x 44 in
cs_CZ: E, 34 x 44 palců

en: EOF while reading from inotify descriptor
cs_CZ: Konec souboru při čtení z popisovače inotify

en: Edit
cs_CZ: Upravit

en: Edit item
cs_CZ: Upravit položku

en: Elapsed time:
cs_CZ: Uplynulý čas:

en: Enable the height value.
cs_CZ: Povolit hodnotu výšky.

en: Enable the maximum width value.
cs_CZ: Povolit maximální hodnotu šířky.

en: Enable the minimum height value.
cs_CZ: Povolit minimální hodnotu výšky.

en: Enable the minimum width value.
cs_CZ: Povolit minimální hodnotu šířky.

en: Enable the width value.
cs_CZ: Povolit hodnotu šířky.

en: Enable vertical alignment.
cs_CZ: Povolit svislé zarovnání.

en: Enables a background colour.
cs_CZ: Povoluje barvu pozadí.

en: Enables a shadow.
cs_CZ: Povoluje stín.

en: Enables the blur distance.
cs_CZ: Povolí délku rozostření.

en: Enables the shadow colour.
cs_CZ: Povoluje barvu stínu.

en: Enables the shadow opacity.
cs_CZ: Povoluje neprůhlednost stínu.

en: Enables the shadow spread.
cs_CZ: Povolí rozprostření stínu.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: End
cs_CZ: Konec

en: Enter a box style name
cs_CZ: Zadejte název stylu rámečku

en: Enter a character style name
cs_CZ: Zadejte název stylu znaku

en: Enter a list style name
cs_CZ: Zadejte název stylu odrážek

en: Enter a new style name
cs_CZ: Zadejte nový název stylu

en: Enter a paragraph style name
cs_CZ: Zadejte název stylu odstavce

en: Enter command to open file "%s":
cs_CZ: Zadejte příkaz pro otevření souboru "%s":

en: Entries found
cs_CZ: Nalezené položky

en: Envelope Invite 220 x 220 mm
cs_CZ: Obálka pozvánka 220 x 220 mm

en: Environment variables expansion failed: missing '%c' at position %u in '%s'.
cs_CZ: Chyba během expanze proměnných prostředí: chybí '%c' na pozici %u v '%s'.

en: Error
cs_CZ: Chyba

en: Error closing epoll descriptor
cs_CZ: Chyba při zavírání epoll popisovače

en: Error closing kqueue instance
cs_CZ: Chyba při zavírání instance kqueue

en: Error creating directory
cs_CZ: Chyba při vytváření adresáře

en: Error in reading image DIB.
cs_CZ: Chyba při čtení obrázku DIB.

en: Error in resource: %s
cs_CZ: Chyba ve zdroji: %s

en: Error reading config options.
cs_CZ: Chyba při čtení voleb nastavení.

en: Error saving user configuration data.
cs_CZ: Chyba při ukládání dat uživatelského nastavení.

en: Error while printing:
cs_CZ: Chyba při tisku:

en: Error:
cs_CZ: Chyba:

en: Estimated time:
cs_CZ: Odhadovaný čas:

en: Executable files (*.exe)|*.exe|
cs_CZ: Spustitelné soubory (*.exe)|*.exe|

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Execute
cs_CZ: Spustit

en: Execution of command '%s' failed
cs_CZ: Chyba při volání příkazu '%s'

en: Executive, 7 1/4 x 10 1/2 in
cs_CZ: Executive, 7 1/4 x 10 1/2 palce

en: Exporting registry key: file "%s" already exists and won't be overwritten.
cs_CZ: Exportuji klíč registru: soubor "%s" již existuje a nebude přepsán.

en: Extended Unix Codepage for Japanese (EUC-JP)
cs_CZ: Rozšířená unixová kódová stránka pro Japonštinu (EUC-JP)

en: Extraction of '%s' into '%s' failed.
cs_CZ: Extrakce '%s' do '%s' selhala.

note: TRANSLATORS: Label of font face name
en: Face Name
cs_CZ: Jméno písma

en: Failed to access lock file.
cs_CZ: Nelze přistoupit k zámkovému souboru.

en: Failed to add descriptor %d to epoll descriptor %d
cs_CZ: Nelze přidat popisovač %d do epoll popisovače %d

en: Failed to allocate %luKb of memory for bitmap data.
cs_CZ: Nelze přidělit %luKb paměti pro bitmapová data.

en: Failed to allocate colour for OpenGL
cs_CZ: Nelze přidělit barvu pro OpenGL

en: Failed to change video mode
cs_CZ: Nelze změnit režim obrazu

en: Failed to check format of image file "%s".
cs_CZ: Nelze zkontrolovat formát souboru s obrázkem "%s".

en: Failed to clean up debug report directory "%s"
cs_CZ: Nelze vyčistit adresář s protokoly ladění "%s"

en: Failed to close file handle
cs_CZ: Nelze uzavřít soubor.

en: Failed to close lock file '%s'
cs_CZ: Nelze uzavřít zámkový soubor '%s'

en: Failed to close the clipboard.
cs_CZ: Nelze uzavřít schránku.

en: Failed to close the display "%s"
cs_CZ: Nelze uzavřít zobrazení "%s"

en: Failed to connect: missing username/password.
cs_CZ: Nepodařilo se připojit: chybí uživatelské jméno nebo heslo.

en: Failed to connect: no ISP to dial.
cs_CZ: Nelze se připojit: žádný ISP.

en: Failed to convert file "%s" to Unicode.
cs_CZ: Nelze převést soubor "%s" na Unicode.

en: Failed to copy dialog contents to the clipboard.
cs_CZ: Nelze zkopírovat obsah dialogového okna do schránky.

en: Failed to copy registry value '%s'
cs_CZ: Nelze zkopírovat hodnotu registru '%s'

en: Failed to copy the contents of registry key '%s' to '%s'.
cs_CZ: Nelze zkopírovat obsah klíče registru '%s' do '%s'.

en: Failed to copy the file '%s' to '%s'
cs_CZ: Selhalo kopírování souboru '%s' do '%s'

en: Failed to copy the registry subkey '%s' to '%s'.
cs_CZ: Nelze zkopírovat podklíč registru '%s' do '%s'.

en: Failed to create DDE string
cs_CZ: Nelze vytvořit DDE řetězec

en: Failed to create MDI parent frame.
cs_CZ: Nelze vytvořit nadřazené MDI okno.

en: Failed to create a temporary file name
cs_CZ: Nelze vytvořit jméno dočasného souboru

en: Failed to create an anonymous pipe
cs_CZ: Nelze vytvořit anonymní rouru.

en: Failed to create an instance of "%s"
cs_CZ: Nelze vytvořit instanci "%s"

en: Failed to create connection to server '%s' on topic '%s'
cs_CZ: Nelze navázat spojení se serverem '%s' na téma '%s'

en: Failed to create cursor.
cs_CZ: Nelze vytvořit kurzor.

en: Failed to create directory "%s"
cs_CZ: Nelze vytvořit adresář "%s"

en: Failed to create directory '%s'
    (Do you have the required permissions?)
cs_CZ: Nelze vytvořit adresář '%s'
    (Máte potřebná přístupová práva?)

en: Failed to create epoll descriptor
cs_CZ: Nelze vytvořit epoll popisovače

en: Failed to create registry entry for '%s' files.
cs_CZ: Nelze vytvořit klíč registru pro soubory '%s'.

en: Failed to create the standard find/replace dialog (error code %d)
cs_CZ: Nelze vytvořit standardní dialogové okno najít/nahradit (kód chyby %d)

en: Failed to create wake up pipe used by event loop.
cs_CZ: Nelze vytvořit probouzecí rouru používanou smyčkou událostí.

en: Failed to display HTML document in %s encoding
cs_CZ: Nelze zobrazit HTML dokument v kódování %s

en: Failed to empty the clipboard.
cs_CZ: Nelze vyprázdnit schránku.

en: Failed to enumerate video modes
cs_CZ: Nelze vyjmenovat zobrazovací režimy

en: Failed to establish an advise loop with DDE server
cs_CZ: Nelze navázat 'advise loop' s DDE serverem

en: Failed to establish dialup connection: %s
cs_CZ: Nelze navázat vytáčené spojení: %s

en: Failed to execute '%s'
cs_CZ: Nelze spustit '%s'

en: Failed to execute curl, please install it in PATH.
cs_CZ: Nelze spustit curl, instalujte ho, prosím, do PATH

en: Failed to find CLSID of "%s"
cs_CZ: Nelze najít CLSID "%s"

en: Failed to find match for regular expression: %s
cs_CZ: Nelze nalézt shodu pro regulární výraz: %s

en: Failed to get ISP names: %s
cs_CZ: Nepodařilo se získat jména ISP: %s

en: Failed to get OLE automation interface for "%s"
cs_CZ: Nelze získat rozhraní automatizace OLE pro "%s"

en: Failed to get data from the clipboard
cs_CZ: Nelze získat data ze schránky

en: Failed to get the local system time
cs_CZ: Nelze zjistit místní systémový čas

en: Failed to get the working directory
cs_CZ: Nelze zjistit aktuální pracovní adresář

en: Failed to initialize GUI: no built-in themes found.
cs_CZ: Nelze zavést GUI: nebyly nalezeny žádné zabudované vzhledy.

en: Failed to initialize MS HTML Help.
cs_CZ: Nelze zavést MS HTML Help .

en: Failed to initialize OpenGL
cs_CZ: Nelze zavést OpenGL

en: Failed to initiate dialup connection: %s
cs_CZ: Nelze zahájit vytáčené spojení: %s

en: Failed to insert text in the control.
cs_CZ: Do textového pole nelze vložit text.

en: Failed to inspect the lock file '%s'
cs_CZ: Nelze prověřit zámkový soubor '%s'

en: Failed to install signal handler
cs_CZ: Nelze instalovat obslužnou rutinu signálu

en: Failed to join a thread, potential memory leak detected - please restart the program
cs_CZ: Nelze připojit vlákno, zjištěna možná chybná alokace paměti - restartujte prosím program

en: Failed to kill process %d
cs_CZ: Nepodařilo se vynuceně ukončit proces %d

en: Failed to load bitmap "%s" from resources.
cs_CZ: Nelze načíst bitmapu "%s" ze zdrojů.

en: Failed to load icon "%s" from resources.
cs_CZ: Nelze načíst ikonu "%s" ze zdrojů.

en: Failed to load image %%d from file '%s'.
cs_CZ: Selhalo načítání obrázku %%d ze souboru '%s'.

en: Failed to load image %d from stream.
cs_CZ: Nelze načíst obrázek %d z proudu.

en: Failed to load image from file "%s".
cs_CZ: Nelze načíst obrázek ze souboru "%s".

en: Failed to load metafile from file "%s".
cs_CZ: Nelze načíst metasoubor ze souboru "%s".

en: Failed to load mpr.dll.
cs_CZ: Nelze načíst knihovnu mpr.dll.

en: Failed to load resource "%s".
cs_CZ: Nelze načíst zdroj "%s".

en: Failed to load shared library '%s'
cs_CZ: Nelze načíst sdílenou knihovnu '%s'

en: Failed to load sound from "%s" (error %d).
cs_CZ: Nelze načíst zvuk z "%s" (chyba %d).

en: Failed to lock resource "%s".
cs_CZ: Nelze uzamknout zdroj "%s".

en: Failed to lock the lock file '%s'
cs_CZ: Nelze uzamknout zámkový soubor '%s'

en: Failed to modify descriptor %d in epoll descriptor %d
cs_CZ: Nelze změnit popisovač %d v epoll popisovači %d

en: Failed to modify file times for '%s'
cs_CZ: Nelze změnit hodnoty časů souboru '%s'

en: Failed to monitor I/O channels
cs_CZ: Nelze monitorovat I/O kanály

en: Failed to open '%s' for reading
cs_CZ: Nelze otevřít '%s' pro čtení

en: Failed to open '%s' for writing
cs_CZ: Nelze otevřít '%s' pro zápis

en: Failed to open CHM archive '%s'.
cs_CZ: Nelze otevřít CHM archiv '%s'.

en: Failed to open URL "%s" in default browser.
cs_CZ: Nelze otevřít URL "%s"' ve výchozím prohlížeči.

en: Failed to open directory "%s" for monitoring.
cs_CZ: Nelze otevřít adresář "%s" pro sledování.

en: Failed to open display "%s".
cs_CZ: Nelze otevřít zobrazení "%s".

en: Failed to open temporary file.
cs_CZ: Nelze otevřít dočasný soubor.

en: Failed to open the clipboard.
cs_CZ: Nelze otevřít schránku.

en: Failed to parse Plural-Forms: '%s'
cs_CZ: Nelze analyzovat formy množného čísla: '%s'

en: Failed to prepare playing "%s".
cs_CZ: "%s" nelze připravit k přehrávání.

en: Failed to put data on the clipboard
cs_CZ: Nelze vložit data do schránky

en: Failed to read PID from lock file.
cs_CZ: Nepodařilo se přečíst PID ze zámkového souboru.

en: Failed to read config options.
cs_CZ: Nelze načíst volby nastavení.

en: Failed to read document from the file "%s".
cs_CZ: Nelze načíst dokument ze souboru "%s".

en: Failed to read event from DirectFB pipe
cs_CZ: Nelze číst událost z roury DirectFB

en: Failed to read from wake-up pipe
cs_CZ: Nelze číst z probouzecí roury.

en: Failed to redirect child process input/output
cs_CZ: Nepodařilo se přesměrovat vstup/výstup synovského procesu

en: Failed to redirect the child process IO
cs_CZ: Chyba při přesměrovávání vstupu a výstupu synovského procesu

en: Failed to register DDE server '%s'
cs_CZ: Nelze zaregistrovat DDE server '%s'

en: Failed to remember the encoding for the charset '%s'.
cs_CZ: Nelze uložit kódování znakové sady '%s'.

en: Failed to remove debug report file "%s"
cs_CZ: Nelze odstranit soubor protokolu ladění "%s"

en: Failed to remove lock file '%s'
cs_CZ: Nelze odstranit zámkový soubor '%s'

en: Failed to remove stale lock file '%s'.
cs_CZ: Nelze odstranit starý zámkový soubor '%s'

en: Failed to rename registry value '%s' to '%s'.
cs_CZ: Nelze přejmenovat klíč registru '%s' na '%s'.

en: Failed to rename the file '%s' to '%s' because the destination file already exists.
cs_CZ: Nelze přejmenovat soubor '%s' na '%s' protože cílový soubor již existuje.

en: Failed to rename the registry key '%s' to '%s'.
cs_CZ: Nelze přejmenovat klíč registru '%s' na '%s'.

en: Failed to retrieve data from the clipboard.
cs_CZ: Nelze získat data ze schránky.

en: Failed to retrieve file times for '%s'
cs_CZ: Nelze zjistit hodnoty časů souboru '%s'

en: Failed to retrieve text of RAS error message
cs_CZ: Nepodařilo se získat text chybového hlášení RAS

en: Failed to retrieve the supported clipboard formats
cs_CZ: Nelze zjistit formáty podporované schránkou

en: Failed to save document to the file "%s".
cs_CZ: Nelze uložit dokument do souboru "%s".

en: Failed to save the bitmap image to file "%s".
cs_CZ: Nelze uložit obrázek do souboru "%s".

en: Failed to send DDE advise notification
cs_CZ: Nepodařilo se poslat DDE advise notifikaci

en: Failed to set FTP transfer mode to %s.
cs_CZ: Nelze nastavit přenosový mód FTP na %s.

en: Failed to set clipboard data.
cs_CZ: Nelze uložit data do schránky.

en: Failed to set permissions on lock file '%s'
cs_CZ: Nelze nastavit přístupová práva pro zámkový soubor '%s'

en: Failed to set process priority
cs_CZ: Nelze nastavit prioritu procesu

en: Failed to set temporary file permissions
cs_CZ: Nelze nastavit přístupová práva k dočasnému souboru

en: Failed to set text in the text control.
cs_CZ: Nelze nastavit text v textovém poli.

en: Failed to set thread concurrency level to %lu
cs_CZ: Nelze nastavit úroveň souběžnosti vlákna na %lu

en: Failed to set thread priority %d.
cs_CZ: Nelze nastavit prioritu vlákna %d.

en: Failed to set up non-blocking pipe, the program might hang.
cs_CZ: Nelze nastavit neblokující rouru, program se může zaseknout.

en: Failed to store image '%s' to memory VFS!
cs_CZ: Nepodařilo se uložit obrázek '%s' do paměťového VFS!

en: Failed to switch DirectFB pipe to non-blocking mode
cs_CZ: Nelze přepnout rouru DirectFB do neblokujícího režimu

en: Failed to switch wake up pipe to non-blocking mode
cs_CZ: Nelze přepnout rouru buzení do neblokovacího režimu

en: Failed to terminate a thread.
cs_CZ: Nelze ukončit vlákno.

en: Failed to terminate the advise loop with DDE server
cs_CZ: Nelze ukončit 'advise loop' s DDE serverem

en: Failed to terminate the dialup connection: %s
cs_CZ: Nelze ukončit vytáčené spojení: %s

en: Failed to touch the file '%s'
cs_CZ: Nelze nastavit čas na aktuální pro soubor '%s'

en: Failed to unlock lock file '%s'
cs_CZ: Nelze odemknout zámkový soubor '%s'

en: Failed to unregister DDE server '%s'
cs_CZ: Nelze odregistrovat DDE server '%s'

en: Failed to unregister descriptor %d from epoll descriptor %d
cs_CZ: Nelze odregistrovat popisovač %d z epoll popisovače %d

en: Failed to update user configuration file.
cs_CZ: Nelze aktualizovat soubor uživatelského nastavení.

en: Failed to upload the debug report (error code %d).
cs_CZ: Nelze nahrát protokol ladění (kód chyby %d).

en: Failed to write to lock file '%s'
cs_CZ: Nelze zapisovat do zámkového souboru '%s'

note: TRANSLATORS: Name of Boolean false value
en: False
cs_CZ: Nepravda

note: TRANSLATORS: Label of font family
en: Family
cs_CZ: Písmo

en: File
cs_CZ: Soubor

en: File "%s" could not be opened for reading.
cs_CZ: Soubor "%s" nelze otevřít pro čtení.

en: File "%s" could not be opened for writing.
cs_CZ: Soubor "%s" nelze otevřít pro zápis.

en: File '%s' already exists, do you really want to overwrite it?
cs_CZ: Soubor '%s' existuje, opravdu ho chcete přepsat?

en: File '%s' couldn't be removed
cs_CZ: Soubor '%s' nelze odstranit

en: File '%s' couldn't be renamed '%s'
cs_CZ: Soubor '%s' nelze přejmenovat na '%s'

en: File couldn't be loaded.
cs_CZ: Soubor nelze načíst.

en: File dialog failed with error code %0lx.
cs_CZ: Dialogové okno souboru selhalo s kódem chyby %0lx

en: File error
cs_CZ: Chyba souboru

en: File name exists already.
cs_CZ: Soubor tohoto jména již existuje.

en: Files
cs_CZ: Soubory

en: Files (%s)
cs_CZ: Soubory (%s)

en: Filter
cs_CZ: Filtr

en: Find
cs_CZ: Najít

en: First
cs_CZ: První

en: First page
cs_CZ: První  stránka

en: Fixed
cs_CZ: Pevná

en: Fixed font:
cs_CZ: Neproporcionální písmo:

en: Fixed size face.<br> <b>bold</b> <i>italic</i>
cs_CZ: Písmo s pevnou velikostí.<br> <b>tučné</b> <i>kurzíva</i>

en: Floating
cs_CZ: Obtékání

en: Floppy
cs_CZ: Disketa

en: Folio, 8 1/2 x 13 in
cs_CZ: Folio, 8 1/2 x 13 palců

en: Font
cs_CZ: Písmo

en: Font &weight:
cs_CZ: &Tučnost písma:

en: Font size:
cs_CZ: Velikost písma:

en: Font st&yle:
cs_CZ: St&yl písma:

en: Font:
cs_CZ: Písmo:

en: Fonts index file %s disappeared while loading fonts.
cs_CZ: Soubor rejstříku písem %s při načítaní písem zmizel .

en: Fork failed
cs_CZ: Selhalo forkování

en: Forward
cs_CZ: Dopředu

en: Forward hrefs are not supported
cs_CZ: Dopředné odkazy nejsou podporovány

en: Found %i matches
cs_CZ: Nalezeno výskytů: %i

en: From:
cs_CZ: Od:

en: Fuchsia
cs_CZ: Fuchsiová

en: GIF: Invalid gif index.
cs_CZ: GIF: Neplatný index.

en: GIF: data stream seems to be truncated.
cs_CZ: GIF: datový proud je useknutý před koncem.

en: GIF: error in GIF image format.
cs_CZ: GIF: chyba ve formátu GIF obrázku.

en: GIF: not enough memory.
cs_CZ: GIF: nedostatek paměti.

en: GIF: unknown error!!!
cs_CZ: GIF: neznámá chyba!!!

en: GTK+ installed on this machine is too old to support screen compositing, please install GTK+ 2.12 or later.
cs_CZ: GTK+ instalovaný na tomto stroji je příliš starý pro podporu skládání obrazovky, nainstalujte prosím GTK+ 2.12 nebo novější.

en: GTK+ theme
cs_CZ: GTK+ téma

en: General
cs_CZ: Obecné

en: Generic PostScript
cs_CZ: Obecný PostScript

en: German Legal Fanfold, 8 1/2 x 13 in
cs_CZ: Německý Legal skládaný, 8 1/2 x 13 palců

en: German Std Fanfold, 8 1/2 x 12 in
cs_CZ: Německý Std skládaný, 8 1/2 x 12 palců

en: GetProperty called w/o valid getter
cs_CZ: GetProperty zavoláno bez platné čtečky

en: GetPropertyCollection called on a generic accessor
cs_CZ: GetPropertyCollection zavolána na obecném přistupujícím

en: GetPropertyCollection called w/o valid collection getter
cs_CZ: GetPropertyCollection zavoláno bez platné čtečky kolekce

en: Go back
cs_CZ: Jdi zpět

en: Go forward
cs_CZ: Jdi dopředu

en: Go one level up in document hierarchy
cs_CZ: Jdi o úroveň výš

en: Go to home directory
cs_CZ: Jít do domovského adresáře

en: Go to parent directory
cs_CZ: Jít do nadřazeného adresáře

en: Graphics art by
cs_CZ: Grafika

en: Gray
cs_CZ: Šedá

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: GrayText
cs_CZ: Neaktivní text

en: Greek (ISO-8859-7)
cs_CZ: Řecky (ISO-8859-7)

en: Green
cs_CZ: Zelená

en: Groove
cs_CZ: Příkop

en: Gzip not supported by this version of zlib
cs_CZ: Gzip není v této verzi zlib podporován

en: HTML Help Project (*.hhp)|*.hhp|
cs_CZ: Projekt Nápovědy HTML (*.hhp)|*.hhp|

en: HTML anchor %s does not exist.
cs_CZ: Kotva HTML %s neexistuje.

en: HTML files (*.html;*.htm)|*.html;*.htm|
cs_CZ: Soubory HTML (*.html;*.htm)|*.html;*.htm|

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Hand
cs_CZ: Ruka

en: Harddisk
cs_CZ: Pevný disk

en: Hebrew (ISO-8859-8)
cs_CZ: Hebrejský (ISO-8859-8)

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Help
cs_CZ: Nápověda

en: Help Browser Options
cs_CZ: Nastavení prohlížeče nápovědy

en: Help Index
cs_CZ: Index nápovědy

en: Help Printing
cs_CZ: Tisk nápovědy

en: Help Topics
cs_CZ: Témata nápovědy

en: Help books (*.htb)|*.htb|Help books (*.zip)|*.zip|
cs_CZ: Knihy s nápovědou (*.htb)|*.htb|Knihy s nápovědou (*.zip)|*.zip|

en: Help directory "%s" not found.
cs_CZ: Adresář Nápovědy "%s" nenalezen.

en: Help file "%s" not found.
cs_CZ: Soubor s nápovědou "%s" nebyl nalezen.

en: Help: %s
cs_CZ: Nápověda: %s

en: Hide %s
cs_CZ: Skrýt %s

en: Hide Others
cs_CZ: Skrýt ostatní

en: Hide this notification message.
cs_CZ: Skrýt tuto oznamovací zprávu.

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Highlight
cs_CZ: Zvýraznění

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: HighlightText
cs_CZ: Zvýraznění textu

en: Home directory
cs_CZ: Domovský adresář

en: How the object will float relative to the text.
cs_CZ: Jak bude text obtékat vzhledem k objektu.

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: I-Beam
cs_CZ: Výběr textu

en: ICO: Error in reading mask DIB.
cs_CZ: ICO: Chyba při načítání DIB masky.

en: ICO: Error writing the image file!
cs_CZ: ICO: Chyba při zapisování obrázku!

en: ICO: Image too tall for an icon.
cs_CZ: ICO: Obrázek je na ikonu příliš vysoký

en: ICO: Image too wide for an icon.
cs_CZ: ICO: Obrázek je na ikonu příliš široký

en: ICO: Invalid icon index.
cs_CZ: ICO: Neplatný index ikony.

en: IFF: data stream seems to be truncated.
cs_CZ: IFF: datový proud je useknutý před koncem.

en: IFF: error in IFF image format.
cs_CZ: IFF: chyba v IFF formátu obrázku.

en: IFF: not enough memory.
cs_CZ: IFF: nedostatek paměti.

en: IFF: unknown error!!!
cs_CZ: IFF: neznámá chyba!!!

en: Icon & text renderer cannot render value; value type:
cs_CZ: Vykreslovač ikon a textu nemohl vykreslit hodnotu; typ hodnoty:

en: If possible, try changing the layout parameters to make the printout more narrow.
cs_CZ: Pokud je to možné, zkuste změnit parametry rozvržení, aby byl výtisk užší.

en: If you have any additional information pertaining to this bug
    report, please enter it here and it will be joined to it:
cs_CZ: Pokud máte nějaké další informace náležící k tomuto protokolu
    chyby, zadejte je prosím zde a tyto k němu budou přidány:

en: If you wish to suppress this debug report completely, please choose the "Cancel" button,
    but be warned that it may hinder improving the program, so if
    at all possible please do continue with the report generation.
cs_CZ: Pokud chcete úplně zrušit tento protokol ladění, zvolte, prosím, tlačítko "Zrušit",
    ale uvědomte si, že tímto můžete brzdit vylepšování programu, takže pokud
    je to možné, pokračujte, prosím, ve vytváření protokolu.

en: Ignoring value "%s" of the key "%s".
cs_CZ: Ignoruji hodnotu "%s" klíče "%s".

en: Illegal Object Class (Non-wxEvtHandler) as Event Source
cs_CZ: Neplatná třída objektu (Není wxEvtHandler) jako zdroj události

en: Illegal Parameter Count for ConstructObject Method
cs_CZ: Neplatný počet parametrů pro metodu ConstructObject

en: Illegal Parameter Count for Create Method
cs_CZ: Neplatný počet parametrů pro metodu vytvoření

en: Illegal directory name.
cs_CZ: Neplatné jméno adresáře.

en: Illegal file specification.
cs_CZ: Neplatná specifikace souboru.

en: Image and mask have different sizes.
cs_CZ: Obrázek a maska mají různé rozměry.

en: Image file is not of type %d.
cs_CZ: Soubor s obrázkem není typu %d.

en: Image is not of type %s.
cs_CZ: Obrázek není typu %s.

en: Impossible to create a rich edit control, using simple text control instead. Please reinstall riched32.dll
cs_CZ: Není možné vytvořit prvek rich edit, místo něj použit obyčejný. Přeinstalujte prosím riched32.dll.

en: Impossible to get child process input
cs_CZ: Není možné získat vstup synovského procesu

en: Impossible to get permissions for file '%s'
cs_CZ: Nelze zjistit přístupová práva souboru '%s'

en: Impossible to overwrite the file '%s'
cs_CZ: Nelze přepsat soubor '%s'

en: Impossible to set permissions for the file '%s'
cs_CZ: Nelze nastavit přístupová práva souboru '%s'

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: InactiveBorder
cs_CZ: Neaktivní okraj

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: InactiveCaption
cs_CZ: Neaktivní nadpis

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: InactiveCaptionText
cs_CZ: Text neaktivního nadpisu

en: Incorrect GIF frame size (%u, %d) for the frame #%u
cs_CZ: Nesprávné rozměry snímku GIF (%u, %d) pro snímek č. %u

en: Incorrect number of arguments.
cs_CZ: Nesprávný počet argumentů

en: Indent
cs_CZ: Odsazení

en: Indents && Spacing
cs_CZ: Odsazení && mezery

en: Index
cs_CZ: Rejstřík

en: Indian (ISO-8859-12)
cs_CZ: Indický (ISO-8859-12)

en: Initialization failed in post init, aborting.
cs_CZ: Zavedení selhala v post init, ukončuji.

en: Insert Field
cs_CZ: Vložit pole

en: Insert Image
cs_CZ: Vložit obrázek

en: Insert Object
cs_CZ: Vložit objekt

en: Insert Text
cs_CZ: Vložit text

en: Inserts a page break before the paragraph.
cs_CZ: Vloží konec stránky před odstavcem.

en: Inset
cs_CZ: Ďolík

en: Invalid GTK+ command line option, use "%s --help"
cs_CZ: Neplatná volba příkazové řádky GTK+, použijte "%s --help"

en: Invalid TIFF image index.
cs_CZ: Poškozený index v TIFF obrázku.

en: Invalid data view item
cs_CZ: Neplatná položka zobrazení dat

en: Invalid display mode specification '%s'.
cs_CZ: Špatné určení grafického režimu '%s'.

en: Invalid geometry specification '%s'
cs_CZ: Špatné určení geometrie '%s'.

en: Invalid inotify event for "%s"
cs_CZ: Neplatná událost inotify pro "%s"

en: Invalid lock file '%s'.
cs_CZ: Chybný zamykací soubor '%s'.

en: Invalid message catalog.
cs_CZ: Neplatný katalog zpráv.

en: Invalid or Null Object ID passed to GetObjectClassInfo
cs_CZ: Neplatné nebo nulové ID objektu předáno GetObjectClassInfo

en: Invalid or Null Object ID passed to HasObjectClassInfo
cs_CZ: Neplatné nebo nulové ID objektu předáno HasObjectClassInfo

en: Invalid regular expression '%s': %s
cs_CZ: Špatný regulární výraz '%s': %s

en: Invalid value %ld for a boolean key "%s" in config file.
cs_CZ: Neplatná hodnota %ld booleovského klíče "%s"

en: Italic
cs_CZ: Kurzíva

en: Italy Envelope, 110 x 230 mm
cs_CZ: Italská obálka, 110 x 230 mm

en: JPEG: Couldn't load - file is probably corrupted.
cs_CZ: JPEG: Nelze načíst obrázek - soubor je nejspíš poškozen.

en: JPEG: Couldn't save image.
cs_CZ: JPEG: Nelze uložit obrázek.

en: Japanese Double Postcard 200 x 148 mm
cs_CZ: Japonská dvojitá pohlednice 200 x 148 mm

en: Japanese Envelope Chou #3
cs_CZ: Japonská obálka Čó č. 3

en: Japanese Envelope Chou #3 Rotated
cs_CZ: Japonská obálka Čó č. 3 na šířku

en: Japanese Envelope Chou #4
cs_CZ: Japonská obálka Čó č. 4

en: Japanese Envelope Chou #4 Rotated
cs_CZ: Japonská obálka Čó č. 4 na šířku

en: Japanese Envelope Kaku #2
cs_CZ: Japonská obálka Kaku č. 2

en: Japanese Envelope Kaku #2 Rotated
cs_CZ: Japonská obálka Kaku č. 2 na šířku

en: Japanese Envelope Kaku #3
cs_CZ: Japonská obálka Kaku č. 3

en: Japanese Envelope Kaku #3 Rotated
cs_CZ: Japonská obálka Kaku č. 3 na šířku

en: Japanese Envelope You #4
cs_CZ: Japonská Obálka Jó č. 4

en: Japanese Envelope You #4 Rotated
cs_CZ: Japonská Obálka Jó č. 4 na šířku

en: Japanese Postcard 100 x 148 mm
cs_CZ: Japonská pohlednice 100 x 148 mm

en: Japanese Postcard Rotated 148 x 100 mm
cs_CZ: Japonská pohlednice na šířku, 148 x 100 mm

en: Jump to
cs_CZ: Přejít na

en: Justified
cs_CZ: Do bloku

en: Justify text left and right.
cs_CZ: Zarovnat text do bloku.

en: KP_
cs_CZ: NK_

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Add
cs_CZ: NK_Plus

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Begin
cs_CZ: NK_Begin

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Decimal
cs_CZ: NK_Desetinná čárka

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Delete
cs_CZ: NK_Delete

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Divide
cs_CZ: NK_Lomítko

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Down
cs_CZ: NK_Dolů

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_End
cs_CZ: NK_End

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Enter
cs_CZ: NK_Enter

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Equal
cs_CZ: NK_Rovná se

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Home
cs_CZ: NK_Home

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Insert
cs_CZ: NK_Insert

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Left
cs_CZ: NK_Doleva

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Multiply
cs_CZ: NK_Krát

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Next
cs_CZ: NK_Další

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_PageDown
cs_CZ: NK_PageDown

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_PageUp
cs_CZ: NK_PageUp

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Prior
cs_CZ: NK_Předchozí

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Right
cs_CZ: NK_Doprava

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Separator
cs_CZ: NK_Oddělovač

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Space
cs_CZ: NK_Mezerník

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Subtract
cs_CZ: NK_Mínus

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Tab
cs_CZ: NK_Tabulátor

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: KP_Up
cs_CZ: NK_Nahoru

en: L&ine spacing:
cs_CZ: Řá&dkování:

en: Landscape
cs_CZ: Na šířku

en: Last
cs_CZ: Poslední

en: Last page
cs_CZ: Poslední stránka

en: Last repeated message ("%s", %u time) wasn't output | Last repeated message ("%s", %u times) wasn't output
cs_CZ[0]: Poslední opakovaná zpráva ("%s", %ukrát) nebyla vypsána
cs_CZ[1]: Poslední opakovaná zpráva ("%s", %ukrát) nebyla vypsána
cs_CZ[2]: Poslední opakovaná zpráva ("%s", %ukrát) nebyla vypsána

en: Ledger, 17 x 11 in
cs_CZ: Ledger, 17 x 11 palců

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Left
cs_CZ: Doleva

en: Left (&first line):
cs_CZ: Zleva (&první řádek):

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Left Button
cs_CZ: Levé tlačítko

en: Left margin (mm):
cs_CZ: Levý okraj (mm):

en: Left-align text.
cs_CZ: Zarovnat text doleva.

en: Legal Extra 9 1/2 x 15 in
cs_CZ: Legal Extra, 9 1/2 x 15 palců

en: Legal, 8 1/2 x 14 in
cs_CZ: Legal, 8 1/2 x 14 palců

en: Letter Extra 9 1/2 x 12 in
cs_CZ: Letter Extra, 9 1/2 x 12 palců

en: Letter Extra Transverse 9.275 x 12 in
cs_CZ: Letter napříč Extra, 9,275 x 12 palců

en: Letter Plus 8 1/2 x 12.69 in
cs_CZ: Letter Plus, 8 1/2 x 12,69 palce

en: Letter Rotated 11 x 8 1/2 in
cs_CZ: Letter na šířku, 11 x 8 1/2 palce

en: Letter Small, 8 1/2 x 11 in
cs_CZ: Letter malý, 8 1/2 x 11 in

en: Letter Transverse 8 1/2 x 11 in
cs_CZ: Letter napříč 8 1/2 x 11 palců

en: Letter, 8 1/2 x 11 in
cs_CZ: Letter, 8 1/2 x 11 palců

en: License
cs_CZ: Licence

en: Light
cs_CZ: Tenké

en: Lime
cs_CZ: Limetková

en: Line %lu of map file "%s" has invalid syntax, skipped.
cs_CZ: Řádek %luz mapovacího souboru "%s" nemá platný formát, přeskočen.

en: Line spacing:
cs_CZ: Řádkování:

en: Link contained '//', converted to absolute link.
cs_CZ: Odkaz obsahoval '//', převeden na absolutní

en: List Style
cs_CZ: Styl seznamu

en: List styles
cs_CZ: Styly seznamů

en: Lists font sizes in points.
cs_CZ: Zobrazí velikost písem v bodech.

en: Lists the available fonts.
cs_CZ: Zobrazí dostupná písma.

en: Load %s file
cs_CZ: Otevřít soubor %s

en: Loading :
cs_CZ: Načítám :

en: Lock file '%s' has incorrect owner.
cs_CZ: Zámkový soubor '%s' má nesprávného vlastníka.

en: Lock file '%s' has incorrect permissions.
cs_CZ: Zámkový soubor '%s' má nesprávná oprávnění.

en: Log saved to the file '%s'.
cs_CZ: Log uložen do souboru '%s'.

en: Lower case letters
cs_CZ: Malá písmena

en: Lower case roman numerals
cs_CZ: Malé římské číslice

en: MDI child
cs_CZ: MDI syn

en: MS HTML Help functions are unavailable because the MS HTML Help library is not installed on this machine. Please install it.
cs_CZ: Funkce MS HTML nápovědy nejsou dostupné, protože chybí příslušná komponenta. Prosím nainstalujte ji.

en: Ma&ximize
cs_CZ: Ma&ximalizovat

en: MacArabic
cs_CZ: MacArabština

en: MacArmenian
cs_CZ: MacArménština

en: MacBengali
cs_CZ: MacBengálština

en: MacBurmese
cs_CZ: MacBarmština

en: MacCeltic
cs_CZ: MacKelština

en: MacCentralEurRoman
cs_CZ: MacStředoevr.Římské

en: MacChineseSimp
cs_CZ: MacČínštinaZjed

en: MacChineseTrad
cs_CZ: MacČínštinaTrad

en: MacCroatian
cs_CZ: MacChorvatština

en: MacCyrillic
cs_CZ: MacCyrilský

en: MacDevanagari
cs_CZ: MacDévanágarí

en: MacEthiopic
cs_CZ: MacEtiopské

en: MacExtArabic
cs_CZ: MacArabštinaRozš

en: MacGaelic
cs_CZ: MacGaelština

en: MacGeorgian
cs_CZ: MacGruzinský

en: MacGreek
cs_CZ: MacŘečtina

en: MacGujarati
cs_CZ: MacGudžarátština

en: MacGurmukhi
cs_CZ: MacGurmukhí

en: MacHebrew
cs_CZ: MacHebrejština

en: MacIcelandic
cs_CZ: MacIslandština

en: MacJapanese
cs_CZ: MacJaponština

en: MacKannada
cs_CZ: MacKannadština

en: MacKeyboardGlyphs
cs_CZ: MacKlávesovéGlyfy

en: MacKhmer
cs_CZ: MacKhmerština

en: MacKorean
cs_CZ: MacKorejština

en: MacLaotian
cs_CZ: Maclaoština

en: MacMalayalam
cs_CZ: MacMalajština

en: MacMongolian
cs_CZ: MacMongolština

en: MacOriya
cs_CZ: MacOrijština

en: MacRoman
cs_CZ: MacPatkové

en: MacRomanian
cs_CZ: MacPatkové

en: MacSinhalese
cs_CZ: MacSinhalština

en: MacTamil
cs_CZ: MacTamilština

en: MacTelugu
cs_CZ: MacTelugština

en: MacThai
cs_CZ: MacThajština

en: MacTibetan
cs_CZ: MacTibetština

en: MacTurkish
cs_CZ: MacTurečtina

en: MacVietnamese
cs_CZ: MacVietnamština

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Magnifier
cs_CZ: Lupa

en: Make a selection:
cs_CZ: Provést výběr:

en: Margins
cs_CZ: Okraje

en: Maroon
cs_CZ: Kaštanová

en: Match case
cs_CZ: Rozlišuj malá a velká písmena

en: Max height:
cs_CZ: Max šířka:

en: Max width:
cs_CZ: Max šířka:

en: Media playback error: %s
cs_CZ: Chyba při přehrávání: %s

en: Memory VFS already contains file '%s'!
cs_CZ: Paměťový VFS už obsahuje soubor '%s'!

en: Message
cs_CZ: Zpráva

en: Metal theme
cs_CZ: Téma Metal

en: Method or property not found.
cs_CZ: Metoda nebo vlastnost nenalezena.

en: Mi&nimize
cs_CZ: Mi&nimalizovat

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Middle Button
cs_CZ: Prostřední tlačítko

en: Min height:
cs_CZ: Min výška:

en: Min width:
cs_CZ: Min šířka:

en: Missing a required parameter.
cs_CZ: Chybí požadovaný parametr.

en: Modern
cs_CZ: Moderní

en: Modified
cs_CZ: Změněno

en: Module "%s" initialization failed
cs_CZ: Zavédení modulu "%s" selhalo

en: Monarch Envelope, 3 7/8 x 7 1/2 in
cs_CZ: Obálka Monarch, 3 7/8 x 7 1/2 palce

en: Monitoring individual files for changes is not supported currently.
cs_CZ: Sledování změn jednotlivých souborů není v současnosti podporováno.

en: Move down
cs_CZ: Přesunout dolů

en: Move up
cs_CZ: Přesunout nahoru

en: Moves the object to the next paragraph.
cs_CZ: Přesune objekt do dalšího odstavce.

en: Moves the object to the previous paragraph.
cs_CZ: Přesune objekt do předchozího odstavce.

en: Multiple Cell Properties
cs_CZ: Vlastnosti více buněk

en: Name
cs_CZ: Jméno

en: Navy
cs_CZ: Tmavě modrá

en: Network
cs_CZ: Síť

en: New
cs_CZ: Nový

en: New &Box Style...
cs_CZ: Nový &styl rámečku...

en: New &Character Style...
cs_CZ: &Nový styl znaku...

en: New &List Style...
cs_CZ: Nový Sty&l seznamu...

en: New &Paragraph Style...
cs_CZ: &Nový styl odstavce...

en: New Style
cs_CZ: Nový styl

en: New directory
cs_CZ: Nový adresář

en: New item
cs_CZ: Nova položka

en: NewName
cs_CZ: NoveJmeno

en: Next
cs_CZ: Další

en: Next page
cs_CZ: Následující stránka

en: No
cs_CZ: Ne

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: No Entry
cs_CZ: Není k dispozici

en: No animation handler for type %ld defined.
cs_CZ: Žádná obslužná rutina animací pro typ %ld není stanovena.

en: No bitmap handler for type %d defined.
cs_CZ: Žádná obslužná rutina bitmapy pro typ %d není stanovena.

en: No column existing.
cs_CZ: Žádný sloupec neexistuje.

en: No column for the specified column existing.
cs_CZ: Žádný sloupec pro zadaný sloupec neexistuje.

en: No column for the specified column position existing.
cs_CZ: Žádný sloupec pro zadanou pozici sloupce neexistuje.

en: No default application configured for HTML files.
cs_CZ: Není nastavena žádná výchozí aplikace pro HTML soubory.

en: No entries found.
cs_CZ: Nenalezeny žádné položky.

en: No font for displaying text in encoding '%s' found,
    but an alternative encoding '%s' is available.
    Do you want to use this encoding (otherwise you will have to choose another one)?
cs_CZ: Nenalezen žádný font použitelný k zobrazení textu v kódování '%s',
    ale je k dispozici alternativní kódování '%s'.
    Přejete si použít toto kódování (jinak si budete muset vybrat jiné)?

en: No font for displaying text in encoding '%s' found.
    Would you like to select a font to be used for this encoding
    (otherwise the text in this encoding will not be shown correctly)?
cs_CZ: Nenalezen žádný font použitelný k zobrazení textu v kódování '%s'.
    Přejete si vybrat font, který se má s tímto kódováním použít
    (jinak se text v tomto kódování nezobrazí správně)?

en: No handler found for animation type.
cs_CZ: Nenalezená žádná obslužná rutina pro typ animace.

en: No handler found for image type.
cs_CZ: Nenalezen žádný ovladač pro tento typ obrázků.

en: No image handler for type %d defined.
cs_CZ: Nebyla stanovena žádná obslužná rutina obrázku pro typ %d.

en: No image handler for type %s defined.
cs_CZ: Nebyla stanovena žádná obslužná rutina obrázku pro typ %s.

en: No matching page found yet
cs_CZ: Ještě nebylo nic nalezeno

en: No renderer or invalid renderer type specified for custom data column.
cs_CZ: Pro vlastní sloupec dat byl zadán žádný nebo neplatný typ vykreslovače.

en: No renderer specified for column.
cs_CZ: Pro sloupec nebyl určen žádný vykreslovač.

en: No sound
cs_CZ: Beze zvuku

en: No unused colour in image being masked.
cs_CZ: V obrázku není maskována žádná nepoužitá barva.

en: No unused colour in image.
cs_CZ: V obrázku není žádná nepoužitá barva

en: No valid mappings found in the file "%s".
cs_CZ: Nenalezeno žádné platné mapování v souboru "%s".

en: None
cs_CZ: Žádný

en: Nordic (ISO-8859-10)
cs_CZ: Severské (ISO-8859-10)

en: Normal
cs_CZ: Normální

en: Normal face<br>and <u>underlined</u>.
cs_CZ: Normální písmo<br>a <u>podtržené</u>.

en: Normal font:
cs_CZ: Normální písmo:

en: Not %s
cs_CZ: Není %s

en: Not available
cs_CZ: Není dostupný

en: Not underlined
cs_CZ: Není podtržený

en: Note, 8 1/2 x 11 in
cs_CZ: Note, 8 1/2 x 11 palců

en: Notice
cs_CZ: Oznámení

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num *
cs_CZ: * na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num +
cs_CZ: + na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num ,
cs_CZ: , na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num -
cs_CZ: - na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num .
cs_CZ: . na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num /
cs_CZ: / na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num =
cs_CZ: = na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Begin
cs_CZ: Begin na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Delete
cs_CZ: Delete na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Down
cs_CZ: Dolů na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num End
cs_CZ: End na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Enter
cs_CZ: Enter na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Home
cs_CZ: Home na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Insert
cs_CZ: Insert na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Page Down
cs_CZ: Page Down na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Page Up
cs_CZ: Page Up na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Right
cs_CZ: Doprava na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Space
cs_CZ: Mezerník na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Tab
cs_CZ: Tabulátor na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num Up
cs_CZ: Nahoru na numerické klávesnici

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Num left
cs_CZ: Doleva na numerické klávesnici

en: Number of columns could not be determined.
cs_CZ: Nelze určit počet sloupců.

en: Numbered outline
cs_CZ: Očíslovaný odstavec

en: OLE Automation error in %s: %s
cs_CZ: Chyba automatizace OLE v %s: %s

en: Object Properties
cs_CZ: Vlastnosti objektu

en: Object implementation does not support named arguments.
cs_CZ: Zavedení objektu nepodporuje pojmenované argumenty.

en: Objects must have an id attribute
cs_CZ: Objekt musí mít atribut id

en: Olive
cs_CZ: Olivová

en: Opaci&ty:
cs_CZ: &Neprůhlednost

en: Open File
cs_CZ: Otevřít soubor

en: Open HTML document
cs_CZ: Otevřít dokument HTML

en: Open file "%s"
cs_CZ: Otevřít soubor "%s"

en: Open...
cs_CZ: Otevřít...

en: OpenGL function "%s" failed: %s (error %d)
cs_CZ: Funkce OpenGL "%s" selhala: %s (chyba %d)

en: Operation not permitted.
cs_CZ: Zakázaná operace.

en: Option '%s' can't be negated
cs_CZ: Možnost '%s' nemůže být znegována

en: Option '%s' requires a value.
cs_CZ: Volba '%s' vyžaduje hodnotu.

en: Option '%s': '%s' cannot be converted to a date.
cs_CZ: Volba '%s': '%s' nemůže být převedena na datum.

en: Options
cs_CZ: Nastavení

en: Orange
cs_CZ: Oranžová

en: Orientation
cs_CZ: Orientace

en: Out of window IDs.  Recommend shutting down application.
cs_CZ: Došla ID oken. Doporučujeme zavřít aplikaci.

en: Outline
cs_CZ: Obrys

en: Outset
cs_CZ: Návrší

en: Overflow while coercing argument values.
cs_CZ: Přetečení při nucení hodnot argumentů.

en: PCX: couldn't allocate memory
cs_CZ: PCX: nelze přidělit paměť.

en: PCX: image format unsupported
cs_CZ: PCX: nepodporovaný formát obrázku

en: PCX: invalid image
cs_CZ: PCX: poškozený obrázek

en: PCX: this is not a PCX file.
cs_CZ: PCX: tento soubor není PCX.

en: PCX: unknown error !!!
cs_CZ: PCX: neznámá chyba !!!

en: PCX: version number too low
cs_CZ: PCX: číslo verze je příliš nízké

en: PNM: Couldn't allocate memory.
cs_CZ: PNM: Nelze přidělit paměť.

en: PNM: File format is not recognized.
cs_CZ: PNM: formát souboru nerozeznán.

en: PNM: File seems truncated.
cs_CZ: PNM: Soubor je nejspíš uříznutý před koncem.

en: PRC 16K Rotated
cs_CZ: PRC 16K na šířku

en: PRC 32K Rotated
cs_CZ: PRC 32K na šířku

en: PRC 32K(Big) 97 x 151 mm
cs_CZ: PRC 32K (velký) 97 x 151 mm

en: PRC 32K(Big) Rotated
cs_CZ: PRC 32K (velký) na šířku

en: PRC Envelope #1 102 x 165 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 1, 102 x 165 mm

en: PRC Envelope #1 Rotated 165 x 102 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 1 na šířku, 165 x 102 mm

en: PRC Envelope #10 324 x 458 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 10, 324 x 458 mm

en: PRC Envelope #10 Rotated 458 x 324 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 10 na šířku, 458 x 324 mm

en: PRC Envelope #2 102 x 176 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 2, 102 x 176 mm

en: PRC Envelope #2 Rotated 176 x 102 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 2, na šířku 176 x 102 mm

en: PRC Envelope #3 125 x 176 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 3, 125 x 176 mm

en: PRC Envelope #3 Rotated 176 x 125 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 3, na šířku 176 x 125 mm

en: PRC Envelope #4 110 x 208 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 4, 110 x 208 mm

en: PRC Envelope #4 Rotated 208 x 110 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 4, na šířku 208 x 110 mm

en: PRC Envelope #5 110 x 220 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 5, 110 x 220 mm

en: PRC Envelope #5 Rotated 220 x 110 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 5 na šířku, 220 x 110 mm

en: PRC Envelope #6 120 x 230 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 6, 120 x 230 mm

en: PRC Envelope #6 Rotated 230 x 120 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 6, na šířku 230 x 120 mm

en: PRC Envelope #7 160 x 230 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 7, 160 x 230 mm

en: PRC Envelope #7 Rotated 230 x 160 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 7 na šířku, 230 x 160 mm

en: PRC Envelope #8 120 x 309 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 8, 120 x 309 mm

en: PRC Envelope #8 Rotated 309 x 120 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 8 na šířku, 309 x 120 mm

en: PRC Envelope #9 229 x 324 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 9, 229 x 324 mm

en: PRC Envelope #9 Rotated 324 x 229 mm
cs_CZ: Obálka PRC č. 9 na šířku, 324 x 229 mm

en: Padding
cs_CZ: Vnitřní okraj

en: Page %d
cs_CZ: Strana %d

en: Page %d of %d
cs_CZ: Strana %d z %d

en: Page Setup
cs_CZ: Nastavení stránky

en: Page setup
cs_CZ: Nastavení stránky

en: Pages
cs_CZ: Strany

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Paint Brush
cs_CZ: Štětec

en: Paper size
cs_CZ: Velikost papíru

en: Paragraph styles
cs_CZ: Styly odstavce

en: Passing a already registered object to SetObject
cs_CZ: Předávání už zaregistrovaného objektu do SetObject

en: Passing an unknown object to GetObject
cs_CZ: Předávání neznámého objektu do GetObject

en: Paste
cs_CZ: Vložit

en: Paste selection
cs_CZ: Vložit výběr

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Pause
cs_CZ: Pauza

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Pencil
cs_CZ: Tužka

en: Peri&od
cs_CZ: Tečk&a

en: Permissions
cs_CZ: Práva

en: Picture Properties
cs_CZ: Vlastnosti obrázku

en: Pipe creation failed
cs_CZ: Nelze vytvořit rouru

en: Please choose a valid font.
cs_CZ: Prosím vyberte platný font.

en: Please choose an existing file.
cs_CZ: Prosím vyberte existující soubor.

en: Please choose the page to display:
cs_CZ: Prosím vyberte stránku k zobrazení:

en: Please choose which ISP do you want to connect to
cs_CZ: Prosím vyberte si poskytovatele (ISP), ke kterému se chcete připojit

en: Please install a newer version of comctl32.dll
    (at least version 4.70 is required but you have %d.%02d)
    or this program won't operate correctly.
cs_CZ: Nainstalujte si prosím novou verzi knihovny comctl32.dll
    (je potřeba alespoň verze 4.70, ale vy máte %d.%02d),
    jinak tento program nebude fungovat správně.

en: Please select the columns to show and define their order:
cs_CZ: Prosím vyberte sloupce k zobrazení a určete jejich pořadí:

en: Please wait while printing...
cs_CZ: Prosím vyčkejte až skončí tisk...

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Point Left
cs_CZ: Ukazatel doleva

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Point Right
cs_CZ: Ukazatel doprava

note: TRANSLATORS: Label of font point size
en: Point Size
cs_CZ: Velikost bodu

en: Pointer to data view control not set correctly.
cs_CZ: Ukazatel na ovládací prvek data view není správně nastaven.

en: Pointer to model not set correctly.
cs_CZ: Ukazatel na model není správně nastaven.

en: Portrait
cs_CZ: Na výšku

en: Position
cs_CZ: Pozice

en: PostScript file
cs_CZ: soubor PostScriptu

en: Preferences
cs_CZ: Předvolby

en: Preferences...
cs_CZ: Předvolby...

en: Preparing
cs_CZ: Připravování

en: Preview:
cs_CZ: Náhled:

en: Previous page
cs_CZ: Předchozí stránka

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Print
cs_CZ: Tisk

en: Print Preview
cs_CZ: Náhled tisku

en: Print Preview Failure
cs_CZ: Chyba během vytváření náhledu.

en: Print Range
cs_CZ: Rozsah tisku

en: Print Setup
cs_CZ: Nastavení tisku

en: Print in colour
cs_CZ: Tisknout barevně

en: Print previe&w...
cs_CZ: Náhle&d tisku...

en: Print preview creation failed.
cs_CZ: Nelze vytvořit náhled tisku

en: Print preview...
cs_CZ: Náhled tisku...

en: Print spooling
cs_CZ: Tisková fronta

en: Print this page
cs_CZ: Vytiskne tuto stránku

en: Print to File
cs_CZ: Tisk do souboru

en: Print...
cs_CZ: Tisk...

en: Printer
cs_CZ: Tiskárna

en: Printer command:
cs_CZ: Příkaz tisku:

en: Printer options
cs_CZ: Nastavení tiskárny

en: Printer options:
cs_CZ: Nastavení tiskárny:

en: Printer...
cs_CZ: Tiskárna...

en: Printer:
cs_CZ: Tiskárna:

en: Printing
cs_CZ: Tisk

en: Printing
cs_CZ: Tisk

en: Printing Error
cs_CZ: Chyba tisku

en: Printing page %d
cs_CZ: Tisk strany %d

en: Printing page %d of %d
cs_CZ: Tisk strany %d z %d

en: Printing page %d...
cs_CZ: Tisk strany %d...

en: Printing...
cs_CZ: Tisk...

en: Printout
cs_CZ: Výtisk

en: Processing debug report has failed, leaving the files in "%s" directory.
cs_CZ: Zpracování protokolu ladění selhalo, ponechávám soubory v adresáři "%s".

en: Progress renderer cannot render value type; value type:
cs_CZ: Vykreslovač průběhu nemůže vykreslit typ hodnoty; typ hodnoty:

en: Progress:
cs_CZ: Postup:

en: Properties
cs_CZ: Vlastnosti

en: Property
cs_CZ: Vlastnost

note: TRANSLATORS: Caption of message box displaying any property error
en: Property Error
cs_CZ: Chyba vlastnosti

en: Purple
cs_CZ: Nachová

en: Question
cs_CZ: Otázka

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Question Arrow
cs_CZ: Výběr nápovědy

en: Quit
cs_CZ: Ukončit

en: Quit %s
cs_CZ: Ukončit %s

en: Quit this program
cs_CZ: Ukončit tento program

en: Read error on file '%s'
cs_CZ: Chyba při čtení ze souboru '%s'

en: Ready
cs_CZ: &Hotovo

en: Red
cs_CZ: Červená

en: Redo
cs_CZ: &Zopakovat

en: Redo last action
cs_CZ: Zopakovat poslední činnost

en: Refresh
cs_CZ: Obnovit

en: Registry key '%s' already exists.
cs_CZ: Klíč registru '%s' už existuje.

en: Registry key '%s' does not exist, cannot rename it.
cs_CZ: Klíč registru '%s' neexistuje, Nelze ho přejmenovat.

en: Registry key '%s' is needed for normal system operation,
    deleting it will leave your system in unusable state:
    operation aborted.
cs_CZ: Klíč registru '%s' je potřeba k normálnímu běhu systému,
    pokud ho smažete, systém bude nestabilní:
    operace přerušena.

en: Registry value '%s' already exists.
cs_CZ: Hodnota klíče registru '%s' už existuje.

en: Regular
cs_CZ: Normální

en: Relative
cs_CZ: Relativní

en: Relevant entries:
cs_CZ: Související položky:

en: Remaining time:
cs_CZ: Zbývající čas:

en: Remove
cs_CZ: Odstranit

en: Remove Bullet
cs_CZ: Odstranit odrážku

en: Remove current page from bookmarks
cs_CZ: Odstraní tuto stránku ze záložek

en: Renderer "%s" has incompatible version %d.%d and couldn't be loaded.
cs_CZ: Vykreslovač "%s" má nekompatibilní verzi %d.%d a nemohl být načten.

en: Rendering failed.
cs_CZ: Vykreslování selhalo.

en: Renumber List
cs_CZ: Znovu očíslovat seznam

en: Rep&lace
cs_CZ: &Nahradit

en: Replace
cs_CZ: Nahradit

en: Replace &all
cs_CZ: N&ahradit vše

en: Replace selection
cs_CZ: Nahradit výběr

en: Replace with:
cs_CZ: Nahradit textem:

en: Required information entry is empty.
cs_CZ: Požadovaný informační údaj je prázdný.

en: Resource '%s' is not a valid message catalog.
cs_CZ: Zdroj '%s' není platný katalog zpráv.

en: Revert to Saved
cs_CZ: Vrátit k uloženému

en: Ridge
cs_CZ: Val

en: Rig&ht-to-left
cs_CZ: &Zprava doleva

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Right
cs_CZ: Doprava

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Right Arrow
cs_CZ: Šipka doprava

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Right Button
cs_CZ: Pravé tlačítko

en: Right margin (mm):
cs_CZ: Pravý okraj (mm):

en: Right-align text.
cs_CZ: Zarovnat text doprava.

en: Roman
cs_CZ: Patkové

en: S&tandard bullet name:
cs_CZ: S&tandardní jméno odrážky:

en: SPECIAL
cs_CZ: SPECIÁLNÍ

en: Save
cs_CZ: Uložit

en: Save %s file
cs_CZ: Uložit soubor %s

en: Save &As...
cs_CZ: Uložit &jako...

en: Save As
cs_CZ: Uložit jako

en: Save as
cs_CZ: Uložit jako

en: Save current document
cs_CZ: Uložit aktuální dokument

en: Save current document with a different filename
cs_CZ: Uložit aktuální dokument s jiným jménem

en: Save log contents to file
cs_CZ: Uložit obsah logu do souboru

en: Script
cs_CZ: Psací

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Scrollbar
cs_CZ: Posuvník

en: Search
cs_CZ: Hledat

en: Search contents of help book(s) for all occurrences of the text you typed above
cs_CZ: Prohledá obsah knih(y) s nápovědou a vypíše všechny výskyty textu, který jste zadali

en: Search direction
cs_CZ: Směr hledání

en: Search for:
cs_CZ: Vyhledat řetězec:

en: Search in all books
cs_CZ: Hledej ve všech knihách

en: Searching...
cs_CZ: Hledám...

en: Sections
cs_CZ: Sekce

en: Seek error on file '%s'
cs_CZ: Chyba při nastavování pozice v souboru '%s'

en: Seek error on file '%s' (large files not supported by stdio)
cs_CZ: Chyba hledání v souboru '%s' (stdio nepodporuje velké soubory)

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Select
cs_CZ: Vybrat

en: Select &All
cs_CZ: Vybrat &vše

en: Select All
cs_CZ: Vybrat vše

en: Select a document template
cs_CZ: Vyberte šablonu dokumentu

en: Select a document view
cs_CZ: Vyberte zobrazení dokumentu

en: Select regular or bold.
cs_CZ: Vyberte obyčejné nebo tučné

en: Select regular or italic style.
cs_CZ: Vyberte obyčejné nebo kurzívu.

en: Select underlining or no underlining.
cs_CZ: Vyberte podtržené nebo bez podtržení.

en: Selection
cs_CZ: Výběr

en: Selects the list level to edit.
cs_CZ: Vyberte úroveň seznamu k úpravě.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Separator
cs_CZ: Oddělovač

en: Separator expected after the option '%s'.
cs_CZ: Za volbou '%s' se očekává oddělovač.

en: Services
cs_CZ: Služby

en: Set Cell Style
cs_CZ: Nastavit styl buňky

en: SetProperty called w/o valid setter
cs_CZ: SetProperty zavoláno bez platné čtečky

en: Setting directory access times is not supported under this OS version
cs_CZ: V této verzi OS není nastavení času přístupů do adresáře podporováno

en: Setup...
cs_CZ: Nastavení...

en: Several active dialup connections found, choosing one randomly.
cs_CZ: Nalezeno několik aktivních vytáčených připojení, vybírám jedno náhodně.

en: Sh&adow spread:
cs_CZ: &Rozprostření stínu:

en: Shadow
cs_CZ: Stín

en: Shadow c&olour:
cs_CZ: &Barva stínu

en: Show &hidden directories
cs_CZ: Zobrazit &skryté adresáře

en: Show &hidden files
cs_CZ: Zobrazit &skryté soubory

en: Show All
cs_CZ: Zobrazit vše

en: Show about dialog
cs_CZ: Zobrazit dialogové okno O aplikaci

en: Show all
cs_CZ: Zobraz vše

en: Show all items in index
cs_CZ: Zobrazí všechny položky v rejstříku

en: Show hidden directories
cs_CZ: Zobrazit skryté adresáře

en: Show/hide navigation panel
cs_CZ: Zobraz/skryj navigační panel

en: Shows a Unicode subset.
cs_CZ: Zobrazí podskupinu Unicode.

en: Shows a preview of the bullet settings.
cs_CZ: Zobrazí náhled nastavení odrážek.

en: Shows a preview of the font settings.
cs_CZ: Zobrazí náhled nastavení písma.

en: Shows a preview of the font.
cs_CZ: Zobrazí náhled písma.

en: Shows a preview of the paragraph settings.
cs_CZ: Zobrazí náhled nastavení odstavce.

en: Shows the font preview.
cs_CZ: Zobrazí náhled písma.

en: Silver
cs_CZ: Stříbrná

en: Simple monochrome theme
cs_CZ: Jednoduchý jednobarevný vzhled

en: Single
cs_CZ: Jednoduché

en: Size
cs_CZ: Velikost

en: Size:
cs_CZ: Velikost:

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Sizing
cs_CZ: Změna velikosti

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Sizing N-S
cs_CZ: Změna výšky

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Sizing NE-SW
cs_CZ: Diagonální změna velikosti 2

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Sizing NW-SE
cs_CZ: Diagonální změna velikosti 1

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Sizing W-E
cs_CZ: Změna šířky

en: Skip
cs_CZ: Přeskočit

en: Slant
cs_CZ: Skloněné

en: Small C&apitals
cs_CZ: Malé k&apitálky

en: Solid
cs_CZ: Plný

en: Sorry, could not open this file.
cs_CZ: Je nám líto, tento soubor nelze otevřít.

en: Sorry, not enough memory to create a preview.
cs_CZ: Je nám líto, pro vytvoření náhledu je nedostatek paměti.

en: Sorry, that name is taken. Please choose another.
cs_CZ: Je nám líto, toto jméno je zabrané. Vyberte si, prosím, jiné.

en: Sorry, the format for this file is unknown.
cs_CZ: Je nám líto, tento formát souboru je neznámý.

en: Sound data are in unsupported format.
cs_CZ: Zvuková data jsou v nepodporovaném formátu.

en: Sound file '%s' is in unsupported format.
cs_CZ: Zvukový soubor '%s' je v nepodporovaném formátu.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Space
cs_CZ: Mezerník

en: Spacing
cs_CZ: Řádkování

en: Spell Check
cs_CZ: Kontrola pravopisu

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Spraycan
cs_CZ: Sprej

en: Standard
cs_CZ: Standardní

en: Statement, 5 1/2 x 8 1/2 in
cs_CZ: Statement, 5 1/2 x 8 1/2 palce

en: Static
cs_CZ: Statické

en: Status:
cs_CZ: Stav:

en: Stop
cs_CZ: Zastavit

en: Strikethrough
cs_CZ: Přeškrtnuté

en: String To Colour : Incorrect colour specification : %s
cs_CZ: Text na barvu: chybná specifikace popisu barvy : %s

note: TRANSLATORS: Label of font style
en: Style
cs_CZ: Styl

en: Style Organiser
cs_CZ: Organizátor stylů

en: Style:
cs_CZ: Styl:

en: Subscrip&t
cs_CZ: Dolní inde&x

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Subtract
cs_CZ: Mínus

en: Supe&rscript
cs_CZ: Ho&rní index

en: SuperB/SuperB/A3 305 x 487 mm
cs_CZ: SuperB/SuperB/A3, 305 x 487 mm

en: Suppress hyphe&nation
cs_CZ: Potlačit &dělení slov

en: Swiss
cs_CZ: Bezpatkové

en: Symbol &font:
cs_CZ: Symbolové &písmo:

en: Symbols
cs_CZ: Symboly

en: TIFF: Couldn't allocate memory.
cs_CZ: TIFF: Nelze přidělit paměť.

en: TIFF: Error loading image.
cs_CZ: TIFF: Chyba při načítání obrázku.

en: TIFF: Error reading image.
cs_CZ: TIFF: Chyba při čtení obrázku.

en: TIFF: Error saving image.
cs_CZ: TIFF: Chyba při ukládání obrázku.

en: TIFF: Error writing image.
cs_CZ: TIFF: Chyba při zapisování obrázku.

en: TIFF: Image size is abnormally big.
cs_CZ: TIFF: Rozměr obrázku je abnormálně velký.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Tab
cs_CZ: Tabulátor

en: Table Properties
cs_CZ: Vlastnosti tabulky

en: Tabloid Extra 11.69 x 18 in
cs_CZ: Tabloid Extra 11.69 x 18 palců

en: Tabloid, 11 x 17 in
cs_CZ: Tabloid, 11 x 17 palců

en: Tabs
cs_CZ: Panely

en: Teal
cs_CZ: Modrozelená

en: Teletype
cs_CZ: Neproporcionální

en: Templates
cs_CZ: Šablony

en: Text renderer cannot render value; value type:
cs_CZ: Vykreslovač textu nemůže hodnotu vykreslit; typ hodnoty:

en: Thai (ISO-8859-11)
cs_CZ: Thajské (ISO-8859-11)

en: The FTP server doesn't support passive mode.
cs_CZ: FTP server nepodporuje pasivní mód.

en: The FTP server doesn't support the PORT command.
cs_CZ: FTP server nepodporuje příkaz PORT.

en: The available bullet styles.
cs_CZ: Dostupné styly odrážek

en: The available styles.
cs_CZ: Dostupné styly

en: The background colour.
cs_CZ: Barva pozadí.

en: The border line style.
cs_CZ: Styl ohraničení.

en: The bottom margin size.
cs_CZ: Velikost okraje dole.

en: The bottom padding size.
cs_CZ: Velikost vnitřního okraje dole.

en: The bottom position.
cs_CZ: Dolní pozice.

en: The bullet character.
cs_CZ: Znak odrážky.

en: The character code.
cs_CZ: Kód znaku.

en: The charset '%s' is unknown. You may select
    another charset to replace it with or choose
    [Cancel] if it cannot be replaced
cs_CZ: Znaková sada '%s' je neznámá. Můžete vybrat
    jinou sadu jako náhradu nebo stiskněte
    [Storno], pokud ji nelze nahradit

en: The clipboard format '%d' doesn't exist.
cs_CZ: Formát schránky '%d' neexistuje.

en: The default style for the next paragraph.
cs_CZ: Výchozí styl pro další odstavec.

en: The directory '%s' does not exist
    Create it now?
cs_CZ: Adresář '%s' neexistuje
    Chcete ho vytvořit?

en: The document "%s" doesn't fit on the page horizontally and will be truncated if printed.
    
    Would you like to proceed with printing it nevertheless?
cs_CZ: Dokument "%s" se vodorovně na stránku nevejde a bude zkrácen, pokud bude vytisknut.
    
    Chcete přesto pokračovat v tisku?

en: The file '%s' doesn't exist and couldn't be opened.
    It has been removed from the most recently used files list.
cs_CZ: Soubor '%s' neexistuje a nemohl být otevřen.
    Byl odstraněn ze seznamu naposledy použitých souborů.

en: The first line indent.
cs_CZ: Odsazení prvního řádku.

en: The following standard GTK+ options are also supported:
cs_CZ: Následující standardní volby GTK+ jsou také podporovány:

en: The font colour.
cs_CZ: Barva písma

en: The font family.
cs_CZ: Rodina písma

en: The font from which to take the symbol.
cs_CZ: Písmo, z kterého použít symbol.

en: The font point size.
cs_CZ: Velikost písma v bodech.

en: The font size in points.
cs_CZ: Velikost písma v bodech.

en: The font size units, points or pixels.
cs_CZ: Jednotky velikosti písma, body nebo pixely.

en: The font style.
cs_CZ: Styl písma

en: The font weight.
cs_CZ: Tučnost písma

en: The format of file '%s' couldn't be determined.
cs_CZ: Formát souboru '%s' nelze určit.

en: The horizontal offset.
cs_CZ: Vodorovné posunutí.

en: The left indent.
cs_CZ: Odsazení zleva.

en: The left margin size.
cs_CZ: Velikost okraje vlevo.

en: The left padding size.
cs_CZ: Velikost vnitřního okraje vlevo.

en: The left position.
cs_CZ: Pozice vlevo.

en: The line spacing.
cs_CZ: Řádkování.

en: The list item number.
cs_CZ: Číslo položky seznamu.

en: The locale ID is unknown.
cs_CZ: ID jazyka je neznámé.

en: The object height.
cs_CZ: Výška objektu.

en: The object maximum height.
cs_CZ: Maximální výška objektu.

en: The object maximum width.
cs_CZ: Maximální šířka objektu.

en: The object minimum height.
cs_CZ: Minimální výška objektu.

en: The object minimum width.
cs_CZ: Minimální šířka objektu.

en: The object width.
cs_CZ: Šířka objektu.

en: The outline level.
cs_CZ: Úroveň odstavce

en: The previous message repeated %u time. | The previous message repeated %u times.
cs_CZ[0]: Předchozí zpráva opakovaná %ukrát.
cs_CZ[1]: Předchozí zpráva opakovaná %ukrát.
cs_CZ[2]: Předchozí zpráva opakovaná %ukrát.

en: The previous message repeated once.
cs_CZ: Předchozí zpráva opakovaná jednou.

en: The range to show.
cs_CZ: Rozsah k zobrazení

en: The report contains the files listed below. If any of these files contain private information,
    please uncheck them and they will be removed from the report.
cs_CZ: Protokol obsahuje soubory uvedené níže. Pokud některý z těchto souborů obsahuje citlivé informace,
    prosím odškrtněte je a tyto budou z protokolu odstraněny.

en: The required parameter '%s' was not specified.
cs_CZ: Požadovaný parametr '%s' nebyl zadán.

en: The right indent.
cs_CZ: Odsazení zprava.

en: The right margin size.
cs_CZ: Velikost okraje vpravo.

en: The right padding size.
cs_CZ: Velikost vnitřního okraje vpravo.

en: The right position.
cs_CZ: Pozice vpravo.

en: The shadow blur distance.
cs_CZ: Délka rozostření stínu.

en: The shadow colour.
cs_CZ: Barva stínu.

en: The shadow opacity.
cs_CZ: Neprůhlednost stínu.

en: The shadow spread.
cs_CZ: Rozprostření stínu.

en: The spacing after the paragraph.
cs_CZ: Mezera za odstavcem.

en: The spacing before the paragraph.
cs_CZ: Mezera před odstavcem.

en: The style name.
cs_CZ: Jméno stylu.

en: The style on which this style is based.
cs_CZ: Styl, na kterém je tento styl založen.

en: The style preview.
cs_CZ: Náhled stylu.

en: The system cannot find the file specified.
cs_CZ: Systém nemůže nalézt uvedený soubor.

en: The tab position.
cs_CZ: Pozice tabulátoru

en: The tab positions.
cs_CZ: Pozice tabulátorů.

en: The text couldn't be saved.
cs_CZ: Text nelze uložit.

en: The top margin size.
cs_CZ: Velikost okraje nahoře.

en: The top padding size.
cs_CZ: Velikost vnitřního okraje nahoře.

en: The top position.
cs_CZ: Horní pozice.

en: The value for the option '%s' must be specified.
cs_CZ: Musíte zadat hodnotu volby '%s'.

en: The value of the corner radius.
cs_CZ: Hodnota zaoblení rohu.

en: The version of remote access service (RAS) installed on this machine is too old, please upgrade (the following required function is missing: %s).
cs_CZ: Verze Služby vzdáleného přístupu (RAS) instalované na tomto počítači je příliš stará, prosím aktualizujte (následující požadovaná funkce chybí: %s).

en: The vertical offset.
cs_CZ: Svislé posunutí.

en: There is no column or renderer for the specified column index.
cs_CZ: Pro zadaný index sloupce neexistuje žádný sloupec nebo vykreslovač.

en: There was a problem during page setup: you may need to set a default printer.
cs_CZ: Při nastavování stránky nastala chyba: nastavte výchozí tiskárnu.

en: This document doesn't fit on the page horizontally and will be truncated when it is printed.
cs_CZ: Tento dokument se vodorovně na stránku nevejde a bude při tisku zkrácen.

en: This is not a %s.
cs_CZ: Toto není %s.

en: This platform does not support background transparency.
cs_CZ: Tato platforma nepodporuje průhlednost pozadí.

en: This program was compiled with a too old version of GTK+, please rebuild with GTK+ 2.12 or newer.
cs_CZ: Tento program byl sestaven s příliš starou verzí GTK+, znovu ho, prosím, sestavte s GTK+ 2.12 nebo novější.

en: This system doesn't support date controls, please upgrade your version of comctl32.dll
cs_CZ: Tento systém nepodporuje ovládací prvky pro výběr data, aktualizujte, prosím, Vaši verzi comctl32.dll

en: Thread module initialization failed: cannot store value in thread local storage
cs_CZ: Vlákno pro modul se nepodařilo zavést: nelze ukládat hodnoty do místního úložiště vláken

en: Thread module initialization failed: failed to create thread key
cs_CZ: Selhalo zavedení modulu s vlákny: nelze vytvořit klíč vlákna

en: Thread module initialization failed: impossible to allocate index in thread local storage
cs_CZ: Vlákno pro modul se nepodařilo zavést: Nelze přidělit index do místního úložiště vláken

en: Thread priority setting is ignored.
cs_CZ: Nastavení priority vlákna je ignorováno.

en: Tile &Horizontally
cs_CZ: Vyrovnat &vodorovně

en: Tile &Vertically
cs_CZ: Vyrovnat &svisle

en: Timeout while waiting for FTP server to connect, try passive mode.
cs_CZ: Při čekání na spojení s FTP serverem vypršel čas, zkuste pasivní mód.

en: Tip of the Day
cs_CZ: Tip dne

en: Tips not available, sorry!
cs_CZ: Tipy nejsou k dispozici, omlouváme se!

en: To:
cs_CZ: Do:

en: Toggle renderer cannot render value; value type:
cs_CZ: Vykreslovač přepínače nemůže vykreslit hodnotu; typ hodnoty:

en: Too many EndStyle calls!
cs_CZ: Příliš mnoho volání EndStyle!

en: Too many colours in PNG, the image may be slightly blurred.
cs_CZ: V PNG je příliš mnoho barev, obrázek může být mírně rozmazaný.

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Tooltip
cs_CZ: Popisek

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: TooltipText
cs_CZ: Text popisku

en: Top
cs_CZ: Nahoru

en: Top margin (mm):
cs_CZ: Horní okraj (mm):

en: Translations by
cs_CZ: Překlad

en: Translators
cs_CZ: Překladatelé

note: TRANSLATORS: Name of Boolean true value
en: True
cs_CZ: Pravda

en: Trying to remove file '%s' from memory VFS, but it is not loaded!
cs_CZ: Soubor '%s' nelze odebrat z paměťového VFS, protože nebyl načten!

en: Turkish (ISO-8859-9)
cs_CZ: Turecké (ISO-8859-9)

en: Type
cs_CZ: Typ

en: Type a font name.
cs_CZ: Zadejte název písma.

en: Type a size in points.
cs_CZ: Zadejte velikost v bodech.

en: Type mismatch in argument %u.
cs_CZ: Neshoda typu v argumentu %u.

en: Type must have enum - long conversion
cs_CZ: Typ musí podporovat převod typu enum na long

en: Type operation "%s" failed: Property labeled "%s" is of type "%s", NOT "%s".
cs_CZ: Operace typu "%s" selhala: Vlastnost označená "%s" je typu "%s", NE "%s".

en: US Std Fanfold, 14 7/8 x 11 in
cs_CZ: US Std Fanfold, 17 7/8 x 11 palců

en: Unable to add inotify watch
cs_CZ: Nelze přidat sledování inotify

en: Unable to add kqueue watch
cs_CZ: Nelze přidat sledování kqueue

en: Unable to associate handle with I/O completion port
cs_CZ: Nelze přidružit obslužnou rutinu k I/O portu dokončení

en: Unable to close I/O completion port handle
cs_CZ: Nelze uzavřít popisovač I/O portu dokončení.

en: Unable to close inotify instance
cs_CZ: Nelze uzavřít instanci inotify.

en: Unable to close path '%s'
cs_CZ: Nelze uzavřít cestu '%s'

en: Unable to close the handle for '%s'
cs_CZ: Nelze uzavřít popisovač pro '%s'

en: Unable to create I/O completion port
cs_CZ: Nelze vytvořit I/O port dokončení.

en: Unable to create IOCP worker thread
cs_CZ: Nelze vytvořit pracovní vlákno I/O portu dokončení.

en: Unable to create inotify instance
cs_CZ: Nelze vytvořit instanci inotify

en: Unable to create kqueue instance
cs_CZ: Nelze vytvořit instanci kqueue

en: Unable to dequeue completion packet
cs_CZ: Paket dokončení nelze vyřadit z fronty

en: Unable to get events from kqueue
cs_CZ: Nelze získat události z kqueue

en: Unable to handle native drag&drop data
cs_CZ: Nelze zacházet s nativními táhni a pusť daty

en: Unable to initialize GTK+, is DISPLAY set properly?
cs_CZ: Nelze spustit GTK+, je ZOBRAZENÍ nastaveno správně?

en: Unable to initialize Hildon program
cs_CZ: Nelze spustit program Hildon

en: Unable to open path '%s'
cs_CZ: Nelze otevřít cestu '%s'

en: Unable to open requested HTML document: %s
cs_CZ: Nelze otevřít požadovaný HTML dokument: %s

en: Unable to play sound asynchronously.
cs_CZ: Nelze přehrát zvuk asynchronně.

en: Unable to post completion status
cs_CZ: Nelze poslat stav dokončení

en: Unable to read from inotify descriptor
cs_CZ: Nelze číst z popisovače inotify

en: Unable to remove inotify watch
cs_CZ: Nelze odstranit sledování inotify

en: Unable to remove kqueue watch
cs_CZ: Nelze odstranit sledování kqueue

en: Unable to set up watch for '%s'
cs_CZ: Nelze nastavit sledování pro '%s'

en: Unable to start IOCP worker thread
cs_CZ: Nelze spustit pracovní vlákno I/O portu dokončení.

en: Undelete
cs_CZ: Obnovit smazané

en: Underline
cs_CZ: Podtržení

note: TRANSLATORS: Label of underlined font
en: Underlined
cs_CZ: Podtržené

en: Undo
cs_CZ: &Zpět

en: Undo last action
cs_CZ: Vrátit zpět poslední činnost

en: Unexpected characters following option '%s'.
cs_CZ: Volbu '%s' následovaly neočekávané znaky.

en: Unexpected event for "%s": no matching watch descriptor.
cs_CZ: Neočekávaná událost pro "%s": žádný odpovídající popisovač sledování.

en: Unexpected parameter '%s'
cs_CZ: Neočekávaný parametr '%s'

en: Unexpectedly new I/O completion port was created
cs_CZ: Byl neočekávaně vytvořen nový I/O port dokončení

en: Ungraceful worker thread termination
cs_CZ: Vynucené ukončení pracovního vlákna

en: Unindent
cs_CZ: Zrušit odsazení

en: Units for the bottom border width.
cs_CZ: Jednotky pro šířku dolního okraje.

en: Units for the bottom margin.
cs_CZ: Jednotky pro dolní okraj.

en: Units for the bottom outline width.
cs_CZ: Jednotky pro šířku dolního obrysu.

en: Units for the bottom padding.
cs_CZ: Jednotky pro vnitřní okraj dole.

en: Units for the bottom position.
cs_CZ: Jednotky pro dolní pozici.

en: Units for the corner radius.
cs_CZ: Jednotky pro zaoblení rohu.

en: Units for the left border width.
cs_CZ: Jednotky pro šířku levého okraje.

en: Units for the left margin.
cs_CZ: Jednotky pro levý okraj.

en: Units for the left outline width.
cs_CZ: Jednotky pro šířku levého obrysu.

en: Units for the left padding.
cs_CZ: Jednotky pro vnitřní okraj vlevo.

en: Units for the left position.
cs_CZ: Jednotky pro pozici vlevo.

en: Units for the maximum object height.
cs_CZ: Jednotky pro maximální výšku objektu.

en: Units for the maximum object width.
cs_CZ: Jednotky pro maximální šířku objektu.

en: Units for the minimum object height.
cs_CZ: Jednotky pro minimální výšku objektu.

en: Units for the minimum object width.
cs_CZ: Jednotky pro minimální šířku objektu.

en: Units for the object height.
cs_CZ: Jednotky pro výšku objektu.

en: Units for the object width.
cs_CZ: Jednotky pro šířku objektu.

en: Units for the right border width.
cs_CZ: Jednotky pro šířku pravého okraje.

en: Units for the right margin.
cs_CZ: Jednotky pro pravý okraj.

en: Units for the right outline width.
cs_CZ: Jednotky pro šířku pravého obrysu.

en: Units for the right padding.
cs_CZ: Jednotky pro vnitřní okraj vpravo.

en: Units for the right position.
cs_CZ: Jednotky pro pozici vpravo.

en: Units for the top border width.
cs_CZ: Jednotky pro šířku horního okraje.

en: Units for the top margin.
cs_CZ: Jednotky pro horní okraj.

en: Units for the top outline width.
cs_CZ: Jednotky pro šířku horního obrysu.

en: Units for the top padding.
cs_CZ: Jednotky pro vnitřní okraj nahoře.

en: Units for the top position.
cs_CZ: Jednotky pro horní pozici.

en: Units for this value.
cs_CZ: Jednotky pro tuto hodnotu.

en: Unknown
cs_CZ: Neznámo

en: Unknown DDE error %08x
cs_CZ: Neznámá chyba DDE: %08x

en: Unknown Object passed to GetObjectClassInfo
cs_CZ: Neznámý objekt předán GetObjectClassInfo

en: Unknown PNG resolution unit %d
cs_CZ: Neznámá jednotka rozlišení PNG %d

en: Unknown Property %s
cs_CZ: Neznámá vlastnost %s

en: Unknown TIFF resolution unit %d ignored
cs_CZ: Ignorována neznámá jednotka rozlišení TIFF %d

en: Unknown data format
cs_CZ: Neznámy formát dat

en: Unknown dynamic library error
cs_CZ: Neznámá chyba dynamické knihovny

en: Unknown encoding (%d)
cs_CZ: Neznámé kódování (%d)

en: Unknown error %08x
cs_CZ: Neznámá chyba %08x

en: Unknown exception
cs_CZ: Neznámá výjimka

en: Unknown image data format.
cs_CZ: Neznámy formát dat obrázku

en: Unknown long option '%s'
cs_CZ: Neznámá dlouhá volba '%s'

en: Unknown name or named argument.
cs_CZ: Neznámý název nebo pojmenovaný argument.

en: Unknown option '%s'
cs_CZ: Neznámá volba '%s'

en: Unmatched '{' in an entry for mime type %s.
cs_CZ: Přebytečná '{' v záznamu mime typu %s.

en: Unnamed command
cs_CZ: Nepojmenovaný příkaz

note: TRANSLATORS: Text  displayed for unspecified value
en: Unspecified
cs_CZ: Neurčeno

en: Unsupported clipboard format.
cs_CZ: Nepodporovaný formát obsahu schránky.

en: Unsupported theme '%s'.
cs_CZ: Nepodporované téma '%s'.

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Up
cs_CZ: Nahoru

en: Upper case letters
cs_CZ: Velká písmena

en: Upper case roman numerals
cs_CZ: Velké římské číslice

en: Usage: %s
cs_CZ: Použití: %s

en: Use &shadow
cs_CZ: Použít &stín

en: Use the current alignment setting.
cs_CZ: Použít současné nastavení zarovnání.

en: Valid pointer to native data view control does not exist
cs_CZ: Platný ukazatel na nativní ovládací prvek data view neexistuje

en: Validation conflict
cs_CZ: Konflikt validace

en: Value
cs_CZ: Hodnota

en: Value must be %s or higher.
cs_CZ: Hodnota musí být %s nebo větší

en: Value must be %s or less.
cs_CZ: Hodnota musí být %s nebo menší.

en: Value must be between %s and %s.
cs_CZ: Hodnota musí být mezi %s a %s.

en: Version
cs_CZ: Verze

en: Vertical alignment.
cs_CZ: Svislé zarovnání.

en: View files as a detailed view
cs_CZ: Zobrazit soubory v detailním pohledu

en: View files as a list view
cs_CZ: Zobrazit soubory v seznamu

en: Views
cs_CZ: Pohledy

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Wait
cs_CZ: Zaneprázdněn

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Wait Arrow
cs_CZ: Práce na pozadí

en: Waiting for IO on epoll descriptor %d failed
cs_CZ: Čekání na IO v epoll popisovači %d selhalo

en: Warning:
cs_CZ: Varování:

note: TRANSLATORS: System cursor name
en: Watch
cs_CZ: Hodinky

note: TRANSLATORS: Label of font weight
en: Weight
cs_CZ: Tučnost

en: Western European (ISO-8859-1)
cs_CZ: Západoevropské (ISO-8859-1)

en: Western European with Euro (ISO-8859-15)
cs_CZ: Západoevropské s eurem (ISO-8859-15)

en: Whether the font is underlined.
cs_CZ: Zdali má být písmo podtržené

en: White
cs_CZ: Bílá

en: Whole word
cs_CZ: Pouze celá slova

en: Whole words only
cs_CZ: Pouze celá slova

en: Win32 theme
cs_CZ: Téma Win32

en: Win32s on Windows 3.1
cs_CZ: Win32s na Windows 3.1

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: Window
cs_CZ: Okno

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: WindowFrame
cs_CZ: Rám okna

note: TRANSLATORS: Keyword of system colour
en: WindowText
cs_CZ: Text okna

en: Windows Arabic (CP 1256)
cs_CZ: Arabské pro Windows (CP 1256)

en: Windows Baltic (CP 1257)
cs_CZ: Baltské pro Windows (CP 1257)

en: Windows Central European (CP 1250)
cs_CZ: Středoevropské pro Windows (CP 1250)

en: Windows Chinese Simplified (CP 936) or GB-2312
cs_CZ: Zjednodušená čínština pro Windows (CP 936) nebo GB-2312

en: Windows Chinese Traditional (CP 950) or Big-5
cs_CZ: Tradiční čínština pro Windows (CP 950) nebo Big-5

en: Windows Cyrillic (CP 1251)
cs_CZ: Cyrilice pro Windows (CP 1251)

en: Windows Greek (CP 1253)
cs_CZ: Řecké pro Windows (CP 1253)

en: Windows Hebrew (CP 1255)
cs_CZ: Hebrejské pro Windows (CP 1255)

en: Windows Japanese (CP 932) or Shift-JIS
cs_CZ: Japonské pro Windows (CP 932) nebo Shift-JIS

en: Windows Johab (CP 1361)
cs_CZ: Johab pro Windows (CP 1361)

en: Windows Korean (CP 949)
cs_CZ: Korejské pro Windows (CP 949)

en: Windows Thai (CP 874)
cs_CZ: Thajské pro Windows (CP 874)

en: Windows Turkish (CP 1254)
cs_CZ: Turecké pro Windows (CP 1254)

en: Windows Vietnamese (CP 1258)
cs_CZ: Vietnamština pro Windows (CP 1258)

en: Windows Western European (CP 1252)
cs_CZ: Západoevropské pro Windows (CP 1252)

en: Windows/DOS OEM Cyrillic (CP 866)
cs_CZ: Windows/DOS OEM Cyrilické (CP 866)

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Windows_Left
cs_CZ: Klávesa Windows vlevo

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Windows_Menu
cs_CZ: Klávesa Menu

note: TRANSLATORS: Name of keyboard key
en: Windows_Right
cs_CZ: Klávesa Windows vpravo

en: Write error on file '%s'
cs_CZ: Chyba při zápisu do souboru '%s'

en: XML parsing error: '%s' at line %d
cs_CZ: Chyba při načítání XML: '%s' na řádce %d

en: XPM: Malformed pixel data!
cs_CZ: XPM: Špatná pixelová data!

en: XPM: incorrect colour description in line %d
cs_CZ: XPM: špatný popis barvy na řádku %d

en: XPM: incorrect header format!
cs_CZ: XPM: nesprávný formát hlavičky!

en: XPM: malformed colour definition '%s' at line %d!
cs_CZ: XPM: špatný formát definice barvy '%s' na řádku %d!

en: XPM: no colors left to use for mask!
cs_CZ: XPM: nezbyly žádné barvy na masku!

en: XPM: truncated image data at line %d!
cs_CZ: XPM: ořezaná data obrázku na řádku %d!

en: Yellow
cs_CZ: Žlutá

en: Yes
cs_CZ: Ano

en: You cannot Clear an overlay that is not inited
cs_CZ: Nemůžete použít Clear pro překrytí, které není inicializované

en: You cannot Init an overlay twice
cs_CZ: Překrytí nemůžete inicializovat dvakrát

en: You cannot add a new directory to this section.
cs_CZ: Do této sekce nemůžete přidat nový adresář.

en: You have entered invalid value. Press ESC to cancel editing.
cs_CZ: Zadali jste nesprávnou hodnotu. Stiskněte ESC pro zrušení úprav.

en: Zoom &In
cs_CZ: Př&iblížit

en: Zoom &Out
cs_CZ: &Oddálit

en: Zoom In
cs_CZ: Přiblížit

en: Zoom Out
cs_CZ: Oddálit

en: Zoom to &Fit
cs_CZ: Při&způsobit

en: Zoom to Fit
cs_CZ: Přizpůsobit

en: a DDEML application has created a prolonged race condition.
cs_CZ: DDEML aplikace způsobila prodloužený souběh.

en: a DDEML function was called without first calling the DdeInitialize function,
    or an invalid instance identifier
    was passed to a DDEML function.
cs_CZ: Funkce DDEML byla zavolána bez předchozího volání DdeInitialize,
    nebo dostala neplatný identifikátor
    instance.

en: a client's attempt to establish a conversation has failed.
cs_CZ: klientův pokus navázat konverzaci selhal.

en: a memory allocation failed.
cs_CZ: selhalo přidělení paměti.

en: a parameter failed to be validated by the DDEML.
cs_CZ: nepodařilo se ověřit parametr pomocí DDEML.

en: a request for a synchronous advise transaction has timed out.
cs_CZ: požadavek na synchronní advise transakci vypršel.

en: a request for a synchronous data transaction has timed out.
cs_CZ: požadavek na synchronní datovou transakci vypršel.

en: a request for a synchronous execute transaction has timed out.
cs_CZ: požadavek na synchronní execute transakci vypršel.

en: a request for a synchronous poke transaction has timed out.
cs_CZ: požadavek na synchronní poke transakci vypršel.

en: a request to end an advise transaction has timed out.
cs_CZ: požadavek na ukončení advise transakce vypršel.

en: a server-side transaction was attempted on a conversation
    that was terminated by the client, or the server
    terminated before completing a transaction.
cs_CZ: v konverzaci ukončené klientem došlo k pokusu o serverovou
    transakci, nebo se server před
    dokončením transakce ukončil .

en: a transaction failed.
cs_CZ: transakce se nepodařila.

en: an application initialized as APPCLASS_MONITOR has
    attempted to perform a DDE transaction,
    or an application initialized as APPCMD_CLIENTONLY has 
    attempted to perform server transactions.
cs_CZ: aplikace zavedená jako APPCLASS_MONITOR se
    pokusila o přenos DDE,
    nebo se aplikace zavedená jako APPCMD_CLIENTONLY pokusila
    o přenos přes server.

en: an internal call to the PostMessage function has failed.
cs_CZ: interní volání PostMessage selhalo.

en: an internal error has occurred in the DDEML.
cs_CZ: nastala interní chyba v DDEML.

en: an invalid transaction identifier was passed to a DDEML function.
    Once the application has returned from an XTYP_XACT_COMPLETE callback,
    the transaction identifier for that callback is no longer valid.
cs_CZ: DDEML funkce dostala neplatný identifikátor transakce.
    Jakmile se aplikace vrátí z XTYP_XACT_COMPLETE callbacku, 
    identifikátor transakce se stává neplatným.

en: assuming this is a multi-part zip concatenated
cs_CZ: předpokládám, že toto je vícenásobný zřetězený zip

en: attempt to change immutable key '%s' ignored.
cs_CZ: pokus o změnu neměnného klíče '%s' ignorován.

en: bad arguments to library function
cs_CZ: špatné argumenty pro funkci knihovny

en: bad signature
cs_CZ: špatný podpis

en: bad zipfile offset to entry
cs_CZ: špatná adresa záznamu v souboru zip

en: binary
cs_CZ: binární

en: bold
cs_CZ: tučné

en: build %lu
cs_CZ: sestavení %lu

en: can't close file '%s'
cs_CZ: nelze zavřít soubor '%s'

en: can't close file descriptor %d
cs_CZ: nelze zavřít popisovač souboru %d

en: can't commit changes to file '%s'
cs_CZ: nelze uložit změny v souboru '%s'

en: can't create file '%s'
cs_CZ: nelze vytvořit soubor '%s'

en: can't delete user configuration file '%s'
cs_CZ: nelze smazat uživatelský konfigurační soubor '%s'

en: can't determine if the end of file is reached on descriptor %d
cs_CZ: nelze zjistit, jestli byl dosažen konec souboru pro popisovač %d

en: can't execute '%s'
cs_CZ: nelze spustit '%s'

en: can't find central directory in zip
cs_CZ: V zipu nelze najít centrální adresář

en: can't find length of file on file descriptor %d
cs_CZ: nelze zjistit délku souboru pro popisovač souboru %d

en: can't find user's HOME, using current directory.
cs_CZ: nelze najít uživatelův domovský adresář, použit aktuální adresář

en: can't flush file descriptor %d
cs_CZ: nelze vyprázdnit popisovač souboru %d

en: can't get seek position on file descriptor %d
cs_CZ: nelze zjistit pozici pro popisovač souboru %d

en: can't load any font, aborting
cs_CZ: žádné písmo nelze načíst, ukončeno

en: can't open file '%s'
cs_CZ: nelze otevřít soubor '%s'

en: can't open global configuration file '%s'.
cs_CZ: nelze otevřít globální konfigurační soubor '%s'.

en: can't open user configuration file '%s'.
cs_CZ: nelze otevřít uživatelský konfigurační soubor '%s'.

en: can't open user configuration file.
cs_CZ: nelze otevřít uživatelský konfigurační soubor.

en: can't re-initialize zlib deflate stream
cs_CZ: nelze znovu zavést proud zlib deflate

en: can't re-initialize zlib inflate stream
cs_CZ: nelze znovu zavést proud zlib inflate

en: can't read from file descriptor %d
cs_CZ: nelze číst z popisovače souboru %d

en: can't remove file '%s'
cs_CZ: nelze odstranit soubor '%s'

en: can't remove temporary file '%s'
cs_CZ: nelze odstranit dočasný soubor '%s'

en: can't seek on file descriptor %d
cs_CZ: nelze změnit pozici pro popisovač souboru %d

en: can't write buffer '%s' to disk.
cs_CZ: nelze zapsat vyrovnávací paměť '%s' na disk.

en: can't write to file descriptor %d
cs_CZ: nelze zapisovat do popisovače souboru %d

en: can't write user configuration file.
cs_CZ: nelze zapisovat do uživatelského konfigurační souboru.

en: checksum error
cs_CZ: chyba kontrolního součtu

en: checksum failure reading tar header block
cs_CZ: selhání kontrolního součtu při čtení bloku tar hlavičky

en: compression error
cs_CZ: chyba komprese

en: conversion to 8-bit encoding failed
cs_CZ: převod do 8bitového kódování selhal

en: date
cs_CZ: datum

en: decompression error
cs_CZ: chyba dekomprese

en: default
cs_CZ: výchozí

en: double
cs_CZ: číslo s plovoucí čárkou

en: dump of the process state (binary)
cs_CZ: Výpis stavu procesu (binární)

en: eighteenth
cs_CZ: osmnáctého

en: eighth
cs_CZ: osmého

en: eleventh
cs_CZ: jedenáctého

en: entry '%s' appears more than once in group '%s'
cs_CZ: položka '%s' se ve skupině '%s' vyskytuje víc než jednou

en: error in data format
cs_CZ: chyba ve formátu data.

en: error opening '%s'
cs_CZ: chyba při otevírání '%s'

en: error opening file
cs_CZ: chyba při otevírání souboru

en: error reading zip central directory
cs_CZ: chyba při čtení centrálního adresáře zip

en: error reading zip local header
cs_CZ: chyba při čtení místní zip hlavičky

en: error writing zip entry '%s': bad crc or length
cs_CZ: chyba při zápisu záznamu zip '%s': špatná CRC nebo délka

en: failed to flush the file '%s'
cs_CZ: nelze vyprázdnit buffer souboru '%s'

en: fifteenth
cs_CZ: patnáctého

en: fifth
cs_CZ: pátého

en: file '%s', line %d: '%s' ignored after group header.
cs_CZ: soubor '%s', řádka %d: '%s' po hlavičce skupiny ignorováno.

en: file '%s', line %d: '=' expected.
cs_CZ: soubor '%s', řádka %d: očekáváno '='.

en: file '%s', line %d: key '%s' was first found at line %d.
cs_CZ: soubor '%s', řádka %d: klíč '%s' byl poprvé nalezen na řádce %d.

en: file '%s', line %d: value for immutable key '%s' ignored.
cs_CZ: soubor '%s', řádka %d: hodnota pro neměnný klíč '%s' ignorována.

en: file '%s': unexpected character %c at line %d.
cs_CZ: soubor '%s': neočekávaný znak %c na řádku %d.

en: files
cs_CZ: soubory

en: first
cs_CZ: prvního

en: font size
cs_CZ: velikost písma

en: fourteenth
cs_CZ: čtrnáctého

en: fourth
cs_CZ: čtvrtého

en: generate verbose log messages
cs_CZ: v logu vypisovat podrobné zprávy

en: image
cs_CZ: obrázek

en: incomplete header block in tar
cs_CZ: neúplný blok hlavičky v tar

en: incorrect event handler string, missing dot
cs_CZ: nesprávný řetězec obslužné rutiny události, chybí tečka

en: incorrect size given for tar entry
cs_CZ: předána neplatná velikost pro tar záznam

en: invalid data in extended tar header
cs_CZ: neplatná data v rozšířené tar hlavičce

en: invalid message box return value
cs_CZ: špatná návratová hodnota message boxu

en: invalid zip file
cs_CZ: neplatný zip soubor

en: italic
cs_CZ: kurzíva

en: light
cs_CZ: tenké

en: locale '%s' cannot be set.
cs_CZ: Místní a jazykové nastavení '%s' nemůže být nastaveno.

en: midnight
cs_CZ: půlnoc

en: nineteenth
cs_CZ: devatenáctého

en: ninth
cs_CZ: devátého

en: no DDE error.
cs_CZ: žádná chyba DDE.

en: no error
cs_CZ: bez chyb

en: no fonts found in %s, using builtin font
cs_CZ: v %s nebylo nalezeno žádné písmo, použito zabudované písmo

en: noname
cs_CZ: bezejmenná

en: noon
cs_CZ: poledne

en: normal
cs_CZ: normální

en: num
cs_CZ: číslo

en: objects cannot have XML Text Nodes
cs_CZ: objekty nemohou mít textové uzly XML

en: out of memory
cs_CZ: nedostatek paměti.

en: process context description
cs_CZ: popis kontextu procesu

en: read error
cs_CZ: chyba při čteni

en: reading zip stream (entry %s): bad crc
cs_CZ: čtení proudu zip (záznam %s): špatná CRC

en: reading zip stream (entry %s): bad length
cs_CZ: čtení proudu zip (záznam %s): špatná délka

en: reentrancy problem.
cs_CZ: problém reentrance.

en: second
cs_CZ: druhého

en: seek error
cs_CZ: chyba při hledání

en: seventeenth
cs_CZ: sedmnáctého

en: seventh
cs_CZ: sedmého

en: show this help message
cs_CZ: zobrazí tuto nápovědu

en: sixteenth
cs_CZ: šestnáctého

en: sixth
cs_CZ: šestého

en: specify display mode to use (e.g. 640x480-16)
cs_CZ: určete režim obrazovky, který se má použít (např. 640x480-16)

en: specify the theme to use
cs_CZ: určí, jaké téma použít

en: standard/circle
cs_CZ: standardní/kruh

en: standard/circle-outline
cs_CZ: standardní/obrys kruhu

en: standard/diamond
cs_CZ: standardní/kosočtverec

en: standard/square
cs_CZ: standardní/čtverec

en: standard/triangle
cs_CZ: standardní/trojúhelník

en: stored file length not in Zip header
cs_CZ: v hlavičce zip není uložená délka souboru

en: str
cs_CZ: řetězec

en: strikethrough
cs_CZ: přeškrtnuté

en: tar entry not open
cs_CZ: záznam tar není otevřen

en: tenth
cs_CZ: desátého

en: the response to the transaction caused the DDE_FBUSY bit to be set.
cs_CZ: odpověď na transakci způsobila nastavení bitu DDE_FBUSY.

en: third
cs_CZ: třetího

en: thirteenth
cs_CZ: třináctého

en: today
cs_CZ: dnes

en: tomorrow
cs_CZ: zítra

en: trailing backslash ignored in '%s'
cs_CZ: zpětné lomítko na konci ignorováno v '%s'

en: twelfth
cs_CZ: dvanáctého

en: twentieth
cs_CZ: dvacátého

en: underlined
cs_CZ: podtržené

en: unexpected " at position %d in '%s'.
cs_CZ: neočekávané " na pozici %d v '%s'.

en: unexpected end of file
cs_CZ: neočekávaný konec souboru

en: unknown
cs_CZ: neznámý

en: unknown class %s
cs_CZ: neznámá třida %s

en: unknown error
cs_CZ: neznámá chyba

en: unknown error (error code %08x).
cs_CZ: neznámá chyba (kód %08x).

en: unknown seek origin
cs_CZ: neznámý počátek pro nastavení pozice

en: unknown-%d
cs_CZ: neznámé-%d

en: unnamed
cs_CZ: nepojmenovaný

en: unnamed%d
cs_CZ: nepojmenovaný%d

en: unsupported Zip compression method
cs_CZ: nepodporovaná metoda komprese zip

en: using catalog '%s' from '%s'.
cs_CZ: používám katalog '%s' z '%s'.

en: write error
cs_CZ: chyba při zápisu

en: wxGetTimeOfDay failed.
cs_CZ: wxGetTimeOfDay selhalo.

en: wxWidget control pointer is not a data view pointer
cs_CZ: Ukazatel na ovládací prvek wxWidget není ukazatel na data view

en: wxWidget's control not initialized.
cs_CZ: Ovládací prvek WxWidgets není zaveden.

en: wxWidgets could not open display for '%s': exiting.
cs_CZ: wxWidgets nemůže otevřít zobrazení pro '%s': ukončeno.

en: wxWidgets could not open display. Exiting.
cs_CZ: wxWidgets nemůže otevřít zobrazení. Ukončeno.

en: yesterday
cs_CZ: včera

en: zlib error %d
cs_CZ: chyba zlib %d
